Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Quote
лугини
если придет после 10мая надо будет им доказывать, что было 10 дней назад. Впрочем они и без этого отчета спокойно найдут что им надо. Мало кто скрупулезно следит за кассой, приходом и остатками
А что им доказывать.Снимут остатки,возьмут приходные накл. и чеки.И быстренько посчитают остаток "белый" и фактический на полках.
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?


Quote
olga680521
Quote
лугини
если придет после 10мая надо будет им доказывать, что было 10 дней назад. Впрочем они и без этого отчета спокойно найдут что им надо. Мало кто скрупулезно следит за кассой, приходом и остатками
А что им доказывать.Снимут остатки,возьмут приходные накл. и чеки.И быстренько посчитают остаток "белый" и фактический на полках.

поэтому пусть на полках лучше будет меньше, чем по остаткам)
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.

Как вариант.А представьте в мае мне нужно будет вернуть какую нибудь элитку по которой в том же мае небыло прихода.Значитпо этому коду в приходе будет цифра с минусом?Интересно ОПЗ пропустит такой отчёт? и как налоговая отнесётся?Объясняй потом им...Вообщем тёмный лес
Quote
ivanchig
Шановні підприємці і бухгалтера. На сайті president.gov.ua зарестровано дві електронні петиції до президента про
скасування наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення" від 11.02.2016 року №49 Давайте дружно підпишемо ці елетронні петиціії . Для цього нада зайти на вказаний сайт і зареєструватись ,якщо не зареєстрований та підписати звернення. Знайти петиції можна в пошуковому вікні за номером: 23473. А друга петиція за номером 23455. Підписуємо обидві, бо самі ж розумієте, якщо одну то так ми голосів не наберем. Не знаю чому два звернення, можливо хтось навмисно створив друге, щоб розділити голоси. Але факт єсть факт. Тож підписуємо обидві петиції. Давайте проявим активність, інакше всьому малому бізнесу прийде кінець. Один-два шрафи і можна закриваться. А ви ж бачите шо всі стопроценто потенційні штрафники.

Посилання на першу [petition.president.gov.ua] Може окрему тему створити ?
Quote
лугини
Ці звіти придумані, щоб відслідити "лівак". Тому що, одночасно звіти здає виробництво, опті роздріб. Приклад умовний : виробництво показало виготовлено алкоголю 100млн. літрів, реалізовано 100млн/ залишки до уваги не беремо/. Опт показує, що одержав від виробника 80млн. л. Де решта 20млн? Далі роздріб в звітах показує отримав від опту 20млн.л. А де 60млн/80-20/?, Роздрібу повинно бути повязана ці форми з звітом по акцизу, тому що можуть розділити вартість алкоголю / в акцизному звіті/ на кількість реалізованого/в звіті по алкоголю/ і буде видно середня ціна алкоголю, або тютюну. Щоб не вилізла дурниця.Всі знають що постачальники тільки частину продукції виписують офіційно.

От мене часом дивують такі наївні думки.Бо за стільки часу існування тіньової економіки, виробники, оптовики і весь решта бізнес давно вже придумали, як показати стільки, скільки треба. Повірте, ніхто собі не ворог. Якщо виробник показав, що виготовив і продав (офіційно!) 100млн.л, то оптовики так само покажуть, що вони ті ж 100 млн.л купили і продали в роздріб. А от роздрібні торгівці можуть трошки недозвести праве з лівим. От саме на таких і розрахований цей звіт. Хоча, при торгівлі підакцизними товарами завжди вимагалось ведення сякого-такого обліку залишків. Завжди при перевірці і без цього звіту могли прийти і зняти залишки. І штрафанути за неоприбуткований товар, до речі, в десятикратному розмірі від партії товару...
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.

