Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Я сама не збираюсь придумувати коди продукції. Розіслала запити по всім постачальникам. Вже деякі прислали свої таблички в електронному вигляді. Від решти чекаю. Адже це все дуже серйозно. Бо якщо постачальник вам відвантажить 33 код продукції, а ви вирішите собі, що прийшов 36 код (бо ж у жодній накладній, код продукції не вказується), то нарветесь відразу на перевірку достовірності даних...
немировская с перцем по-моему 57. Это же горилка !
Абсе́нт — алкогольный напиток, содержащий обычно около 70 % алкоголя. Важнейший компонент абсента — экстракт горькой полыни - это часом не настоянка ?confused smiley
вино мокадо сливов.дес. - МАЛО ИНФЫ !!!
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.


Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley
Абсент - он имеет 70 оборотов! А Вы его в слабоалкоголку, где міцність від 1,2 до 8,5 відс.>grinning smiley<
Quote
nikon
Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley

А можить вони, як оптовики, мають іншу таблічку з кодами?!?!?! drinking smiley
По суті я бачила ту таблічку тільки в проектному варіанті. Де не шукала
в офіціальному - ніде не найшла - можить там всьо поміняли, приймаючи...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже дякую вже поміняла дату і відкрила але якщо округлення не проходять то може дійсно будем здавати за квітень з прочерками а потім за травень вони самі цей маразм відмінять дав би бог їм розуму хоч трошки
Quote
Vitohka
Я сама не збираюсь придумувати коди продукції. Розіслала запити по всім постачальникам. Вже деякі прислали свої таблички в електронному вигляді. Від решти чекаю. Адже це все дуже серйозно. Бо якщо постачальник вам відвантажить 33 код продукції, а ви вирішите собі, що прийшов 36 код (бо ж у жодній накладній, код продукції не вказується), то нарветесь відразу на перевірку достовірності даних...

А Ви не могли б мені скинути на скриньку ті таблички, що у вас є?
temp68@list.ru
Quote
nikon
Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley

59-это ликеро-горильчани, сл.алкоголка -60
Quote
Шустрик
Quote
nikon
Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley

А можить вони, як оптовики, мають іншу таблічку з кодами?!?!?! drinking smiley
По суті я бачила ту таблічку тільки в проектному варіанті. Де не шукала
в офіціальному - ніде не найшла - можить там всьо поміняли, приймаючи...confused smiley
А Вы знаете, Вы частично правы. Я открыла коды в ОПЗ, они почти совпадают. Почти - потому что в старый список кодов засунули дополнительно 13-й пункт, и вся последующая нумерация "поехала" на единицу!!!!!
А так - список тот же, даже в том же порядке !
Отож - і де провірить правильність?!?!?! confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я користуюсь офіційним додатком до наказу мінфіну, скачала на офіційному сайті. 59- це лікеро-горілчані вироби, а не слабоалкоголка. І я довіряю своїм постачальникам. Адже вони теж несуть відповідальність за неправильні коди, які вказують у своїх звітах. Смисл мені надавати неправдиву інформацію???
Quote
Vasin
[zakon2.rada.gov.ua]

оф.сайт, тут все коды.

Сенкс)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley

я не знаю, чи про одну і ту саму немирівську з перцем ми говоримо, але у мене це не горілка, а настоянка з кодом УКТ ЗЕД 2208 90 69 00.
Прочитайте, що пише на пляшці. Вона перейменувалася вже рік назад...
Quote
Vitohka
Я користуюсь офіційним додатком до наказу мінфіну, скачала на офіційному сайті. 59- це лікеро-горілчані вироби, а не слабоалкоголка. І я довіряю своїм постачальникам. Адже вони теж несуть відповідальність за неправильні коди, які вказують у своїх звітах. Смисл мені надавати неправдиву інформацію???
Я тоже скачивала на оф. сайте, только раньше. А у НИХ хватило ума влепить позицию в середину списка, при принятии, вероятно. Хорошо, что это обнаружилось сейчас.
По поводу доверия : я никому не доверяю на 100%. Я многократно битый бухгалтер.smiling smiley
Quote
Vitohka
Я сама не збираюсь придумувати коди продукції. Розіслала запити по всім постачальникам. Вже деякі прислали свої таблички в електронному вигляді. Від решти чекаю. Адже це все дуже серйозно. Бо якщо постачальник вам відвантажить 33 код продукції, а ви вирішите собі, що прийшов 36 код (бо ж у жодній накладній, код продукції не вказується), то нарветесь відразу на перевірку достовірності даних...

