Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 21 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1617181920212223242526НаступнаОстання
Цирк, ребята! Хотела сдать сегодня хоть тютюн, а отправить не могу. Медок пишет, что "операція заборонена з цим комплектом бланків, придбайте код доступу".eye popping smiley Чего за ерунда??? Пошла я на медковский сайт.angry smiley
Quote
Svetlana09
Ребятушки. У кого есть таблички от поставщиков? Если не трудно, скиньте пожалуйста на эл. адрес: svetlana_cherneg@ukr.net
Только выписали с больницы. Звонила поставщикам, пообещали скинуть, но еще ничего нет. А впереди выходные.
Кому не сложно, помогите.
Спасибо
[vladeks.in.ua]

Там все что есть на данный момент..
У Вас очень мало времени, по этому my@vladeks.in.ua пишите сразу все что не понятно.. постараюсь максимально быстро отвечать, так как отчет сдал и есть свободное время
Спасибо...а вот правильный он или нет...где гарантии


Девочки, у кого есть программа ZvitOK, я по ней вчера отправила, получила квит, а сегодня ее не могу открыть. Что с программой?
Quote
Иногда могу
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования

Т.е. у вас 34,35,36 и т.д., а 33" итого" вы не указывали?

нет, не указывала....Мое мнение - я ведь конкретно указа кода - надо пусть считают, а то если тогда проссумируют и 33 и 34,35....

Вы понимаете,проблема может возникнуть например,по коду 59.Ведь для ликёров,текилы и т,д. не предусмотрены коды(значит их относим к 59-му ???),а вдруг этот самый 59 код суммирующий???Вот что меня беспокоит
И еще, мне в налоговой сказали, лучше новый звитный не отрпавлять, сразу штрафы будут
Quote
olga680521
Quote
Иногда могу
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования

Т.е. у вас 34,35,36 и т.д., а 33" итого" вы не указывали?

нет, не указывала....Мое мнение - я ведь конкретно указа кода - надо пусть считают, а то если тогда проссумируют и 33 и 34,35....

Вы понимаете,проблема может возникнуть например,по коду 59.Ведь для ликёров,текилы и т,д. не предусмотрены коды(значит их относим к 59-му ???),а вдруг этот самый 59 код суммирующий???Вот что меня беспокоит

я Вас поняла......я думаю по этому пи..пи..пи.. долбаному отчету еще столько нюансов будет и не только у нас .......надежда умирает последней (я об отмене) smiling smiley
У меня все нормально, не тот бланк выбрала для отчета. Мы физики, а я выбрала юриков))))

Квитанция один пришла сразу, а на второй выскакивают какие-то дикие окошки "во время получения почты возникла ошибка, инвалид" и т.п. Как бы сервера их не взорвались!
Quote
svetylya_1
Девочки, у кого есть программа ZvitOK, я по ней вчера отправила, получила квит, а сегодня ее не могу открыть. Что с программой?
У меня сегодня нормально открылась и нормально сработала.
Відповідь ЗІР по 33 та 59 кодам
Питання
Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34 – 39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41 – 46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60 – 63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?
Відповідь
Коротка:
Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63 відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий – у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).
Тобто значення показників продукції:
за кодом 33 «Вина виноградні»повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34 – 39;
за кодом 40 «Виноматеріали» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41 – 46;
за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60 – 63.
Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.
Quote
Dimon1978pl

Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

И это таки самое важное для налоговиков...Так завернуть, чтобы штрафы были 100%.thumbs down
а яка зараз версія сонати актуальна?
Quote
Ovcharuk
Quote
Dimon1978pl

Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

И это таки самое важное для налоговиков...Так завернуть, чтобы штрафы были 100%.thumbs down
Смотрю, до наших податковцев так и не дошло, что при ихней трактовке получается, что один и тот же вид продукции будет под двумя кодами - первый раз под своим собственным, второй раз - под типа обобщающим.
Если хотели обобщения данных - тогда по логике этому "обобщающему" коду не надо было присваивать номер.
Тогда всё бы встало на свои места...
Впрочем...где податковая - там напрочь отсутствует логика.
Моё мнение.
Quote
Dimon1978pl
Відповідь ЗІР по 33 та 59 кодам
Питання
Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34 – 39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41 – 46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60 – 63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?
Відповідь
Коротка:
Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63 відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий – у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).
Тобто значення показників продукції:
за кодом 33 «Вина виноградні»повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34 – 39;
за кодом 40 «Виноматеріали» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41 – 46;
за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60 – 63.
Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