Как вариант.А представьте в мае мне нужно будет вернуть какую нибудь элитку по которой в том же мае небыло прихода.Значитпо этому коду в приходе будет цифра с минусом?Интересно ОПЗ пропустит такой отчёт? и как налоговая отнесётся?Объясняй потом им...Вообщем тёмный лес
На рахунок елітки практикую так - або стоїть до реалізації і просто її не оплачую, або пропоную агентам купити по РРо по закупці плюс 5%, якщо вже взагалі півроку стоїть і не рухається (за той час ціна в постачальника як правило, зростає і навіть вигідно получається...). Повернення проводжу рідко - ми платники ПДВ, багато щамороки. От ще і цей звіт...
Здравствуйте. Подскажите к какому коду отнести настоянку чизай "горобинка"?
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.

Как вариант.А представьте в мае мне нужно будет вернуть какую нибудь элитку по которой в том же мае небыло прихода.Значитпо этому коду в приходе будет цифра с минусом?Интересно ОПЗ пропустит такой отчёт? и как налоговая отнесётся?Объясняй потом им...Вообщем тёмный лес

А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло
На рахунок елітки практикую так - або стоїть до реалізації і просто її не оплачую, або пропоную агентам купити по РРо по закупці плюс 5%, якщо вже взагалі півроку стоїть і не рухається (за той час ціна в постачальника як правило, зростає і навіть вигідно получається...). Повернення проводжу рідко - ми платники ПДВ, багато щамороки. От ще і цей звіт...
А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло 2 мес.,пришел поставщик,сняли с ним остатки.Что продано-рассчиталась.Что не продано-на возврат.(Ну условия у поставщика такие-на реализацию на 2 мес.)Завтра он мне выпишет новую накл. с элиткой.Отаке....Выкручивайся с этим отчётом теперь
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.

Как вариант.А представьте в мае мне нужно будет вернуть какую нибудь элитку по которой в том же мае небыло прихода.Значитпо этому коду в приходе будет цифра с минусом?Интересно ОПЗ пропустит такой отчёт? и как налоговая отнесётся?Объясняй потом им...Вообщем тёмный лес

А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло
На рахунок елітки практикую так - або стоїть до реалізації і просто її не оплачую, або пропоную агентам купити по РРо по закупці плюс 5%, якщо вже взагалі півроку стоїть і не рухається (за той час ціна в постачальника як правило, зростає і навіть вигідно получається...). Повернення проводжу рідко - ми платники ПДВ, багато щамороки. От ще і цей звіт...
А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло 2 мес.,пришел поставщик,сняли с ним остатки.Что продано-рассчиталась.Что не продано-на возврат.(Ну условия у поставщика такие-на реализацию на 2 мес.)Завтра он мне выпишет новую накл. с элиткой.Отаке....Выкручивайся с этим отчётом теперь
Так у мене теж "офіційно" така домовленність, на практиці получається договоритись без переписування накл. Але коли вже ніяк, то прийдеться в одному міс робити і повернення і знову прих.накл з такими кодами. Думаю, з "мінусами" звіт не пройде...
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Vitohka
Quote
olga680521
Quote
Asosedskiy
Здравствуйте. Кто знает. Что делать с возвратным накладными? Допустим привезли на 15 тыс. товара, а потом отдали на 10 тыс. назад. Где эти 10 тыс показывать? В расходе? Или в приходе с минусом?
P.s. я написал в гривнах для простоты понимания. За декалитры понимаю.
Сама неделю ищу ответ на этот вопрос?

У мене теж повернення бувають досить часто (слава Богу, за квітень не було). Я би показувала ці цифри в колонці прихід з мінусом, так, як формується оборотка. І багато продукції є "під реалізацію" - показую в залишках. Коли реалізації не буде - буде повернення товару.

