Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

договор с налоговой

Відправлено користувачем Mirara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
договор с налоговой
доброе утро.подскажите пожалуйста когда в медке отправляешь договор на подписание с налоговой о признании электронных документов квитанция 2 должна приходить сразу или когда уже подпишут договор??
после подписания договора, конечно

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Подскажите пожалуйста, а сколько вы ждете подписания договора?


Где-то до 10 дней.
кошмар... а как же с регистрацией быть...
Не знаю как у других, но налоговые я спокойно регистрировала. А к сдачи отчетов еще нормально времени было, так что успела)
спасибо, сейчас и отчетность совпала, надеюсь побыстрее подпишут
у меня даже витяг не приходит без договора
а Вы попробуйте им позвонить или поехать и узнать на каком этапе подписания Ваш договор.
пришла квитанция №2, но после отправки в медке запита ничего не приходит,что-то надо менять в карточке предприятия или нет?
У меня по одной фирме пока подписывали договор (Святошинская), тянули 5 рабочих, но с выходными-праздничными вышло 10 календарных. Квитанция пришла в конце 5 рабочего дня. Но налоговые регистрировались, и вытяги приходили.
Сейчас в процессе подписания Днепровская (вытяги подписываются, но возвращаются не принятыми), год назад подписали на 2-й день. Сегодня 4-й, звонила в налоговую, они говорят, что у них ещё не подписаны договора у которых уже 8-й рабочий день пошел, хорошенькая перспектива... Что-то куда-то не втягивается, не пришли карточки кого-то и прочая... Если завтра не подпишут, возьму директора в охапку и с ключами в налоговую. Не знаю, поможет ли это.
у меня пошел 7 календарный... пока не подписано, пока даже не знаю как тормошить их
Питання: Протягом якого строку контролюючий орган повинен підписати договір про визнання електронних документів та який термін дії такого договору? Відповідь: Інструкцією з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за № 320/15011, визначено текст примірного договору про визнання електронних документів. Згідно з розділом 6 договору зазначений договір діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до контролюючого органу нові посилені сертифікати ЕЦП, цей договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів. Відповідно до статті 181 Господарського кодексу України господарський договір за загальним правилом викладається у формі єдиного документа, підписаного сторонами та скріпленого печатками. Допускається укладення господарських договорів у спрощений спосіб, тобто шляхом обміну листами, факсограмами, телеграмами, телефонограмами тощо, а також шляхом підтвердження прийняття до виконання замовлень, якщо законом не встановлено спеціальні вимоги до форми та порядку укладення даного виду договорів. Проект договору може бути запропонований будь-якою із сторін. У разі якщо проект договору викладено як єдиний документ, він надається другій стороні у двох примірниках. Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору. За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором. Таким чином, контролюючий орган повинен у двадцятиденний термін з моменту отримання договору про визнання електронних документів підписати його або надати вмотивовану відмову в укладанні такого договору. Разом з цим, для прискорення укладання договору про визнання електронних документів для платників податків реалізована можливість укладання електронного договору, без відвідування районних інспекцій. Такий договір укладається протягом 5-ти робочих днів. Договір про визнання електронних документів діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві"

[/quote]
Просто не верю своему счастью, пришла 2 квитанция на 4 рабочий (6 календарный). Быстренько всё зарегила на неделю вперед (вдруг передумают), всё...
Quote
alesy
у меня пошел 7 календарный... пока не подписано, пока даже не знаю как тормошить их
Звоните к ним, если не дозвонитесь, то идите в налоговую.
урра.. есть подписанный договор
ossikk
Re: договор с налоговой 14 April, 2016 11:46
Quote
alesy
у меня пошел 7 календарный... пока не подписано, пока даже не знаю как тормошить их
Звоните к ним, если не дозвонитесь, то идите в налоговую.


Вы знаете, я 2 дня звонила, бесполезно то занято то никто не берет.
Не знаю у кого как, но этот СЕВСИС с налоговой по моему только для налоговиков, зайти к ним не реально, звони они не отвечают, а ты хоть головой об стенку. От безвыхода.
Сама на той неделе оформляла ключи и Договор, чуть выжила от нервов
Хочу купити книгу Податковий кодекс України, але дивлюся вона видана у 2014 році, вона ще не застара ?
Ось ця rozetka.com.ua/6474298/p6474298
Подскажите, пожалуйста, у меня с 22.04 будут новые ключи, могу ли сегодня отправить договор в налоговую или только когда ключи станут активными, т.е. 22.04. Спасибо
Новый договор нужно подписывать новыми ключами.
Quote
IREN
ossikk
Re: договор с налоговой 14 April, 2016 11:46
Quote
alesy
у меня пошел 7 календарный... пока не подписано, пока даже не знаю как тормошить их
Звоните к ним, если не дозвонитесь, то идите в налоговую.


Вы знаете, я 2 дня звонила, бесполезно то занято то никто не берет.
Не знаю у кого как, но этот СЕВСИС с налоговой по моему только для налоговиков, зайти к ним не реально, звони они не отвечают, а ты хоть головой об стенку. От безвыхода.
Сама на той неделе оформляла ключи и Договор, чуть выжила от нервов
Я знаю, сама такая. Один только раз дозвонилась, и то мне сказали что договор на рассмотрении. и тишина. Сказали что если через несколько дней не подпишут, то приезжать в налоговую.
Добрий день. Ситуація з податковою в Поділ.районі. Хто являється керівником в даний момент? Контакти можливо в когось є відділу по реєстрація договорів по визнанню електрон.документів ? Вказали Твердохлєб М.Ю (невірно вказана керівна особа) ., прийшла відмова, а терміни вже піджимають((((
Я звонила прямо в налоговую уточняла кто подписывает. Найдите телефон приёмной вашей налоговой и звоните.
[kyiv.sfs.gov.ua] тут все Киевские.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049700000000003