Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 48 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4344454647484950515253НаступнаОстання
Последнее. Головна > Публікації > Алкогольно-табачную отчетность для малого бизнеса могут отменить
27
тра
АЛКОГОЛЬНО-ТАБАЧНУЮ ОТЧЕТНОСТЬ ДЛЯ МАЛОГО БИЗНЕСА МОГУТ ОТМЕНИТЬ
Недавно депутат Оксана Продан обратилась к Минфину с предложением отменить приказ Минфина “Об утверждении форм отчетов по производству и обороту спирта, алкогольных напитков и табачных изделий и порядков их заполнения” от 11.02.2016 г. № 49.

В Минфине сообщили, что в Верховную Раду уже подан законопроект № 2498а, который отменяет обязанность для субъектов розничной торговли, большинство которых представляют малый бизнес, подавать в ГФС отчетность по обороту алкоголя и табака.

Таким образом, изменения в приказ № 49 в части исключения из него форм отчетов субъектов розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями можно будет внести только после принятия законопроекта № 2498а.
Я вважаю що і 170грн. штрафу багато А 17000 це нокдаун, це капець. можна закриваться, бо особисто я і за год не відіб'ю цей штраф. А якщо людина захворіла і на день пізніше подала цей довбаний звіт, то що Україна пом ре чи шо? Що це за садистський підхід до людей? От взять мене:лише я працюю в своїй сім'ї на комп'ютері, і не дай бог інфаркт чи ше якась хвороба, хто тоді подасть звіт своєчасно? Цей звіт придумали нелюди, хай їм аукнеться. Я на днях заходив у магазин "Інструменти". Там два станки коштують по сумі більше, чим у мене у магазині всього товару. І вони працюють на єдиному патенті Перевертають мілліони і горя не знають. А нас давлять, .За один нолик у звіті або за одну цигарку можуть впаять 17000 грн. Вони що не знають наші доходи? Прекрасно знають. А чого ж і нам не можна зробити якусь розумну суму патента чи податку, щоб заплатив і працюй спокійно. А так же не можна нічого спланувать .Ходи і чекай коли з'являться , оштрафують і задавлять.А оштрафувать можна любого. Що їм стоїть підкинути пачку цигарок чи пляшку пива, і все: недостовірні дані. І шо мене добиває, так це те ,що тепер до самої смерті кожного місяця 10 днів нада віддавать пересчьотам алкоголя і табака. Кожного місяця!!! До кінця днів своїх!!! Неначе нам робити нічого. Звичайно за відміну цього указу можна і потрібно страйкувать. Такого тиску не було ні при одній владі.
Quote
bor209
Я вважаю що і 170грн. штрафу багато А 17000 це нокдаун, це капець. можна закриваться, бо особисто я і за год не відіб'ю цей штраф. А якщо людина захворіла і на день пізніше подала цей довбаний звіт, то що Україна пом ре чи шо? Що це за садистський підхід до людей? От взять мене:лише я працюю в своїй сім'ї на комп'ютері, і не дай бог інфаркт чи ше якась хвороба, хто тоді подасть звіт своєчасно? Цей звіт придумали нелюди, хай їм аукнеться. Я на днях заходив у магазин "Інструменти". Там два станки коштують по сумі більше, чим у мене у магазині всього товару. І вони працюють на єдиному патенті Перевертають мілліони і горя не знають. А нас давлять, .За один нолик у звіті або за одну цигарку можуть впаять 17000 грн. Вони що не знають наші доходи? Прекрасно знають. А чого ж і нам не можна зробити якусь розумну суму патента чи податку, щоб заплатив і працюй спокійно. А так же не можна нічого спланувать .Ходи і чекай коли з'являться , оштрафують і задавлять.А оштрафувать можна любого. Що їм стоїть підкинути пачку цигарок чи пляшку пива, і все: недостовірні дані. І шо мене добиває, так це те ,що тепер до самої смерті кожного місяця 10 днів нада віддавать пересчьотам алкоголя і табака. Кожного місяця!!! До кінця днів своїх!!! Неначе нам робити нічого. Звичайно за відміну цього указу можна і потрібно страйкувать. Такого тиску не було ні при одній владі.
спокойно. не паникуйте. надеемся,что отменят этот бред


