Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

помогите моєму студенту если сможете

Відправлено користувачем galka125 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вчера позвонила сестра и как водится у студента попросила помочь с курсовой которую нужно показать уже в понедельник????? а у нее есть только план. Я ей по плану написала что писать (пускай все таки поработает).

Тема :Особливості обліку та оподаткування оплати праці на сільськогосподарських підприємствах

а теперь думаю какие ище отчеты сдают с/х предприятия где видно зарплату кроме ЕСВ , 1 ДФ,и 1ПВ
я просто с этой системой никогда ни сталкивалась. Помогите пожалуйста кто чем сможет.
Облік у сільському господарстві один з найважчих. Хто працював бухгалтером в сільському господарстві може потім працювати на будь-якому підприємстві. А от з "будь-якого підприємства" в сільськогосподарському підприємстві відразу не даси ради.
Щодо курсової, то я не думаю, що вимагається розкрити порядок заповнення звітності з оплати праці. Чого тільки варта натуральна оплата праці, коли в колдоговорі написано, що "за кожен виораний гектар понад норму видають 1 кг зерна". Це не те саме, що нарахувати 100 грн і потім на цю суму продати зерно.
я це розумію але там потрібно порахувати і таблички а для цього потрібні якісь данні от я і думаю з яких звітів їх краще брати


погугліть методичні рекомендації з оплати праці в с/г і підганятйте приклади під програму практики
Quote
galka125
от я і думаю з яких звітів їх краще брати
з тих, що Ви написали
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001