Аллилуя! Разродились наконец-то
только что сдала через Арт-звит, за 20 минут пришли 2-е квитанции
Quote
Dimon1978pl
Відповідь ЗІР по 33 та 59 кодам
Питання
Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34 – 39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41 – 46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60 – 63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?
Відповідь
Коротка:
Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63 відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий – у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).
Тобто значення показників продукції:
за кодом 33 «Вина виноградні»повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34 – 39;
за кодом 40 «Виноматеріали» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41 – 46;
за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60 – 63.
Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

это, что к "звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв, А к рознице то же самое по идеи.???
и что отправлять еще - сумировать?
Quote
nikon
Quote
Ovcharuk
Quote
Dimon1978pl

Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

И это таки самое важное для налоговиков...Так завернуть, чтобы штрафы были 100%.thumbs down
Смотрю, до наших податковцев так и не дошло, что при ихней трактовке получается, что один и тот же вид продукции будет под двумя кодами - первый раз под своим собственным, второй раз - под типа обобщающим.
Если хотели обобщения данных - тогда по логике этому "обобщающему" коду не надо было присваивать номер.
Тогда всё бы встало на свои места...
Впрочем...где податковая - там напрочь отсутствует логика.
Моё мнение.


А Вы ссумировали ?
если следом сегодня отправить другой (где суммирую) примется? (ведь в пределах срока)
хто знає, що це таке???: Документ не пройшов перевірку структури:pattern constraint failed. The element: T1RXXXXG3 has an invalid value according to its data type
Многие уже сдали не разбивая по кодам.Самое интересное что когда у нас был семинар (вела налоговая) сказали разбивать необязательно .А теперь их слово на наши отчеты.Я то сижу выбираю,но ведь многие уже сдали.В сторону автора отчета только слова "благодарности" от великой армии бухгалтеров, но им наши мучения до одного места.
Quote
Dimon1978pl
Відповідь ЗІР по 33 та 59 кодам
Питання
Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34 – 39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41 – 46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60 – 63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?
Відповідь
Коротка:
Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63 відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий – у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).
Тобто значення показників продукції:
за кодом 33 «Вина виноградні»повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34 – 39;
за кодом 40 «Виноматеріали» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41 – 46;
за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60 – 63. А позже РОДИТЬ НЕЛЬЗЯ, СУКИ!!!!!!! НАДО ИХ ПРОСТО СТРЕЛЯТЬ !!!!!

Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.
Quote
Dimon1978pl
Відповідь ЗІР по 33 та 59 кодам
Питання
Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34 – 39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41 – 46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60 – 63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?
Відповідь
Коротка:
Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63 відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий – у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).
Тобто значення показників продукції:
за кодом 33 «Вина виноградні»повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34 – 39;
за кодом 40 «Виноматеріали» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41 – 46;
за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» повинно дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60 – 63.
Водночас, не відображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі, по кодам 34 – 39, 41 – 46, 60 – 63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників по кодам 33, 40, 59, та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17000 гривень.

а если показала только коды 34-39, а отдельно их сумму не указала в коде 33, вообще не указала код 33 - получается не верно сдала отчет??????
Quote
Vladeks
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Я в стані безмежного щастя !!! smiling bouncing smiley Чого й усім бажаю smiling smiley
]

Ми, звичайно, дякуємо))) Як вам так швидко вдалося, невеликі обороти чи постачальники надали зведені по кодам?