Как вариант.А представьте в мае мне нужно будет вернуть какую нибудь элитку по которой в том же мае небыло прихода.Значитпо этому коду в приходе будет цифра с минусом?Интересно ОПЗ пропустит такой отчёт? и как налоговая отнесётся?Объясняй потом им...Вообщем тёмный лес

А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло
На рахунок елітки практикую так - або стоїть до реалізації і просто її не оплачую, або пропоную агентам купити по РРо по закупці плюс 5%, якщо вже взагалі півроку стоїть і не рухається (за той час ціна в постачальника як правило, зростає і навіть вигідно получається...). Повернення проводжу рідко - ми платники ПДВ, багато щамороки. От ще і цей звіт...
А вот у меня по другому.Дали мне элику на два мес.,например,,Прошло 2 мес.,пришел поставщик,сняли с ним остатки.Что продано-рассчиталась.Что не продано-на возврат.(Ну условия у поставщика такие-на реализацию на 2 мес.)Завтра он мне выпишет новую накл. с элиткой.Отаке....Выкручивайся с этим отчётом теперь
Так у мене теж "офіційно" така домовленність, на практиці получається договоритись без переписування накл. Але коли вже ніяк, то прийдеться в одному міс робити і повернення і знову прих.накл з такими кодами. Думаю, з "мінусами" звіт не пройде...

Та наверное только так.От же ж гембель ещё на голову с этими возвратами.Может какие то разъяснения ДФС-ники дадут.А как в ЗІР вопросы задавать ,не знаете?
в ЗІР не пробувала, але вчора спілкувалася з аудитором з ОДПІ на рах.роз'яснення в ЗІР і можливістю його "прикласти" як обгрунтування при перевірці (напр. по підсумкових кодах 33 і 59). То вона сказала, що ні, не можна. Можна лише офіційну відповідь з ДФС. Так що краще запит писати відразу туди...
на практиці тільки 10% алкоголю виписуються офіційно, решта- без виписки. Звідки беруться фури контрабандних сигарет/без ззакордону/. Хтось їх виробив і комусь має виписати. Не думаю щоб прямо з фабрики такі обєми могли йти.
Quote
Vitohka
в ЗІР не пробувала, але вчора спілкувалася з аудитором з ОДПІ на рах.роз'яснення в ЗІР і можливістю його "прикласти" як обгрунтування при перевірці (напр. по підсумкових кодах 33 і 59). То вона сказала, що ні, не можна. Можна лише офіційну відповідь з ДФС. Так що краще запит писати відразу туди...

Очень интересненько.А мы ж все дружненько сплюсовали в 33 и 59 кода
Quote
Vitohka
в ЗІР не пробувала, але вчора спілкувалася з аудитором з ОДПІ на рах.роз'яснення в ЗІР і можливістю його "прикласти" як обгрунтування при перевірці (напр. по підсумкових кодах 33 і 59). То вона сказала, що ні, не можна. Можна лише офіційну відповідь з ДФС. Так що краще запит писати відразу туди...

Это что ж ,в свою налоговую писать?Уже "вижу" ответ: цитирование наказа №49
Люди подскажите код на абсент

У меня ссть коди СВІФта
Финляндия водка 58
Настойка Бехеровка 59
Все ликеры Волар 59
Самбука 59
Виски Джек Дениелс 61
Джеймсон 61
"Баядера" дала расшифровку:
код - 59
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л {сш} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп.) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,05 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,2 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,35 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,5 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 1 л 2208 90 56 90
Quote
Иногда могу
Quote
Vitohka
Я сама не збираюсь придумувати коди продукції. Розіслала запити по всім постачальникам. Вже деякі прислали свої таблички в електронному вигляді. Від решти чекаю. Адже це все дуже серйозно. Бо якщо постачальник вам відвантажить 33 код продукції, а ви вирішите собі, що прийшов 36 код (бо ж у жодній накладній, код продукції не вказується), то нарветесь відразу на перевірку достовірності даних...