Спасибо большое за Немиров
Quote
nikon
Quote
Vitohka
немирівська з перцем - 59 код. Є лист від ТМ Немирів, але не знаю, як викласти тут
Мокадо - це мікадо?, тоді 47
абсент -59

Такі коди надали нам постачальники.
Солнышко, я не знаю, что там прислали поставщики, но немировская с перцем - это ГОРИЛКА на 40 оборотов !
Ну, посмотрите сами, ну какой 59 код !!!
59 - это слабоалкоголка !
Ну, нельзя так слепо доверять отпискам поставщиков, будьте серьёзнее.....smiling smiley
Доброго дня!
Немирівська під 59 кодом тільки:
Клюква на коняку, лимон, українська медова з перцем і все.
Інше все під 58 кодом
А у кого попадался Хлебный дар бочкова? Это 58 или 59
До коду продукції 58 відносяться виключно товари з кодом УКТ ЗЕД 2208601100, інші, напр.2208906900,2208701000,2208904800 відносяться до коду продукції 59.
Це виключно моє спостереження по даним, які надали виробники і постачальники. Так що вивчайте податкові накладні...
Quote
Vitohka
До коду продукції 58 відносяться виключно товари з кодом УКТ ЗЕД 2208601100, інші, напр.2208906900,2208701000,2208904800 відносяться до коду продукції 59.
Це виключно моє спостереження по даним, які надали виробники і постачальники. Так що вивчайте податкові накладні...
А если нет податковых накладных - то что изучать ?smiling smiley
Добрый день, хочу подписаться под питицией, пытаюсь пройти реристрацию, а мне пишут:" Данний email не підтримується системою електронних петицій Президента України" - это как?
То тоді здавайте з прочерками і не буде боліти голова
фуф, получилось! с третьего адреса єлектронки ( яндекс и майл.ру не подходят), жду 2 дня. ссылку кинула всем своим знакомым и фопам. спасибо, кто написал питицию
Quote
Vitohka
До коду продукції 58 відносяться виключно товари з кодом УКТ ЗЕД 2208601100, інші, напр.2208906900,2208701000,2208904800 відносяться до коду продукції 59.
Це виключно моє спостереження по даним, які надали виробники і постачальники. Так що вивчайте податкові накладні...

В том то и дело, что работаю без ПДВ, а хлебный дар бочкова была в накладной, когда поставщик еще не писал кода
Quote
nikon
Quote
Vitohka
До коду продукції 58 відносяться виключно товари з кодом УКТ ЗЕД 2208601100, інші, напр.2208906900,2208701000,2208904800 відносяться до коду продукції 59.
Це виключно моє спостереження по даним, які надали виробники і постачальники. Так що вивчайте податкові накладні...
А если нет податковых накладных - то что изучать ?smiling smiley

деякі постачальники пишуть і коди і штрихкоди прямо у видаткових накладних. Деякі - тільки назву. Тому приходиться бухгалтерам бути товарознавцями, вивчати етикетки на пляшках... От я і закликаю всіх до плідної співпраці з постачальниками. Ще ні один не відмовив в інформації...
по хлібному дару щойно пообіцяли вислати табличку. Як отримаю - скажу
хлібний дар бочкова - це настоянка - код 59
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 139    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058100000000005