Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6061626364656667686970НаступнаОстання
Quote
Vasin
Надо ВСЕМ писать сюда:
[fortetsya.org.ua]
и поинтересоваться почему хотя бы она не голосовала.
я даже и не знала
Голова
Всеукраїнського об'єднання підприємців
малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» Оксана ПРОДАН

так почему же такая "дохлая" защита?
ведь именно она может объединить всех несогласных и сделать хорошее дело, выступить вместе со всеми на защиту малого и среднего бизнеса
Дівчата і хлопці. Скидаю лист, який я розіслала в кілька великих спілок підприємців. Хто красномовніший - додайте щось, бо в мене з творами завжди була проблема.

Доброго дня!
Мене звуть Сивак Ірина. Я приватний підприємець. Маленький приватний підприємчик. Звертаюсь до Вас за допомогою в такому питанні:
я та ще невелика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох членів ___________ також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера. Особисто я сиджу ночами над цими звітами, бо маленькі діти вдень не дають нічого зробити.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени ________, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.


Також зараз напишу в однокласниках в групи підприємців в різних містах - їх є купа. Через гугл також можна знайти багато сайтів - Підприємці міста такого-то. Краще зараз потратити день і 200 грн на автобус, чим боятись 17000.
7.18. При сплаті щорічних членських, добровільних (благодійних, цільових) внесків, члени Фортеці та особи, які не є членами Фортеці зобов'язані чітко вказувати вид платежу у платіжних документах:
- щорічний членський внесок;
- благодійний внесок;
- цільовий внесок на (назва заходу, проекту, програми).
Может Продан нужно оплатить данное мероприятие? так давайте скинемся, да оплатим, может так быстрее пойдет дело


Quote
Ira_Sirena
Дівчата і хлопці. Скидаю лист, який я розіслала в кілька великих спілок підприємців. Хто красномовніший - додайте щось, бо в мене з творами завжди була проблема.

Доброго дня!
Мене звуть Сивак Ірина. Я приватний підприємець. Маленький приватний підприємчик. Звертаюсь до Вас за допомогою в такому питанні:
я та ще невелика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох членів ___________ також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера. Особисто я сиджу ночами над цими звітами, бо маленькі діти вдень не дають нічого зробити.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени ________, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.


Також зараз напишу в однокласниках в групи підприємців в різних містах - їх є купа. Через гугл також можна знайти багато сайтів - Підприємці міста такого-то. Краще зараз потратити день і 200 грн на автобус, чим боятись 17000.
Боже! какая вы молодец!
Так сильно намерена,что сегодня даже не голосовала за отмену этих идиотских отчетов! Это же как надо ненавидеть бухгалтеров,чтобы устроить им такую пытку!!!!! Эти 125 депутатов,которые не голосовали за отмену-нелюди!
Нравится · Ответить · 25 мин.
Фортеця
Фортеця Уважаемая Раиса, Вы что-то перепутали, я сегодня голосовала и за проект 2098, и за поправки к нему.
Нравится · Ответить · 1 мин.
Я извинилась перед Оксаной.Нельзя доверять непроверенной информации.
Quote
Ira_Sirena
Дівчата і хлопці. Скидаю лист, який я розіслала в кілька великих спілок підприємців. Хто красномовніший - додайте щось, бо в мене з творами завжди була проблема.

Доброго дня!
Мене звуть Сивак Ірина. Я приватний підприємець. Маленький приватний підприємчик. Звертаюсь до Вас за допомогою в такому питанні:
я та ще невелика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох членів ___________ також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера. Особисто я сиджу ночами над цими звітами, бо маленькі діти вдень не дають нічого зробити.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени ________, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.


Також зараз напишу в однокласниках в групи підприємців в різних містах - їх є купа. Через гугл також можна знайти багато сайтів - Підприємці міста такого-то. Краще зараз потратити день і 200 грн на автобус, чим боятись 17000.[/quot

Может написать еще Кужель Александре Владимировне?
Может написать еще Кужель Александре Владимировне?
Quote
metiz_t
Может написать еще Кужель Александре Владимировне?

хто це? я в них повний ноль.
Quote
metiz_t
Может написать еще Кужель Александре Владимировне?

Пишіть якщо є координати!!!
Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Дівчата і хлопці. Скидаю лист, який я розіслала в кілька великих спілок підприємців. Хто красномовніший - додайте щось, бо в мене з творами завжди була проблема.

Доброго дня!
Мене звуть Сивак Ірина. Я приватний підприємець. Маленький приватний підприємчик. Звертаюсь до Вас за допомогою в такому питанні:
я та ще невелика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох членів ___________ також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера. Особисто я сиджу ночами над цими звітами, бо маленькі діти вдень не дають нічого зробити.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени ________, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.


Також зараз напишу в однокласниках в групи підприємців в різних містах - їх є купа. Через гугл також можна знайти багато сайтів - Підприємці міста такого-то. Краще зараз потратити день і 200 грн на автобус, чим боятись 17000.[/quot

Может написать еще Кужель Александре Владимировне?

