Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вопрос по инвалидам, помогите.

Відправлено користувачем valentina_y79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемые бухгалтера, помогите разобраться.

Принимаю женщину, она сказала, что инвалид 1 группы, я попросила у нее посвидчення,
она мне принесла посвидчення , что она пострадала в последствии чернобыльской аварии
категория 1 плюс еще вкладка, что она была участником ликвидации на чернобыльской АЭС.


И говорит что это приравнивается к инвалидности 1 группы.
Подскажите правильно ли это или у нее должно быть посвидчення по инвалидности где указана группа
или справка с медицинского учреждения. Кто знает, проконсультируйте меня?????

Спасибо!
Quote
ежемесячная дополнительная пенсия за вред, причиненный здоровью, лицам, относящимся к категории 1 из числа участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС, следующая: инвалидам 1-й группы - 474,5 грн, инвалидам 2-й группы - 379,6 грн, инвалидам 3-й группы - 284,7 грн;
ЧТО ИЗМЕНИЛОСЬ В НАЗНАЧЕНИИ ПЕНСИОННЫХ ВЫПЛАТ? 16.01.2015 11:27
т.е. имея 1 категорию можно иметь любую из 3 групп инвалидности
а вообще-то заключение МСЭК должно быть


Quote
valentina_y79
Уважаемые бухгалтера, помогите разобраться.

Принимаю женщину, она сказала, что инвалид 1 группы, я попросила у нее посвидчення,
она мне принесла посвидчення , что она пострадала в последствии чернобыльской аварии
категория 1 плюс еще вкладка, что она была участником ликвидации на чернобыльской АЭС.


И говорит что это приравнивается к инвалидности 1 группы.
Подскажите правильно ли это или у нее должно быть посвидчення по инвалидности где указана группа
или справка с медицинского учреждения. Кто знает, проконсультируйте меня?????

Спасибо!
Категория 1 это по-любому инвалидность, только не обязательно 1я группа, может быть и 2я, и 3я.
Однако, у нее еще по-любому, должна быть розовая справка МСЕК. Вот Вам с нее копия нужна, а не с удостоверения чернобыльского.
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

Працівнику закривають лікарняний і відправляють на роботу (він ледве пересувається на милицях), мотивуючи це тим, що йому призначили 2 групу інвалідності і продовжити лікарняний йому можуть тільки після того , як він відпрацює декілька дні.

Я не розумію з чим це повязано і взагалі, це законно?
Які, це може мати наслідки для працівника та підприємства?
Quote
irisha_novice
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

Працівнику закривають лікарняний і відправляють на роботу (він ледве пересувається на милицях), мотивуючи це тим, що йому призначили 2 групу інвалідності і продовжити лікарняний йому можуть тільки після того , як він відпрацює декілька дні.

Я не розумію з чим це повязано і взагалі, це законно?
Які, це може мати наслідки для працівника та підприємства?
так оформітьна цей період 2 дні відпустки щорячної
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
irisha_novice
ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

Працівнику закривають лікарняний і відправляють на роботу (він ледве пересувається на милицях), мотивуючи це тим, що йому призначили 2 групу інвалідності і продовжити лікарняний йому можуть тільки після того , як він відпрацює декілька дні.

Я не розумію з чим це повязано і взагалі, це законно?
Які, це може мати наслідки для працівника та підприємства?
так оформітьна цей період 2 дні відпустки щорячної

Я так розумію "умом Державу не понять?" розбиратись в причинах марно?
лікарняний закривають сьогодні, відпускні виплач. за 3 дні. Можливо за власний рахунок ( сказали на 5 днів мінімум).
Дякую, що відгукнулись!
лікарняний дається не більше ніж на 4 місяці, якщо МСЕК встановить що необхідно продовжити лікування, то на 6 міс.
у вашому випадку встановили інвалідність, можливо в працівника взагалі неробоча група.
щодо відпустки, то в заяві може написати що виплатити разом з з/п за березень, це вбереже від штрафу за порушення.
щодо відпустки б/зб , може також оформити.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
лікарняний дається не більше ніж на 4 місяці, якщо МСЕК встановить що необхідно продовжити лікування, то на 6 міс.
у вашому випадку встановили інвалідність, можливо в працівника взагалі неробоча група.
щодо відпустки, то в заяві може написати що виплатити разом з з/п за березень, це вбереже від штрафу за порушення.
щодо відпустки б/зб , може також оформити.

Перебував у лікарні на стаціонарі (зробили операцію) з 18.02.2016 по 13.03.2016 , стаціонарний лікарняний закрили.
МСЕК призначила 2 гр. від 29.02.2016, причина : з проходженням в/с служби (він АТОшник, звільнений в запас за станом здоровя).
Амбулаторне лікарняне відкрили 14.03.2016 закривають 21.03.2016.

Де можна подивитись інформацію про групи робочі, не обочі і інші нюанси ?
взагалі, з 29.02.16 року лікарняний не оплачується, в нього 2 група інвалідності.
якщо я правильно пам'ятаю, то після призначення інвалідності виплачується пенсія по інвалідності , тому лікарняний слугує як звільнення від роботи, але не підоягає оплаті цей період.
подзвоніть в свій ФСС там підскажуть конкретніше.
якщо амбулаторне лікування як продовження першого, то також не підлягає оплаті.
як це не оплачується лікарняний інвалідам? оплачується. просто той, по якому інвалідність - закривається датою встановлення групи.
а по іншій хворобі може бути, і оплачується на загальних засадах
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
взагалі, з 29.02.16 року лікарняний не оплачується, в нього 2 група інвалідності.
якщо я правильно пам'ятаю, то після призначення інвалідності виплачується пенсія по інвалідності , тому лікарняний слугує як звільнення від роботи, але не підоягає оплаті цей період.
подзвоніть в свій ФСС там підскажуть конкретніше.
якщо амбулаторне лікування як продовження першого, то також не підлягає оплаті.

Дуже дякую!!!!!!!!
Quote
Котег :-)
як це не оплачується лікарняний інвалідам? оплачується. просто той, по якому інвалідність - закривається датою встановлення групи.
а по іншій хворобі може бути, і оплачується на загальних засадах
Котег, я так і написала.

Але дописувач написав
//Перебував у лікарні на стаціонарі (зробили операцію) з 18.02.2016 по 13.03.2016 , стаціонарний лікарняний закрили.
МСЕК призначила 2 гр. від 29.02.2016, причина : з проходженням в/с служби (він АТОшник, звільнений в запас за станом здоровя).
Амбулаторне лікарняне відкрили 14.03.2016 закривають 21.03.2016.//
виходить що МСЕК встановила групу 29.02.16 , а лікарняний закрито 13.03.16, і то не зрозуміло чи лікарняний закрито чи продовжує лікування але в амбулаторії.
Якщо це один страховий випадок, то лікарняний після встановлення інвалідності не підлягає оплаті.
Наскільки я зрозуміла з Ваших консультацій:

по Першому листку непрацездатності(18.02-13.03), лікарняний сплачується з 18.02. по 29.02,

а по Другому(14.03-21.03), якщо продовження - не сплачуємо,
якщо первинний - знову сплачуємо перші пять дн. з 14.03 підприємство, а решту соц. страх.

Ще раз усім дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997