Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 72 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6768697071727374757677НаступнаОстання
Quote
Vitohka
Шановні, а де в законі чи постагові написано, що штраф має платити бухгалтер??? Ніде! Штрафують завжди ЮО чи ФОП. І підписи на звітах завжди є того директора, чи ФОПа (гол.бух - це всього-навсього другий підпис, якщо він взагалі існує). І це вже внутрішні розборки і внутрішнє розуміння між керівництвом (власником, ФОПом) і людини, яка цей звіт робить - на кого вішати штраф. Я чосусь впевнена, що жоден бух особисто такі гроші платити не буде. Тому в боротьбу за відміну цих звітів вже вступили власники бізнесу. Чи не вступили?

Ага))вступили)) хіба ті, в кого немає бухгалтера, на якого це все повішати. Бо мені чомусь здається, що власники не дуже переймаються цими звітами. Почули про нього і подумали - х...ня, в мене ж є бухгалтер. А на причитання бухгалтера, що це трудоємкий і "дорогостоячий" звіт подумали - ой, шо там робити - циферки повибирати.
Хто сам цього не робить, той не знаю, що це насправді важко. Я мовчу про себе, бо в мене "невеликий" оборот) і то умудряюсь мучитись кілька днів в пошуках 0,25. А в інших же великі магазини і все таке інше.
Точно. Мой дир на все мои жалобы на этот отчет сказал - "да что ты переживаешь, все будет нормально, я тебе сам за 20 минут все посчитаю." Ну то для красного словца, на самом деле некогда ему циферки считать. Ну я и не переживаю, мое дело предупредить.
Quote
Blick
Точно. Мой дир на все мои жалобы на этот отчет сказал - "да что ты переживаешь, все будет нормально, я тебе сам за 20 минут все посчитаю." Ну то для красного словца, на самом деле некогда ему циферки считать. Ну я и не переживаю, мое дело предупредить.
Угу.
Когда начиналась вся эта катавасия , ещё в квитне, на все мои возмущения , стоны и жалобы мой говорил почти то же самое, хиба добавлял От побачите, його відмінять, той ненормальний звіт, не хвилюйтесь і не переймайтесь.
Когда узнал, что я считала эти долбаные далы и в праздничные майские дни, начал говорить не може такого бути, щоби таке свинЬство заставили бухгалтерів робити....
Когда увидел, что я приступила к подсчётам майского отчёта уже в последних днях мая, спросил типа с такими глазами eye popping smiley Шо???? ЩЕ НЕ ВІДМІНИЛИ???
Сейчас видит, что я уже помаленьку подсчитываю далы за червень, и говорит Ви тільки не впадайте в розпач...не хвилюйтеся,,,,от побачите, все буде ОК....И приказал всем продавцам/сотрудникам помогать мне всячески и во всём.
Вот так.


nikon, Ваш дир хоть видит и сочувствует, а мой вообще не замечает, что что-то изменилось. smiling smiley
Quote
Blick
nikon, Ваш дир хоть видит и сочувствует, а мой вообще не замечает, что что-то изменилось. smiling smiley
Я, наверное, ОЧЕНЬ сильно кипишую, ОЧЕНЬ громко возмущаюсь и и ОЧЕНЬ занудно напрягаю продавцов (по поводу того, что продано) и его самогО (по поводу того, что оприходовано).grinning smiley
Quote
nikon
Quote
Blick
nikon, Ваш дир хоть видит и сочувствует, а мой вообще не замечает, что что-то изменилось. smiling smiley
Я, наверное, ОЧЕНЬ сильно кипишую, ОЧЕНЬ громко возмущаюсь и и ОЧЕНЬ занудно напрягаю продавцов (по поводу того, что продано) и его самогО (по поводу того, что оприходовано).grinning smiley