На Ваші листи хтось відповів чи ні?
На 17.06 будемо точно збиратись?
Кужель раньше возглавляла предпринимателей в Запорожской обл., сейчас депутат ВР от Батьківщини и сейчас тоже помогает малому и среднему бизнесу.
Quote
Tanya159
Quote
metiz_t
Может написать еще Кужель Александре Владимировне?

Пишіть якщо є координати!!!

[www.facebook.com]
у нее на странице есть раздел связь, где можно оставлять сообщения.
Друзі, я точно їду. Совість хоч не мучитиме, що нічого не роблю.
Києвляни - якщо хтось йде - повідомте мені і беріть з собою родичів-друщів-сусідів. По можливості приходьте раніше і готуйте якісь плакати.
Кужель зараз відправлю листа.
Моя електронка - sivak.irina@mail.ru
Тел. - 093 347 16 44, 067 79 26 760
У меня с сочинениями всегда проблема. Могу лишь предложить добавить в письмо о том, что по сей день нет исчерпывающей инструкции от ДФС по заполнению этих отчетов, не было никакой информации о том, что эти отчеты только в электронке, у большинства ФОПов нет ключей, нет программ для сдачи, и почему нельзя сдавать в бумажном виде. Также не возможности самоисправления ошибок без штрафов или хотя бы не в такой сумме.
Насколько я знаю, это совет предпринимателей при кабмине и по-моему они принимали очень активное участие (или даже организовывали их) в митингах против РРО для фопов и против ликвидации упрощенки. Таки побороли.
Можна додати до листа що влада скрізь говорить про спрощення ведення бізнесу і боротьбу з корупцією, а ці звіти (до речі штраф, як правило не 17тисяч, а 34 тисячі, бо де алкоголь там і тютюн) є полем для корупційних дій з боку ДФС. Крім того підприємці працюють згідно норм Податкового кодексу, а особисто я такої суми штрафу за порушення норм податкового законодавства там не бачила.
Ребята! Кто у нас самый грамотный? Откорректируйте письмо Иры и мы будем отправлять его во все инстанции,Фейсбук,ВК,ОК и т.д.
А может всем писать на 112 канал там на их сайте есть обратная связь. и просить провести передачу
Можно попробовать,но нужен текст письма.
Quote
ludab
А может всем писать на 112 канал там на их сайте есть обратная связь. и просить провести передачу

Треба писати скрізь. За це штраф не дадуть)
Если писать, то нужно писать коллективное письмо с указанием ФИО, предприниматель, бухгалтер, главный бухгалтер, экономист, товаповед, т.е. свою должность, указывать на каком предприятии работаешь. Писать единолично можна, но вероятность, что кто-то на это письмо ответит, практически равна "0".
Можно часть информацим взять с обращения Продан
Я могу об этом уже конкрретно думать, только после здачи НДС, сорри , но у меня завал нарисовался
Quote
Ira_Sirena

Доброго дня!
Мене звуть Сивак Ірина. Я приватний підприємець. Маленький приватний підприємчик. Звертаюсь до Вас за допомогою в такому питанні:
я та ще велика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох членів ___________ також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності зовсім не спрямоване на виявлення тіньового обігу підакцизних товарів, зате тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», розмотуючи десятки метрів контрольних стрічок, а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера. Особисто я сиджу ночами над цими звітами, бо маленькі діти вдень не дають нічого зробити.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність ("недостовірні дані") неадекватно великі – 17000!!! (А на справді - 34 000 грн, бо зазвичай підприємці мають дві ліцензії - на алкоголь і тютюн). Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції (чому при таких величезних штрафах не продумали створення єдиної уніфікованої бази з єдино правильними кодами продукції? чому кожен підприємець має оприділяти той код сам?) А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени ________, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.
[/quote


трохи підредагувала. Передаю далі. В Київ приїхати не зможу, але душею з вами
Я у фейсбуці не зареєстрована. Хто там є - розповсюджуйте інфу.
А торговля без лицензии тоже ж 17000?
Quote
Ira_Sirena
Кужель зараз відправлю листа.
Моя електронка - sivak.irina@mail.ru
Тел. - 093 347 16 44, 067 79 26 760

Ирина, если Вы приедете, то когда, выложите точную дату и время. И можно Ваши реквизиты скинуть на других форумах?
Сейчас Вы самая активная и так получается организатор.
Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Кужель зараз відправлю листа.
Моя електронка - sivak.irina@mail.ru
Тел. - 093 347 16 44, 067 79 26 760

Ирина, если Вы приедете, то когда, выложите точную дату и время. И можно Ваши реквизиты скинуть на других форумах?
Сейчас Вы самая активная и так получается организатор.
Приїду обов'язково. Ну хіба щось надзвичайне має статись, щоб я не приїхала. Автобус в мене на 6 ранку, то на вокзалі буду десь на 10. До Ради мабуть за хвилин 30-40 доберусь.
В ролі організатора себе ще не пробувала, але зроблю, що зможу. Контакти скидайте, де можете. І просіть місцевих приходити раніше і готувати якісь плакати. І придивитись магазин канцтоварів неподалік, щоб можна було купити ватмани.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6061626364656667686970НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053199999999999