А Ви не могли б мені скинути на скриньку ті таблички, що у вас є?
temp68@list.ru

Скиньте и мне пожалуйста коді поставщиков, очень нужно
Tanya_111@list.ru
Quote
Dimon1978pl
"Баядера" дала расшифровку:
код - 59
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л {сш} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп.) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,05 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,2 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,35 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,5 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 1 л 2208 90 56 90

тоесть я так понимаю абсент под кодом 66. Или я ошибаюсь?
"Баядера" дала расшифровку: код - 59

Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л {сш} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп.) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,05 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,2 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,35 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,5 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 1 л 2208 90 56 90

У "свифт" тоже Абсент код - 59
Quote
Dimon1978pl
"Баядера" дала расшифровку: код - 59

Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (куммель) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп 2 ст. +ложка) 0,7 л {сш} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (подарунк. уп.) 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {пр.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta (суперіор) 0,7 л {ст.} 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,05 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,2 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,35 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,5 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 0,7 л 2208 90 56 90
Абсент Xenta 1 л 2208 90 56 90

У "свифт" тоже Абсент код - 59
ок буду значит 59 писать
Прочла ещё раз инструкцию по заполнению отчёта.вычитала вот єтот пункт:

"1.4. Інформація про залишки на кінець звітного місяця вноситься відповідно до акту інвентаризації."

Кто-то делал акты инвен-ции? Или арифметич.путём вывел остатки?И будут ли ДФСник ,не дай Бог проверка,требовать эти акты,например для сверки с отчётами? Нужны ли эти акты ФОПам?Насколько это серьёзно,как считаете?
Додаток 13
до наказу Міністерства
доходів і зборів України
від _______ № ___________
Інструкція щодо заповнення форми звіту № 1–РА „Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”
1. Загальні положення
1.1. Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв (далі – Звіт) в електронній формі подають суб'єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форм власності, до органів доходів і зборів за місцем основного обліку.
Звіт в електронній формі формується із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення, яке зокрема розробляє та розміщує на своєму офіційному веб-порталі Міндоходів та забезпечує його безкоштовне розповсюдження (включаючи необхідні зміни та доповнення) як шляхом надання доступу до копіювання такої програми, як через Інтернет, так і шляхом запису на магнітні носії інформації платника за його запитом.
Звіт в електронній формі подається засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, або на електронних носіях інформації з додаванням оригіналу на паперових носіях, завіреного підписами та скріплених печаткою (за наявності).
1.2. У разі якщо суб'єкт господарювання має в своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, бланк Звіту заповнюється в цілому щодо підприємства, включаючи всі структурні одиниці.
1.3. Інформація подається за кодами та видами алкогольних напоїв. Одиницею виміру, яка застосовується у складанні Звіту, є тис.дал. Заповнення форм звітів здійснюється з використанням кодів продукції згідно з додатком 15 до наказу.
1.4. Інформація про залишки на кінець звітного місяця вноситься відповідно до акту інвентаризації.
1.5. Звіт складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, надається до органів доходів і зборів за основним місцем обліку суб'єкта господарювання.
1.6. Головні управління Міндоходів подають зведений Звіт за кодами продукції до Міністерства доходів і зборів України в електронному вигляді до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
2. Порядок заповнення форми № 2-РА „Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”
2.1. У графі А зазначається код області.
2.2. У графі Б зазначається номер місяця, за який подається Звіт.
2.3. У графі В зазначається місцезнаходження суб'єкта господарської діяльності – юридичної особи або місце проживання фізичної особи – суб'єкта господарювання та номер контактного телефону.
2.4. У графі Г зазначається код за ЄДРПОУ суб'єкта господарської діяльності.
2.5. У графах 1, 2 зазначається відповідно код та вид алкогольної продукції.
2.6. У графі 3 зазначається залишок алкогольних напоїв на початок звітного місяця.
2.7. У графі 4 зазначається обсяг придбання алкогольних напоїв взагалі за звітний період суб'єктом господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
2.8. У графі 5 зазначається обсяг реалізації алкогольних напоїв взагалі за звітний період.
2.9. У графі 6 зазначається залишок алкогольних напоїв на кінець звітного місяця.
2.10.У графі 7 зазначається необхідні пояснення.