Правильно! Так і треба - ДУЖЕ голосно, бо інакше наші проблеми так і лишаться лише нашими.
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Myami
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?
а что, у работодателей увеличились продажи и подросли прибыли? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Myami
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?
а что, у работодателей увеличились продажи и подросли прибыли? smiling smiley
У некоторых очень даже. Судя по вашему ответу, делают этот отчет бесплатно. Сколько получали до отчета. столько получают с учетом этого отчета.
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Монна Нонна
Quote
Myami
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?
а что, у работодателей увеличились продажи и подросли прибыли? smiling smiley

Дай Бог что бы не уменьшились smiling smiley
Quote
Myami
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.
Слово "любить" здесь неуместно.
Больше подходит слово "ценить".eye rolling smiley
\\\Ни одна работа не стоит этого\\\
Ну, конечно, можно, гордо подняв хвост и распустив гриву, сказать шефу не хочу и не буду делать эти дебильные звиты. И что ? Гордо шагнуть в никуда? Типа, запросто можно найти работу, НЕ СВЯЗАННУЮ с акцизом, алкоголем, торговлей и прочей прелестью? И, типа, не жалко десятилетий стажа именно в этой области? И, типа, есть ещё уйма сил, времени и возможностей переквалифицироваться? И, типа, тебя где-то кто-то ждёт.....в твоём возрасте...
Эх, солнышко, прочтя Ваш пост, становится ясно, что Вы находитесь в том чудесном возрасте, когда о пенсии ещё не задумываешься....
Я ошибаюсь?
Quote
nikon
Quote
Myami
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.
Слово "любить" здесь неуместно.
Больше подходит слово "ценить".eye rolling smiley
\\\Ни одна работа не стоит этого\\\
Ну, конечно, можно, гордо подняв хвост и распустив гриву, сказать шефу не хочу и не буду делать эти дебильные звиты. И что ? Гордо шагнуть в никуда? Типа, запросто можно найти работу, НЕ СВЯЗАННУЮ с акцизом, алкоголем, торговлей и прочей прелестью? И, типа, не жалко десятилетий стажа именно в этой области? И, типа, есть ещё уйма сил, времени и возможностей переквалифицироваться? И, типа, тебя где-то кто-то ждёт.....в твоём возрасте...
Эх, солнышко, прочтя Ваш пост, становится ясно, что Вы находитесь в том чудесном возрасте, когда о пенсии ещё не задумываешься....
Я ошибаюсь?
Не ошибаетесь. до пенсии мне еще далеко. А что лучше терпеть все за копейки? Во многих фирмах бухгалтеров вообще ни во что не ставят, в почете у них менеджера, и те в свою очередь считают что бухи сидят и чаи гоняют. Обидно потому что иногда не то, что чаи гонять не когда, а в туалет бежишь потому что припекло. Эта работа того не стоит.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.
Время с семьей конечно можно проводить, но весело будет ровно до того момента, когда закончатся деньги smiling smiley
А потом с хорошим настроением выходишь на рынок труда, и на следующий же день находишь себе работу по душе и за хорошие деньги, где тебя будут любить, ценить и повышать ЗП за каждый новый отчет smiling smiley И на новой работе тебе тут же выдадут деньги авансом, потому что деньги со старой работы у тебя уже закончились smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
Myami
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.
Время с семьей конечно можно проводить, но весело будет ровно до того момента, когда закончатся деньги smiling smiley
А потом с хорошим настроением выходишь на рынок труда, и на следующий же день находишь себе работу по душе и за хорошие деньги, где тебя будут любить, ценить и повышать ЗП за каждый новый отчет smiling smiley И на новой работе тебе тут же выдадут деньги авансом, потому что деньги со старой работы у тебя уже закончились smiling smiley

Ахах))точно - и повышать зп за каждый новый отчет)) а если какой-то отчет отменят, то можно и понизить)
Ничего личного, но сейчас большинство молодежи именно так и работают - не нравится - психанули и ушли. Я, конечно, не за то, чтобы, как наши родители всю жизнь на одной работе сидеть, потому что так надо и страшно что-то менять, но и не увольняться каждые три месяца. Хотя, незаменимых людей нет и за такими работниками никто плакать не будет. Кроме зарплаты есть еще и человеческое отношение, и ответственность. Да и на работе мы проводим больше времени, чем дома и если ее не любить или хотя бы не симпатизировать)) то это ж какая психологическая травма каждый день.
Quote
Myami
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?

