Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

замітила помилку в 1ДФ.

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
був проставлений неправильно код мобілізованому. там стояв зарплатний код.
на суму це все діло не впливає.



чи буде штраф за уточнену 1ДФ ?
якщо ніхто не помітить, то нічого і не буде, уточнення я б не відправляла, перевірки зараз заборонені, так що поки до вас перевірка прийде, строк позовної давності мине, і штрафу не мало б бути взагалі.
нет, штрафа не будет
сдавайте уточненку с минусом/плюсом

119.2. Неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


з чого виникла помилка .
прийшов мобілізований і сказав що йому податкова сказала що ми йому зарплату оплатили.
а то було на одній з перших хвиль мобілізації, то ще не було нічого зрозуміло з тими кодами.
Quote
Р.В.
нет, штрафа не будет
сдавайте уточненку с минусом/плюсом

там , здається не мінус та плюс а "1" та "0"
а кількість людей що працювало в уточненій що ставити ?? 1 або то що було в основній ?
Галя,
у тебя вопрос был про штраф, а не про уточненку по 1ДФ


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
Галя,
у тебя вопрос был про штраф, а не про уточненку по 1ДФ

Одне питання породжує друге smiling smiley)))
Я в 4 кв. 2015 года завысила графу выплачено доходу ЧПЕН с кодом 157, как-то задвоила выплату. Сумма в графе нараховано доходу стоит правильная. Я так понимаю надо подать уточненку и вывести данную строку по человеку с 1 и ввести исправленными данными с 0. Налог не удерживался по данной операции. Будут ли применены штрафы за неправильно поданную 1ДФ?
Если налога нет, штрафов не будет. Я бы подала уточненку, с одной стороны "кто там будет копаться", но с другой стороны - а вдруг, а ЧП единоналожник, вдруг ему как то вылезет, что доход недопоказал.
да и что там исправлять, она строчка 0 и 1
забыла в 1ДФ 1 кв включить оплату долга предпринимателю,
подскажите я правильно мыслю
заполняем новый звитный порция 1 и вносим только этого предпринимателя, гр.3-сумму выплаты, в гр.9- ставим ознаку "0"?

______________________________________________________________________

Если результат не зависит от схемы решения, то это - математика,
а если зависит, то это - бухгалтерия. ∑≠∑
Розібралася з уточненою. Пишу сюди, тому що в когось така ж проблема може виникнути

номер порції має відповідати уточненому номеру порції

кількість працівників, в моєму випадку, треба перенести (тобто в уточненій має = в початковій)

суми воєнного податку , також, в моєму випадку, треба перенести (тобто в уточненій має = в початковій)
Виникла ще одна проблема вже до звіту 1 кварталу 2016, адже виплати мобілізованим вже не вертаються з бюджету.

виникла проблема коду.
Раніше був "128", тепер за цей квартал код знову стане "101"
Quote
tala23
забыла в 1ДФ 1 кв включить оплату долга предпринимателю,
подскажите я правильно мыслю
заполняем новый звитный порция 1 и вносим только этого предпринимателя, гр.3-сумму выплаты, в гр.9- ставим ознаку "0"?
Правильно.
Golub____ka, а разве сумма военного сбора не задвоится?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000341