Quote
bor209
Я вважаю що і 170грн. штрафу багато А 17000 це нокдаун, це капець. можна закриваться, бо особисто я і за год не відіб'ю цей штраф. А якщо людина захворіла і на день пізніше подала цей довбаний звіт, то що Україна пом ре чи шо? Що це за садистський підхід до людей? От взять мене:лише я працюю в своїй сім'ї на комп'ютері, і не дай бог інфаркт чи ше якась хвороба, хто тоді подасть звіт своєчасно? Цей звіт придумали нелюди, хай їм аукнеться. Я на днях заходив у магазин "Інструменти". Там два станки коштують по сумі більше, чим у мене у магазині всього товару. І вони працюють на єдиному патенті Перевертають мілліони і горя не знають. А нас давлять, .За один нолик у звіті або за одну цигарку можуть впаять 17000 грн. Вони що не знають наші доходи? Прекрасно знають. А чого ж і нам не можна зробити якусь розумну суму патента чи податку, щоб заплатив і працюй спокійно. А так же не можна нічого спланувать .Ходи і чекай коли з'являться , оштрафують і задавлять.А оштрафувать можна любого. Що їм стоїть підкинути пачку цигарок чи пляшку пива, і все: недостовірні дані. І шо мене добиває, так це те ,що тепер до самої смерті кожного місяця 10 днів нада віддавать пересчьотам алкоголя і табака. Кожного місяця!!! До кінця днів своїх!!! Неначе нам робити нічого. Звичайно за відміну цього указу можна і потрібно страйкувать. Такого тиску не було ні при одній владі.
погоджуюсь з кожним вашим словом, але не втрачаємо надію, що його (цей долбани наказ49) все-таки відмінять
Кто-то слышал когда будет читання законопроетка 2498а?
Иногда могу
думаю мониторить нужно ТУТ
Номер Назва законопроекту Результат розгляду * Порядок денний Фактичний розгляд
2498а У Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності Прийнято за основу 12.11.2015 17:44:47 -18:00:50
21.04.2016
12.05.2016 Пока больше нет сведений.
А подскажите, пожалуйста, кто-то сталкивался с таким : например пиво на приходе 1,2л, а закодировано ( и уже пробито) 1,25л....и как быть, как разносить продажу?
точно такая же картина с винами ореанда - были 0,7л, теперь 0,75л, в кассе не поменяли литраж...так и лупят 0,7, а фактически 0,75л....полная задница...как разносить?
Quote
Иногда могу
точно такая же картина с винами ореанда - были 0,7л, теперь 0,75л, в кассе не поменяли литраж...так и лупят 0,7, а фактически 0,75л....полная задница...как разносить?

Справа в тому, що змінити в РРО назву можна в будь-який момент (якщо продавалось сьогодні - після обнулення каси). І далі продаватися буде правильно. А от в звіт треба відразу вносити "достовірні" дані. Моя така думка. (для себе, правда, можна виписати позиції з поясненням, чого так рахувалось)
У мене гірше. У мене постачальник змінив вид продукції і я один і той самий товар тепер мушу показувати в двох рядочках, вести партійний облік, так сказать...
Quote
Vitohka
Quote
Иногда могу
точно такая же картина с винами ореанда - были 0,7л, теперь 0,75л, в кассе не поменяли литраж...так и лупят 0,7, а фактически 0,75л....полная задница...как разносить?

Справа в тому, що змінити в РРО назву можна в будь-який момент (якщо продавалось сьогодні - після обнулення каси). І далі продаватися буде правильно. А от в звіт треба відразу вносити "достовірні" дані. Моя така думка. (для себе, правда, можна виписати позиції з поясненням, чого так рахувалось)
У мене гірше. У мене постачальник змінив вид продукції і я один і той самий товар тепер мушу показувати в двох рядочках, вести партійний облік, так сказать...


змінити після обнулення, але ж продаж навіть однієї одиниці вже пішла не правильно (наприклад пробито 0,75л а треба 0,7л) в звіт мені показати - 0,7л? так як правильно, не залежно від того як пробито?
Quote
Иногда могу
Quote
Vitohka
Quote
Иногда могу
точно такая же картина с винами ореанда - были 0,7л, теперь 0,75л, в кассе не поменяли литраж...так и лупят 0,7, а фактически 0,75л....полная задница...как разносить?