Мои не подняли, но я ничего и не считаю.
Приход провожу, отчет по прадаже стребовала с айтишника, который дает мне цыфры продажи в литрах за месяц по каждому наименованию.
отчет делается моей помощницей да час.
Переучеты не делала, не делаю и делать не буду. Потомучто не имеет это смысла на фоне всеобщего хаоса)))
Quote
Diverse
Quote
Myami
Девочки если не секрет, кому-нибудь повысили зп после появления этого отчета?

Мои не подняли, но я ничего и не считаю.
Приход провожу, отчет по прадаже стребовала с айтишника, который дает мне цыфры продажи в литрах за месяц по каждому наименованию.
отчет делается моей помощницей да час.
Переучеты не делала, не делаю и делать не буду. Потомучто не имеет это смысла на фоне всеобщего хаоса)))
Я переучетом тоже не страдала. Если что - перепишу данные по остаткам с 207.
Если есть айтишник, то это круто)
До уваги приватних підприємців!!!
Пропонуємо вашій увазі програмне забезпечення для полегшення формування звітів щодо реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення згідно наказу № 49 від 11.02.2016 року , яким передбачено подання звітності за формою №1-РА та 1-РТ.

Програма працює з апаратами МІНІ-Т400МЕ (версії 4101-3, 4101-4, 4101-6). Апаратами Т-51, Т-61.
Зкачати програму та інструкцію, для ознайомлення, можна за посиланням:

[upload.sares-net.ru]

Вартість програми 200 грн для одного касового апарату (одноразово).
Якщо пропозиція вас зацікавила, або є питання-пишіть на адресу: home159@ukr.net
Quote
Ira_Sirena
Quote
Монна Нонна
Quote
Myami
Наверное в меня будут кидать тапками, но я не понимаю, это ж насколько надо любить свою работу чтобы работать на праздники, думаю почти у всех семьи...Работать вместо того, чтобы провести время с семьей. Ни одна работа не стоит этого.
Время с семьей конечно можно проводить, но весело будет ровно до того момента, когда закончатся деньги smiling smiley
А потом с хорошим настроением выходишь на рынок труда, и на следующий же день находишь себе работу по душе и за хорошие деньги, где тебя будут любить, ценить и повышать ЗП за каждый новый отчет smiling smiley И на новой работе тебе тут же выдадут деньги авансом, потому что деньги со старой работы у тебя уже закончились smiling smiley

Ахах))точно - и повышать зп за каждый новый отчет)) а если какой-то отчет отменят, то можно и понизить)
Ничего личного, но сейчас большинство молодежи именно так и работают - не нравится - психанули и ушли. Я, конечно, не за то, чтобы, как наши родители всю жизнь на одной работе сидеть, потому что так надо и страшно что-то менять, но и не увольняться каждые три месяца. Хотя, незаменимых людей нет и за такими работниками никто плакать не будет. Кроме зарплаты есть еще и человеческое отношение, и ответственность. Да и на работе мы проводим больше времени, чем дома и если ее не любить или хотя бы не симпатизировать)) то это ж какая психологическая травма каждый день.

Мои директора так и говорят, что я для них уже не бухгалтер, а незаменимый помощник во всем и "слишком много знаю". Нового человека категорически не хотят. З/пл. повысить обещают все время, но как только появится возможность, так сразу. Прекрасно понимают, что платят мало, поэтому, работаю на дому и если нужно уехать в отпуск или какие-то личные дела и меня нет на связи, это даже не обсуждается. Сказала, что меня не будет с такого то по такое и все. Знаю многих, у кого целая проблема летом на неделю на море уехать, хотя з/пл еще меньше моей.
У графі 7 надаються необхідні пояснення (обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів, тощо відображаються у даній графі з зазначенням відповідних пояснень).
Таке шось... А як Медок сам рахує залишок на кінець, то зіпсовані чи повернені товари треба внести в прихід чи реалізацію, щоб все "плясало"... Нашо ці тупі пояснення, краще б колонку в таблицю додали.
Петро КРИЧУН,
к.е.н., МВА, СFO групи компаній,
податковий бізнес-консультант

ЗВІТИ № 1-РТ та № 1-РА: ЯК ЗАПОВНИТИ БЕЗ ШТРАФІВ?

