Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 45 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4041424344454647484950НаступнаОстання
Quote
ksenja1085
я все про засідання ВР про друге читання, яке не один раз вже переносилось нашого чудо звіта, були якісь новини,чи знову перенеслось?
Так трибуну который день блокируют.
Quote

я все про засідання ВР про друге читання, яке не один раз вже переносилось нашого чудо звіта, були якісь новини,чи знову перенеслось?

№2498а
[w1.c1.rada.gov.ua]

був у порядку денному 12 травня 2016року, черга не дiйшла.
[w1.c1.rada.gov.ua]

а в наступних днях, чомусь зник, навiть з порядку денного.
Quote
Vasin
Quote

я все про засідання ВР про друге читання, яке не один раз вже переносилось нашого чудо звіта, були якісь новини,чи знову перенеслось?

№2498а
[w1.c1.rada.gov.ua]

був у порядку денному 12 травня 2016року, черга не дiйшла.
[w1.c1.rada.gov.ua]

а в наступних днях, чомусь зник, навiть з порядку денного.

Они его и не заметили наверное, что такой есть


Думаю порядок денний не всю ж сесію складаєцця...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну легче ж на штрафах мелким предпринимателям наполнить казну, чем лезть на рожон в большой бизнес. Нет чтобы уменьшить налоги и есв для мелких. Все тогда б из тени вышли и в наших интересах было бы работать честно
Доброго ранку!!! Що там чути за штрафи 1-РА та 1-РТ? Не відмінили?
Quote
Irischa
Доброго ранку!!! Що там чути за штрафи 1-РА та 1-РТ? Не відмінили?
Доброго ранку!
Нічого не чути
Ляшко вимагає розслідування, блокує трибуну і Рада не працює
їм не до нашого звіту...........на жаль........час іде
Хто стикався з такою проблемою, що одинаковий товар різні постачальники оприділяють різними кодами продукції. Наприклад, коньяк Старий Кахеті в одних під 67 кодом, а в других - під 68. По логіці треба ставити в 67 - коньяки. А один з постачальників покаже прихід по 68 коду.
Як думаєте, хто буде крайній в цій ситуації???
Quote
Vitohka
Хто стикався з такою проблемою, що одинаковий товар різні постачальники оприділяють різними кодами продукції. Наприклад, коньяк Старий Кахеті в одних під 67 кодом, а в других - під 68. По логіці треба ставити в 67 - коньяки. А один з постачальників покаже прихід по 68 коду.
Як думаєте, хто буде крайній в цій ситуації???
Я бы делала так: наши коньяки - в коньяки, импортные - в бренди, а там пусть разбираются
Обычно не читаю содержание обновлений в Медке, но сегодня как-то случайно наткнулась и офигела.
Для отчетов оптовиков 1-ОА и 1-ОТ "У таблицях 2,3 кількість рядків збільшено до 100 тис."!!!
А мы тут жалуемся, что сложно отчет заполнять. Я понимаю, у них накладные, все автоматизированно, но 100 тыс строк в отчете... Нет слов.
Quote
Vladeks
[petition.president.gov.ua]

1227 із 25000
залишилось 72 дні
Таке враження, що усі або змирились або надіються що цей звіт відмінять smiling smiley


Не розслабляйтесь. Підписуйте самі і просіть своїх знайомих.Не обов'язково бути підприємцем.Я підписав петицію, мої діти підписали і дружина.І багато знайомих. Головне набрать 25000 підписів, а там будем боротись дальші. А такими темпами, як зараз ми не наберем .І телефонуйте на гарячу лінію Гройсмана та виказуйте все, що про них думаєте.
Всі поїдемо під ВР , Ляшко закінчить атакувати трибуну, ми почнемо)
Я петиції підписала всі, які знайшла по наказу 49. І за всіх своїх ФОПів, Але не думаю, що цей звіт відмінять найближчим часом.
Тому знову питаю за наболіле -
а що робити з тим товаром, у якого постачальник вирішив змінити код продукції???
Була собі настоянка "Зе хайленд фокс" у квітні місяці під 66 кодом. І от у травні постачальник написав офіційного листа, що ця настоянка з травня місяця стає 59 кодом.
Я в шоці. Якщо я зміню код продукції цієї настоянки - у мене ні прихід, ні реалізація, ні залишки вже не співпадуть з минулим місяцем. І що робити???
Quote
metiz_t
За просроченную регистрацию Налог.наклад. до сих пор не штрафуют. В Законе штрафы прописаны, но нет нормативной базы под эти штрафы.