Директор Департаменту
контролю за обігом та оподаткуванням
підакцизних товарів
Міністерства доходів і зборів України А.П. Радченко
Quote
olga680521
Прочла ещё раз инструкцию по заполнению отчёта.вычитала вот єтот пункт:

"1.4. Інформація про залишки на кінець звітного місяця вноситься відповідно до акту інвентаризації."

Кто-то делал акты инвен-ции? Или арифметич.путём вывел остатки?И будут ли ДФСник ,не дай Бог проверка,требовать эти акты,например для сверки с отчётами? Нужны ли эти акты ФОПам?Насколько это серьёзно,как считаете?

задавала этот вопрос своим налоговикам, сказали, что этот акт мы делаем просто для себя (произвольно), что бы высчитать данные....тобышь акты как таковые не нужны
Quote
olga680521
Додаток 13
до наказу Міністерства
доходів і зборів України
від _______ № ___________
Інструкція щодо заповнення форми звіту № 1–РА „Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”
1. Загальні положення
1.1. Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв (далі – Звіт) в електронній формі подають суб'єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форм власності, до органів доходів і зборів за місцем основного обліку.
Звіт в електронній формі формується із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення, яке зокрема розробляє та розміщує на своєму офіційному веб-порталі Міндоходів та забезпечує його безкоштовне розповсюдження (включаючи необхідні зміни та доповнення) як шляхом надання доступу до копіювання такої програми, як через Інтернет, так і шляхом запису на магнітні носії інформації платника за його запитом.
Звіт в електронній формі подається засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, або на електронних носіях інформації з додаванням оригіналу на паперових носіях, завіреного підписами та скріплених печаткою (за наявності).
1.2. У разі якщо суб'єкт господарювання має в своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, бланк Звіту заповнюється в цілому щодо підприємства, включаючи всі структурні одиниці.
1.3. Інформація подається за кодами та видами алкогольних напоїв. Одиницею виміру, яка застосовується у складанні Звіту, є тис.дал. Заповнення форм звітів здійснюється з використанням кодів продукції згідно з додатком 15 до наказу.
1.4. Інформація про залишки на кінець звітного місяця вноситься відповідно до акту інвентаризації.
1.5. Звіт складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, надається до органів доходів і зборів за основним місцем обліку суб'єкта господарювання.
1.6. Головні управління Міндоходів подають зведений Звіт за кодами продукції до Міністерства доходів і зборів України в електронному вигляді до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.
2. Порядок заповнення форми № 2-РА „Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”
2.1. У графі А зазначається код області.
2.2. У графі Б зазначається номер місяця, за який подається Звіт.
2.3. У графі В зазначається місцезнаходження суб'єкта господарської діяльності – юридичної особи або місце проживання фізичної особи – суб'єкта господарювання та номер контактного телефону.
2.4. У графі Г зазначається код за ЄДРПОУ суб'єкта господарської діяльності.
2.5. У графах 1, 2 зазначається відповідно код та вид алкогольної продукції.
2.6. У графі 3 зазначається залишок алкогольних напоїв на початок звітного місяця.
2.7. У графі 4 зазначається обсяг придбання алкогольних напоїв взагалі за звітний період суб'єктом господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
2.8. У графі 5 зазначається обсяг реалізації алкогольних напоїв взагалі за звітний період.
2.9. У графі 6 зазначається залишок алкогольних напоїв на кінець звітного місяця.
2.10.У графі 7 зазначається необхідні пояснення.

Директор Департаменту
контролю за обігом та оподаткуванням
підакцизних товарів
Міністерства доходів і зборів України А.П. Радченко


по поводу суммирования кодов?????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049099999999996