Як ми вже звикли, роз’яснення фіскалів з’являються пізніше, аніж виникає в них практична
потреба. А зважаючи на неймовірно високі штрафи за заповнення звітів № 1-РТ та № 1-РА,
можемо лише поспівчувати тим, хто займається алко-тютюновим роздробом. Проте лист ДФСУ,
який ми прокоментуємо наразі, вартий уваги всіма зацікавленими гравцями. У ньому необхідно
звернути увагу на такі три ключові думки:
1. Обсяги зіпсованих, знищених, утрачених товарів тощо відображаються в колонці 7
«Примітки» Звітів № 1-РА та № 1-РТ із зазначенням відповідних пояснень.
Проблемність цього висновку чи твердження полягає в тім, що насправді так і не зрозуміло, як
саме ці пояснення писати. До колонки 7 можна внести запис або про загальну кількість брако-
ваної/зіпсованої продукції, або ж зазначити їх окремо — браковані, зіпсовані, знищені, утрачені
тощо. Одним словом — незрозуміло… А коли незрозуміло, то, мабуть, будуть такі гравці роз-
дрібного ринку, чиє заповнення звіту не сподобається фіскалам…
Нагадаймо, що штраф за недостовірні відомості становить 17000 грн1
. Власне реко-
мендація тут лиш одна — оскільки чіткості так і немає, варто запасатися документами,
які фіксують оці неприємні події браку, псування, знищення, утрати. Мовиться про всілякі
акти, накази, розпорядження, у яких усе це зазначено.
2. Показники звітів для тютюнових виробів заокруглюють до ШЕСТИ знаків включно
після коми.
Тут згадаймо лише те, що схоже роз’яснення фіскали розмістили 06.05.2016 р. у базі системи
«ЗІР», тобто ледь не в останній день поданя звітності за травень. І таке заокруглення викликане
програмними обмеженнями.
А от звіт № 1-РА заповнюють у тисячах декалітрах: 1 дал = 10 літрів, а 1 літр для звітності =
0,0001 тис.дал.
3. Звіти № 1-РА та № 1-РТ подаються щомісяця, протягом дії відповідної ліцензії, навіть
якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв і на залишках не було продукції.
Загалом основна ідея думки зрозуміла — поки є ліцензія на роздрібний продаж, доти подаємо
відповідну алко-тютюнову звітність. Навіть якщо жодної діяльності ви не провадите — усе одно
подаємо, бо наявна ліцензія. Автоматично це означає й таке: якщо, скажімо, строк дії ліцензії
сплив 1 числа звітного місяця, то подавати звітність за такий місяць усе одно доведеться.
І наостанок. Багато чуток шириться навколо того, що 17-тисячний штраф незабаром зникне.
Такі ідеї, справді, витають владними коридорами, однак це рішення з’явиться не скоро, а тому
представникам роздрібного бізнесу слід уважніше ставитися до заповнення відповідної алко-
тютюнової роздрібної звітності.
А для "Датекса" не планируете сделать программу?
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?

Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.

что-то я сомневаюсь, что они за одну проверку могут полностью обанкротить человека ....

Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
Quote
dar_ya
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.

что-то я сомневаюсь, что они за одну проверку могут полностью обанкротить человека ....

Кого то коли зупиняло?)) Моєму кумові виписали майже 50000 за ліву горілку і не питали чи то багато для нього, чи норм)
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.
Quote
Ira_Sirena
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.
Угу !
Как говорит один мой ФОП " Будем разруливать прибамбасы по мере их поступления...."smiling smiley
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 72 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6768697071727374757677НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055699999999992