Вы меня тут не вдохновляйте!!! grinning smiley У меня весь март и апрель пестрит просрочкой по налоговым)))))))) Не по моей вине, конечно, но все равно - я в напряжении ожидаю каждый день какого-то звоночка. Не расслабляется ни спинной, ни головной мозг ни на минуту)))) А вы такие чудные вещи пишете, расслабить нас хотите?? Бух всегда должен быть в ожидании, напряжении, бойцовской стойке с носом по ветру))))
Доброго дня!!!Листа на сайт пані Ніни Петрівни написали жду реакції на лист і чи взагалі вона буде...Цим звітом вони певно хочуть щоб люди на Київ поїхали і там всім розказали...
Quote
Ovcharuk
Quote
metiz_t
За просроченную регистрацию Налог.наклад. до сих пор не штрафуют. В Законе штрафы прописаны, но нет нормативной базы под эти штрафы.

Вы меня тут не вдохновляйте!!! grinning smiley У меня весь март и апрель пестрит просрочкой по налоговым)))))))) Не по моей вине, конечно, но все равно - я в напряжении ожидаю каждый день какого-то звоночка. Не расслабляется ни спинной, ни головной мозг ни на минуту)))) А вы такие чудные вещи пишете, расслабить нас хотите?? Бух всегда должен быть в ожидании, напряжении, бойцовской стойке с носом по ветру))))

Да просто уже нет сил быть все время в напряжении. Хочется хоть чуть-чуть расслабиться. Я после сдачи 10 мая этих отчетов так расслабилась, что 11 мая проспала и ребенка не разбудила в школу. У меня после стрессовых ситуаций всегда так. А за просроченные НН сама жду штрафы. Но ведь так жить все время не правильно. Здоровья не хватит.
Quote
metiz_t

Да просто уже нет сил быть все время в напряжении. Хочется хоть чуть-чуть расслабиться. Я после сдачи 10 мая этих отчетов так расслабилась, что 11 мая проспала и ребенка не разбудила в школу. У меня после стрессовых ситуаций всегда так.

smiling smiley О-о-о, я не одна така! Я 11 на роботу навіть не пішла!
Таке питання а якщо попросити когось із депутатів там в Верховній Раді які цього року прийшли туди щоб взнали обстановку з цим законом і чи реально його відмінити?Я думаю власники всіх ваших підприємст мають таких знайомих щоб вони попросили там..все ж таки вонм в цьому мають бути найбільш зацікавлені аніж прості бухгалтера...Як вам ідея? і ще питання чи багато тут бухгалтерів які ведуть облік супермаркетів?
Оксана Продан обратилась к министру финансов. Міністру фінансів України О.О. ДАНИЛЮКУ Щодо скасування наказу Мінфіну від 11.04.2016 р №49 Шановний Олександре Олександровичу! До мене, як до народного депутата України, звертаються об’єднання підприємців та суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж підакцизних товарів, щодо подання нової ускладненої звітності про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Так, 21.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 (надалі – Наказ Мінфіну №49), яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ. Відповідно до Наказу Мінфіну №49, суб’єкти господарювання незалежно від форм власності, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повинні будуть до 10 числа місяця, що настає за звітним, подати звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі за кодами та видами такої продукції. Наразі більшість суб’єктів господарювання не в змозі вчасно виконати вимоги Наказу Мінфіну №49, оскільки в них відсутня технічна можливість ведення обліку обсягів алкогольних напоїв та тютюнової продукції у розрізі кодів та видів такої продукції, а облік поштучної реалізації таких товарів потрібно буде робити вручну. Це потребує великих витрат часу та залучення додаткових трудових ресурсів, також існує велика ймовірність допущення помилок при «ручному» підрахунку. В свою чергу, штраф за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів становить 17000 гривень. Зазначений звіт введений виключно для ускладнення обліку та збільшення ймовірності накладення штрафів на платників податків, адже вже сьогодні вони подають до органів Державної фіскальної служби України електронні копії розрахункових документів по реалізованим товарам. Керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас скасувати наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 року № 49 як такий, що не відповідає загальнодержавним принципам дерегуляції, ускладнює ведення підприємницької діяльності, збільшує фінансові затрати суб’єктів господарювання, та при цьому дублює існуючі в органах Державної фіскальної служби України дані. З повагою, Народний депутат України Оксана ПРОДАН
Девочки и мальчики.Кто из вас вводит кол-во товара в касс.апп..Подскажите,плиз,какими командами (у меня Мини Т400 МЕ).Звонила в свой сервис ,а они морозятся.Говорят,что никто так не делает и зачем тебе єто нужно.А я очень переживаю что продавці случайно пробїют больше товара по кассе,чем магазин получил по 1 форме.Кто то же из вас писал здесь на форуме об єтом.Подскажите кто знает команді по такому касс.апп. и можно ли периодически снимать остатки введённіх товаров.И какой командой.
Quote
olga680521
Девочки и мальчики.Кто из вас вводит кол-во товара в касс.апп..Подскажите,плиз,какими командами (у меня Мини Т400 МЕ).Звонила в свой сервис ,а они морозятся.Говорят,что никто так не делает и зачем тебе єто нужно.А я очень переживаю что продавці случайно пробїют больше товара по кассе,чем магазин получил по 1 форме.Кто то же из вас писал здесь на форуме об єтом.Подскажите кто знает команді по такому касс.апп. и можно ли периодически снимать остатки введённіх товаров.И какой командой.