Я, звичайно, теж могла би здати вже сьогодні. Якби горіло)))) Але хочу все таки робити непоспіхом, щоб було максимально вірно.
Обороти достатньо великі smiling smiley в мене облік залишків ведеться в електроному вигляді з 2005 року.. спочатку вів в Екселі, потім 1С.
Одночасно з тим працюю у одного з постачальників і спілкуюсь по роботі з виробниками і дистриб'юторами безпосередньо. Тому в мене коди з'явились ще в кінці минулого місяця. Я їх структурував трішки і поділився з усіма бажаючими. Звіт у мене був готовий ще 3 числа але не поспішав декілька раз передивився і сьогодні надіслав smiling smiley

даа, вітаю! От коли я здам - у мене теж буде велике щастя. У нас теж обороти великі, і теж ведеться кількісний облік, і коди постачальники надали, і навіть програмісти обробку для 1с встигли написати. Тільки от мучусь з реальним і податковим обліком от уже 4 дні, відділяю мухи від котлет... В цьому звіті для мене це найтрудоємкіший процес, який навіть перепоручити нема кому...
Интересно, а если спросить этих мудрагелей из ЗИРа, на основании какого документа они дали вот это разъяснение (главное - как вовремя!), то ЧТО ОНИ ОТВЕТЯТ ???
это просто жесть ))))) я не буду удивлён если 10го числа они скажут: " А вы знаете что нужно в отчете все коды прописывать, просто там где нету продукции ставить нолики. Иначе 17000 заплатите"

А потом ещё уточнят... а вы знаете что надо ещё в каждой группе написать все товары какие вы отнесли... и какого цвета этикетка на бутылке....

А потом.... а потом 17к раз в месяц все платят ... А потом... А потом я даже боюсь подумать что будет потом
Quote
Vitohka
Quote
Vladeks
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Я в стані безмежного щастя !!! smiling bouncing smiley Чого й усім бажаю smiling smiley
]

Ми, звичайно, дякуємо))) Як вам так швидко вдалося, невеликі обороти чи постачальники надали зведені по кодам?

Я, звичайно, теж могла би здати вже сьогодні. Якби горіло)))) Але хочу все таки робити непоспіхом, щоб було максимально вірно.
Обороти достатньо великі smiling smiley в мене облік залишків ведеться в електроному вигляді з 2005 року.. спочатку вів в Екселі, потім 1С.
Одночасно з тим працюю у одного з постачальників і спілкуюсь по роботі з виробниками і дистриб'юторами безпосередньо. Тому в мене коди з'явились ще в кінці минулого місяця. Я їх структурував трішки і поділився з усіма бажаючими. Звіт у мене був готовий ще 3 числа але не поспішав декілька раз передивився і сьогодні надіслав smiling smiley

даа, вітаю! От коли я здам - у мене теж буде велике щастя. У нас теж обороти великі, і теж ведеться кількісний облік, і коди постачальники надали, і навіть програмісти обробку для 1с встигли написати. Тільки от мучусь з реальним і податковим обліком от уже 4 дні, відділяю мухи від котлет... В цьому звіті для мене це найтрудоємкіший процес, який навіть перепоручити нема кому...
Я Вам щиро бажаю здати цю мерзоту... А всім нам бажаю, щоб цю мерзоту відмініли...
Так кто как сдал, 33 код указывали с сумой с 34-39?
или просто по каждому коду 34, 35, 36 и т.д?
Quote
foxyLLL
Так кто как сдал, 33 код указывали с сумой с 34-39?
или просто по каждому коду 34, 35, 36 и т.д?

я по четырем ФОПам сдала по каждому коду...и вообще решила - пошли они.....если что буду судится, где официальные розьяснение, где примеры, они придурки сами меньше нас знают
Согласна,Без судов тут не обойтись.Только как всегда не в нашу пользу.Сначала заплатим штраф, а после решения суда может нам вернут. Они думают что все гребут деньги лопатой и 17000 заплатят.Я знаю ,что мой алкогольный отдел за год столько не зарабатывает, это только для удобства людей чтобы в магазине было все и конечно продавались заодно и продукты.Но с таким раскладом небольшие магазины они заставят закрыться штрафанув на 17000.А с таким отчетом и без розьяснений штрафануть раз плюнуть для них.Несмотря на все наши усилия сделать правильно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 21 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1617181920212223242526НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043199999999999