Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 66 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6162636465666768697071НаступнаОстання
якби не путівка на 18 число поїхала б теж, я лише все що можу зробити буду знову надсилати листи
Quote
ksenja1085
якби не путівка на 18 число поїхала б теж, я лише все що можу зробити буду знову надсилати листи
Розміщуйте інформацію в соц.мережах і на ін.форумах, якщо якісь знаєте.


відправила продан ще раз, і кужель такий текст,дещо підкорегований

Мене звуть Тимченко Оксана. Я бухгалтер приватного підприємця. Звертаюсь до Вас за допомогою від себе та самого підприємця в такому питанні:
я та ще велика кількість моїх однодумців серед приватних підприємців та бухгалтерів хочемо організувати протест під Верховною Радою України 17.06.2016р. в 11:00 проти подання алкогольно-тютюнової звітності роздрібними торгівцями за ф.1-РА та 1-РТ.
Ми впевнені, що багатьох також не влаштовує ситуація, що склалась з введенням в дію наказу Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016, оскільки подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців бухгалтерів змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти додаткового бухгалтера чи взагалі бухгалтера. Особисто я і впевнена, що не лише я сиджу ночами над цими звітами, так як, в мому випадку в мене є мала дитина, в деяких бухгалтерів, підприємців, не одна дитина, які вдень не дають нічого зробити, та і не тільки в дітях по суті справа. Вести підприємця ПДВ-ка це велика та клопітка робота. В мене наприклад в роботі 14 магазинів, вивести точні дані практично нереально, так як немаю ні програмного забезпечення ні додаткової людини для цього.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17000!!! За що так з нами ? У ВР приймаються незрозумілі для нас закони чи поправки до них, типу яку музику крутити чи не крутити в радіоефірах і ще насправді багато прикладів можна навести. Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Якщо ми зараз опустимо голови і руки, то ніхто за нас нічого не зробить! Ми просимо Вас про будь-яку допомогу в організації протесту. Можливо, хоча б члени спілок чи організацій даного напрямку для підтримки і захисту ПІДПРИЄМЦІВ, які живуть в Києві та поблизу прийдуть до Верховної Ради 17.06 і допоможуть змінити ситуацію на краще. Якщо нас стоятиме 10 чоловік - ніхто не зверне на нас увагу. А якщо 100 - це вже якась сила.

З надією чекаємо відповіді з будь-яким Вашим рішенням.
Я тут створила три теми в різних форумах. Переглядів більше 150, та всі мовчать...
Quote
Ira_Sirena
Я тут створила три теми в різних форумах. Переглядів більше 150, та всі мовчать...

17.06 на 11,00 біля ВР, я правильно зрозуміла???
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Я тут створила три теми в різних форумах. Переглядів більше 150, та всі мовчать...

17.06 на 11,00 біля ВР, я правильно зрозуміла???

Так. Можна трохи раніше.
Якщо знаєте якісь контакти спілок підприємців у Вашому місті - давайте мені чи самі пишіть / дзвоніть.
Я так розумію, що наш законопроект не направили навіть на друге читання!!
Підараси та й все. Вибачте на слові.
Quote
Ira_Sirena
Підараси та й все. Вибачте на слові.


Треба шукати зв'язки з тими депутатами, які підтримали. Може вони хоть чимось допоможуть
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Підараси та й все. Вибачте на слові.


Треба шукати зв'язки з тими депутатами, які підтримали. Може вони хоть чимось допоможуть

На сайті ВР є електронки всіх депутатів, тільки навряд чи вони їх читають!
[petition.president.gov.ua] Підписуємо петицію Про скасування цього закону
Quote
Tanya159
Quote
Ira_Sirena
Підараси та й все. Вибачте на слові.


Треба шукати зв'язки з тими депутатами, які підтримали. Може вони хоть чимось допоможуть

Написала еще Каплину и Рабиновичу.
Девочки. Нужно еще Южаниной письма поскидывать. Она глава комитета по всем налоговым реформам.
Она сегодня эту тему вообще удалила (((
Quote
artur2013
Я извинилась перед Оксаной.Нельзя доверять непроверенной информации.
Она сегодня эту тему вообще удалила ((((
Написала лист в Комітет підприємців Львівщини.
Одержала наступну відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваш лист. Ми поширимо цю інформацію серед нашого членства. Будучи громадською організацією, ми не практикуємо залучення до проектів, які не "ведуться" в організації хоча б одним із членів. Тому, якщо ніхто з організації не зголоситься, що ця тема для нього/неї є болючою, це всупереч наших правил буде приділяти ресурси такому питанню.
Quote
Nika2556
Написала лист в Комітет підприємців Львівщини.
Одержала наступну відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваш лист. Ми поширимо цю інформацію серед нашого членства. Будучи громадською організацією, ми не практикуємо залучення до проектів, які не "ведуться" в організації хоча б одним із членів. Тому, якщо ніхто з організації не зголоситься, що ця тема для нього/неї є болючою, це всупереч наших правил буде приділяти ресурси такому питанню.