Справа в тому, що змінити в РРО назву можна в будь-який момент (якщо продавалось сьогодні - після обнулення каси). І далі продаватися буде правильно. А от в звіт треба відразу вносити "достовірні" дані. Моя така думка. (для себе, правда, можна виписати позиції з поясненням, чого так рахувалось)
У мене гірше. У мене постачальник змінив вид продукції і я один і той самий товар тепер мушу показувати в двох рядочках, вести партійний облік, так сказать...


змінити після обнулення, але ж продаж навіть однієї одиниці вже пішла не правильно (наприклад пробито 0,75л а треба 0,7л) в звіт мені показати - 0,7л? так як правильно, не залежно від того як пробито?

я би показувала незалежно від того, як пробито. У мене теж є помилки в кодування назви, особливо вина (0,7 і 0,75), але я рахую правильний літраж. На неправильне кодування можна написати якогось акта, пояснюючу записку (мовляв, випадково недотиснули кнопочку). А от коли на вітрині стоїть 0,75, а пораховано 0,7 - то це вже недостовірні дані... Хоча тут недостовірностей - гать гати... І чим більші обороти - тим більше геморою...
Ще бісить те, що уніфікованої бази по товарах з кодами продукції немає. А різні постачальники на один і той самий товар дають різні коди... ЧОМУ? - а вони собі так вирішили і так внесли в базу. І якщо вони собі не правильно вирішили і показали по вас прихід - знову (не по вашій вині) вилазять оті "недостовірні дані"... і хто в цій ситуації залишається крайній? риторичне запитання...
Главная Новости Продан намерена довести до конца дело об отмене алкогольно-табачной отчетности
27.05.2016 | 10:29
Продан намерена довести до конца дело об отмене алкогольно-табачной отчетности
Нардеп Оксана Продан направила обращение Министру финансов Украины А. Данилюку, в котором просит приостановить действие приказа "Об утверждении форм отчетов по производству и обращению спирта, алкогольных напитков и табачных изделий и порядков их заполнения" от 11.02.2016 г. № 49 (далее - Приказ № 49) до принятия законопроекта № 2498а. Она считает, что Приказ №49 "противоречит идеологии Правительства и создает дополнительные финансовые и коррупционные обременения для налогоплательщиков".

Напомним, что Продан уже обращалась в Минфин с таким предложением. Министерство ответило, что в Верховную Раду был подан законопроект № 2498а , который отменит обязанность для субъектов розничной торговли, большинство которых представляют малый бизнес, подавать в ГФС отчетность по обороту алкоголя и табака.
27.05.2016 | 11:23
Уточняющий расчет к алкогольно-табачной отчетности не представляется
Фискалы отметили, что отменить требования относительно представления алкогольно-табачных отчетов можно, лишь внеся соответствующие изменения в Закон № 481.

Последний день подачи отчетов (утвержденных Приказом №49) за май 2016 года - 9 июня 2016 года. Отчетность подается по основному месту учета субъекта хозяйствования в электронной форме. Сделать это можно на сайте ГФС с помощью программного обеспечения "Единое окно представления электронной отчетности".

Фискалы обратили внимание, что представление уточняющих отчетов после предельного срока не предусмотрено, поскольку отчетность, разработанная с целью государственного контроля за регулированием производства, экспорта, импорта, оптовой и розничной торговли спиртом, алкогольными напитками и табачными изделиями, а также усиления борьбы с незаконным производством и оборотом алкогольных напитков и табачных изделий на территории Украины, не относится к налоговой.

Соответственно на представления указанной отчетности не распространяются нормы п. 50.1 НКУ относительно отправки уточняющего расчета к налоговой отчетности.

Если субъект хозяйствования выявил в отчетной информации ошибку и направил новые отчеты с уточняющими данными в предельные сроки ее представления, информационные системы приема отчетности ГФС должны обработать такие отчеты.
Питання: Яким чином СГ може виправити помилки, допущені при заповненні звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів?ВідповідьКоротка:
Порядками щодо заповнення звітів за формами: № 1-РС, № 2-РС, № 3-РС, № 1-ОА, № 1-ОТ, № 1-РА, № 1-РТ затверджених Наказом № 49, не передбачено механізму виправлення в таких звітах помилок.
Однак, платник податків, у разі виявлення помилки у звіті, може звернутись письмово до контролюючого органу з обґрунтуванням обставин помилково поданої звітності та проханням її не визнання, а також повторно сформувати та подати з виправленими показниками такий звіт.
Водночас до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, - у розмірі 17000 гривень.