добре коли один магазин і це можливо проконтролювати(коли кас.апарат підєднаний до програми), а коли їх більше 10(і не підєднано),проконтролювати не реально що б"ють. Пробивають все і 1 і 2 форму.Єдиний вихід що бачу для більш менш швидкого вирішення проблеми, подати список товару за минулий місяць що прийшов по 1 формі, і згідно нього щоб продавці пробивали акциз.
Выбирайте инструкцию какая больше нравится: [www.google.com.ua]
Quote
ksenja1085
Quote
olga680521
Девочки и мальчики.Кто из вас вводит кол-во товара в касс.апп..Подскажите,плиз,какими командами (у меня Мини Т400 МЕ).Звонила в свой сервис ,а они морозятся.Говорят,что никто так не делает и зачем тебе єто нужно.А я очень переживаю что продавці случайно пробїют больше товара по кассе,чем магазин получил по 1 форме.Кто то же из вас писал здесь на форуме об єтом.Подскажите кто знает команді по такому касс.апп. и можно ли периодически снимать остатки введённіх товаров.И какой командой.

добре коли один магазин і це можливо проконтролювати(коли кас.апарат підєднаний до програми), а коли їх більше 10(і не підєднано),проконтролювати не реально що б"ють. Пробивають все і 1 і 2 форму.Єдиний вихід що бачу для більш менш швидкого вирішення проблеми, подати список товару за минулий місяць що прийшов по 1 формі, і згідно нього щоб продавці пробивали акциз.


Ничего не могу понять.Продавцы будут пробивать в мае приход за апрель?Это как?
Quote
Blick
Выбирайте инструкцию какая больше нравится: [www.google.com.ua]

Спсибо Вам,добрый человек.А практики есть?ибо назрели несколько вопросов
Да практически никто этого не делает. Я бегло по инструкции пробежалась, поняла, что остатки товара можно как-то внести, а посмотреть можно только на дисплее и только отдельно по какому-то товару. Неудобно как-то. Может не дочиталась.
А ksenja1085 имела в виду не приход, а пробивать в мае по РРО расход того, что пришло в апреле, тупо по бумажке. Вариант до первой контрольной закупки, а потом как поймают да нагреют...
Quote
olga680521
Quote
Blick
Выбирайте инструкцию какая больше нравится: [www.google.com.ua]

Спсибо Вам,добрый человек.А практики есть?ибо назрели несколько вопросов

Если я правильно помню, то при программировании или редактировании товара есть опция Ознака товару - надо ставить 4 (проверьте по инструкции), это значит - следить за остатками и потом вводите количество товара. Только когда пришет новый товар и вы редактируете в кассовом апарате - надо добавлять новое количество к старому, потому что кассовый сам не просуммирует.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 45 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4041424344454647484950НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056999999999996