Лист стосувався організації мітингу 17.06.2016 під ВРУ
Quote

Підараси та й все. Вибачте на слові.
После парадов в Киеве и участия пяти депутатов, теперь это не оскорбление.
По поводу петиций и обращений мне кажется, что нужно меньше упоминаний по поводу алкоголя и табака, это же не молочко для деток, а также 14-ти магазинов. Потому как торговцев алкоголем и табаком, чиновникам не очень хочется защищать. Упор и заострение внимания на умышленное усложнение ведения бизнеса. Вместо покращення, усложняют до невозможности. Думаю нужно писать своим депутатам, у них же есть помощники и секретари, хотя, наверное, верховна зрада ничего не решит, там очень сложные процедуры тем более законопроект вчера голосовали и не приняли. Достаточно хотя бы 1 час посмотреть сессию и всё станет понятно. Нужно идти под Міністерства фінансів України, что бы приостановили или отменили, СВОЙ наказ від 11.02.2016 року №49.
Quote
Vasin
Quote

Підараси та й все. Вибачте на слові.
После парадов в Киеве и участия пяти депутатов, теперь это не оскорбление.
По поводу петиций и обращений мне кажется, что нужно меньше упоминаний по поводу алкоголя и табака, это же не молочко для деток, а также 14-ти магазинов. Потому как торговцев алкоголем и табаком, чиновникам не очень хочется защищать. Упор и заострение внимания на умышленное усложнение ведения бизнеса. Вместо покращення, усложняют до невозможности. Думаю нужно писать своим депутатам, у них же есть помощники и секретари, хотя, наверное, верховна зрада ничего не решит, там очень сложные процедуры тем более законопроект вчера голосовали и не приняли. Достаточно хотя бы 1 час посмотреть сессию и всё станет понятно. Нужно идти под Міністерства фінансів України, что бы приостановили или отменили, СВОЙ наказ від 11.02.2016 року №49.
Согласна. Тут главное, что сей чудный документ идет вразрез с Конституцией (без права на ошибку) и ПКУ (сдача только в электронном виде)
а можно покритиковать то письмо, или не стоит? smiling smiley

вообще писать надо всем депутатам, и лучше коллективные письма.
во всяком случае, председателям парламентских фракций и председателям комитетов, имеющих хоть какое-то отношение
Сделайте,пожалуйста,образец письма,а мы будем распространять его.
Хлопці і дівчата, у мене виникла величезна проблема, яку я не в змозі вирішити - для організації протесту потрібно занести заявку в канцелярію КМДА на Хрещатику і затвердити її там. Без цього це буде незаконна несанкціонована акція, на яку просто прийде купка людей і чогось постоять під ВР. Крім того треба скласти резолюцію, написати і розмножити копії наших вимог, щоб якщо до нас вийдуть депутати, ми могли їх передати до ВР.
На мої листи відгукнулось багато впливових людей, у яких більше інформації, ніж у нас - сидячих ночами за звітами. Всі керівники великих спілок підприємців твердять одне - нікого не штрафують, звіти відмінять, просто треба ще трохи почекати. Зараз за допомогою цих звітів збирається інформація. Так, вона недостовірна, бо не всі показують реальні об"єми, але вони знають приблизний відсоток прихованого об"єму. Всі радять зачекати.
Вчора не проголосували за відміну цих звітів і законопроект 2476 відкликали. Натомість зареєстрували законопроект 4646, в якому при розгляді буде внесено всі поправки і зауваження викладені в 2476.
Фортеця радить поки зачекати, або якщо йти, то вимагати пришвидшити розгляд зак-ту 4646. Але повторюсь - потрібно подати заявку до КМДА і організувати на місці плакати і розумно написані вимоги. Я не можу брати на себе таку відповідальність - зібрати людей просто неорганізовано і несанкціоновано постояти під ВР.
Стіна і Фортеця запевняють, що звіти рано чи пізно відмінять і штрафувати нікого не підуть. Якщо ж все-таки щось зміниться в гіршу сторону - вони обов"язково будуть організовувати мітинги і протести.

Будь-ласка, відписуйтесь, що ви думаєте і що нам робити.
А, ще забула - взагалі на сьогоднішній день вони радять писати колективні звернення до Мінфіну і на голову ВР з вимогами швидше внести на плен.засідання зак.4646 з підписами підприємців. Тобто кожен в своєму місті може це зробити - як мінімум зайти в кілька магазинів і зібрати підписи.
Quote
artur2013
Сделайте,пожалуйста,образец письма,а мы будем распространять его.
это я к тому, что в письме такой вопрос: почему повышают нам, ТОРГОВЦАМ АЛКОГОЛЕМ, у которых маленькие дети, а не пьяным водителям?! Ирония ясна? Всмысле, сразу понятно почему! smiling smiley Кто напоил водителей? smiling smiley
8- 14.06.2016 17:02:46 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (№2498а) - у другому читанні та в цілому
За-173 Проти-4 Утрималось-47 Не голосувало-112 Рішення не прийняте
9- 14.06.2016 17:03:41 Поіменне голосування про направлення на повторне друге читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (№2498а)
За-187 Проти-2 Утрималось-34 Не голосувало-113 Рішення не прийняте
докл
Посмотрела проект 4646. Ничего не нашла, касающегося наших отчетов. Или не то смотрела?
Я лично не буду голосовать на выборах ни за одну тварь,которая не голосовала и была против этого законопроекта!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 66 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6162636465666768697071НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0005130000000001