Хтось намагався по такому роз"ясненню ДФС подавати свої пояснення щодо помилок в квітневому звіті????
Добрий вечір! Така ситуація- діяльність припинили 30 квітня, мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, залишки на кінець 0, в колонці 7 відобразити цифри з акту списання???????????????????? Дякую

Мені здається, що чим більше працюєш над цим" чудо звітом" , тим список запитань тільки збільшується………
Quote
Irusa
Добрий вечір! Така ситуація- діяльність припинили 30 квітня, мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, залишки на кінець 0, в колонці 7 відобразити цифри з акту списання???????????????????? Дякую

Мені здається, що чим більше працюєш над цим" чудо звітом" , тим список запитань тільки збільшується………
Ну якщо Ви платник ПДВ, то мали б зробити умовний продаж та сплатити ПДВ, це точно, коли в мене була така ситуація то побили продаж по собівартості коли ліцензія була ще діюча.
Quote
vasiliy_labov
Quote
Irusa
Добрий вечір! Така ситуація- діяльність припинили 30 квітня, мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, залишки на кінець 0, в колонці 7 відобразити цифри з акту списання???????????????????? Дякую

Мені здається, що чим більше працюєш над цим" чудо звітом" , тим список запитань тільки збільшується………
Ну якщо Ви платник ПДВ, то мали б зробити умовний продаж та сплатити ПДВ, це точно, коли в мене була така ситуація то побили продаж по собівартості коли ліцензія була ще діюча.

Дякую. Ні, не платник ПДВ.
Добрий день.
Пропонуємо вашій увазі програмне забезпечення для полегшення формування звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» згідно наказу № 49 від 11.02.2016 року , яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ.

Прграма працює з апаратом МІНІ-Т400МЕ. Вартість 200 грн.
Якщо пропозиція вас зацікавила-відповідайте на цей лист.
Добрый день, Владимир!
Меня интересует более подробная информация о программе о формировании отчетов 1-РА и 1-РТ
Спасибо!
E-mail: vikaviktoria@ukr.net
31 травня, вівторок
Подання
Фінансова звітність держреєстратору за 2015 рiк * З 2016 року річна фінзвітність вже не подається Держреєстратору підприємством.
Это что получается за 2015 год надо сдавать?
Quote
vladimir7911
Добрий день.
Пропонуємо вашій увазі програмне забезпечення для полегшення формування звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» згідно наказу № 49 від 11.02.2016 року , яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ.

Прграма працює з апаратом МІНІ-Т400МЕ. Вартість 200 грн.
Якщо пропозиція вас зацікавила-відповідайте на цей лист.
Цікавить інші апарати у мене МАРИЯ 300
Цікавить,а детальніше можна? В мене 12 магазинів, але апарати підєднати до програми можливості нема. Суть роботи її розкажіть
Quote
ksenja1085
Цікавить,а детальніше можна? В мене 12 магазинів, але апарати підєднати до програми можливості нема. Суть роботи її розкажіть


Володимир, якщо можна на мейл ksenja1085@mail.ru
Відповідаю:
Програма працює тільки з апаратами MІНІ-Т400 МЕ версій 4101-3 та 4101-4.
З МІНІ Т-51, МІНІ Т-61 повинна працювати теж, але не тестувалась на них.
Суть роботи в зчитуванні з апарату даних про продаж товарів, та довіднику товарів і формування місячного звіту на основі цих даних.
Апарат під"єднується до компьютера лише раз на місяць (в кінці місяця) для зчитування з нього даних. Після чого виконується звіт по товарам з обнуленням (обнулення продажів звіт 503 для MІНІ-Т400 МЕ).
Якщо будуть питання-інструкцію вишлю на e-mail.
Quote
Irusa
Добрий вечір! Така ситуація- діяльність припинили 30 квітня, мали залишки незначні, у звіті за квітень все відображено, ліцензію департамент анулював 4 травня. Як тепер бути з звітом за травень, який потрібно подати? Будуть залишки на початок, прихід 0, реалізація 0, залишки на кінець 0, в колонці 7 відобразити цифри з акту списання???????????????????? Дякую

Мені здається, що чим більше працюєш над цим" чудо звітом" , тим список запитань тільки збільшується………

Дорогенькі! Підкажіть, будь ласка, хто що думає?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 48 з 139    Сторінки: ПершаПопередні4344454647484950515253НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000525