Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.
Это, если Вы клиент Привата. А если нет?
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...
тому що це потрібно організовувати не на рівна простих бухгалтерів, всі об'єднання бухгалтерів працюють тільки зі своїми членами, а получається, що просто і звернутися-то немає до кого
чи всіх влаштовують ці звіти, чи що?


Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.
Это, если Вы клиент Привата. А если нет?
То дешевше відкрити рахунок в приватв за 150грн і не користуватись чим думати як здати звіти)
Надіюсь тільки, що його не закриють через відсутність операцій
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...


тому що це потрібно організовувати не на рівна простих бухгалтерів, всі об'єднання бухгалтерів працюють тільки зі своїми членами, а получається, що просто і звернутися-то немає до кого
чи всіх влаштовують ці звіти, чи що?

Бухгалтерів, як я розумію, вони геть не влаштовують, але робота є робота... Я більше сподівалась на допомогу приватних підприємців, яких це зачіпає. Та результату нуль.
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...


тому що це потрібно організовувати не на рівна простих бухгалтерів, всі об'єднання бухгалтерів працюють тільки зі своїми членами, а получається, що просто і звернутися-то немає до кого
чи всіх влаштовують ці звіти, чи що?

Бухгалтерів, як я розумію, вони геть не влаштовують, але робота є робота... Я більше сподівалась на допомогу приватних підприємців, яких це зачіпає. Та результату нуль.

Многие предприниматели, которые могут себе позволить бухгалтера, рассуждают, что плохие отчеты, ну-ну и ая-яй-яй, это сколько работы добавляют, но у меня есть бухгалтер, который должен решить проблемы со всеми отчетами. Я своим директорам объясняю, что я физически уже не справляюсь, нанимайте еще человека вести учет. Ой, денег нет. Да ну тот учет. У налоговой пока претензий нет, значит все нормально.
Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...


тому що це потрібно організовувати не на рівна простих бухгалтерів, всі об'єднання бухгалтерів працюють тільки зі своїми членами, а получається, що просто і звернутися-то немає до кого
чи всіх влаштовують ці звіти, чи що?

Бухгалтерів, як я розумію, вони геть не влаштовують, але робота є робота... Я більше сподівалась на допомогу приватних підприємців, яких це зачіпає. Та результату нуль.

Многие предприниматели, которые могут себе позволить бухгалтера, рассуждают, что плохие отчеты, ну-ну и ая-яй-яй, это сколько работы добавляют, но у меня есть бухгалтер, который должен решить проблемы со всеми отчетами. Я своим директорам объясняю, что я физически уже не справляюсь, нанимайте еще человека вести учет. Ой, денег нет. Да ну тот учет. У налоговой пока претензий нет, значит все нормально.
Ті, в кого є бухгалтер, взагалі не уявляють цей об'єм роботи. Тому це головний біль лише бухгалтерів і тих, в кого їх нема.

Вони зараз Вам кажуть - да ну тот учет, а як штраф який не дай Бог, то з кого будуть питати?
В моєму місті ні одна людиночка не відгукнулась.
Может к 16 июля День бухгалтера сделают подарок и отменят эти отчеты.
З приводу підприємців і бухгалтерів. Підприємець на якого я працюю у відповідь на те, що зробити цей звіт щомісяця правильно практично нереально, сказав, що це твоя робота і ти повинна робити її правильно. Їх не цікавить, що є ще продавці, які можуть вчасно не змінити у РРО місткість пива з 0,75 на 0,7, що є постачальники, які один і той же товар (Портвейн 777) у квітні писали під кодом 44, а вже у травні під 47(добре, що хоч в накладній вказали). Твоя робота і все тут.angry smiley
Quote
Ira_Sirena
В моєму місті ні одна людиночка не відгукнулась.
а шо тут багато відгукнулось?
ага, "я, да ти, да ми с тобой"
5-6 бухгалтерів максимум
видно всіх і все влаштовує
хтось вище правду сказав, зашевеляться, як по 34тис. штрафу вліплять
Коллеги, прошу написать дату пикета, планируем ехать с Харькова. Или еще не определились?
Quote
18+
Коллеги, прошу написать дату пикета, планируем ехать с Харькова. Или еще не определились?

Вже, мабуть, не визначились))
Заявку в Києві нема кому подати, резолюції немає, їхати нема з чим і нема кому. Чоловік 5 максимум є. А то й 4.
Quote
SvitZ
З приводу підприємців і бухгалтерів. Підприємець на якого я працюю у відповідь на те, що зробити цей звіт щомісяця правильно практично нереально, сказав, що це твоя робота і ти повинна робити її правильно. Їх не цікавить, що є ще продавці, які можуть вчасно не змінити у РРО місткість пива з 0,75 на 0,7, що є постачальники, які один і той же товар (Портвейн 777) у квітні писали під кодом 44, а вже у травні під 47(добре, що хоч в накладній вказали). Твоя робота і все тут.angry smiley

Та да. Таке життя... У мене нема грошей на бухгалтера, сама все вночі роблю, як малий спить. На компі рахую зі звітів бухгалтера. Цього разу чуть мізки не потекли, поки виявила, що продавець не додала товар в касовий. А якби був бухгалтер, то, мабуть, вела б себе, як і всі - твоя робота, то роби. Як не прикро це визнавати...

Радує, що в ДФС нема вказівки Штрафувати і сподіваюсь, що не буде.

Я скину адреси сайтів за якими потрібно спостерігати. Якщо й буде колись якийсь мітинг, то з їх подачі і їх організацією. Але сподіваюсь, що до цього не дійде.
Quote
Ira_Sirena
Quote
SvitZ

Радує, що в ДФС нема вказівки Штрафувати і сподіваюсь, що не буде.
.

Поки що не має, але ж для них то ж не проблема.
Quote
Свет-Лана
Quote
Ira_Sirena
Quote
SvitZ

Радує, що в ДФС нема вказівки Штрафувати і сподіваюсь, що не буде.
.

Поки що не має, але ж для них то ж не проблема.

Шо да, то да.
Quote
Ira_Sirena
Quote
18+
Коллеги, прошу написать дату пикета, планируем ехать с Харькова. Или еще не определились?

Вже, мабуть, не визначились))
Заявку в Києві нема кому подати, резолюції немає, їхати нема з чим і нема кому. Чоловік 5 максимум є. А то й 4.
ціна питання 1,5-2 години часу, щоб поїхати і подати
розумію, що треба, а тому поїду і подам, але немає дати мітингу, немає списку бажаючих, да немає нічого пока що
здам звіти і займусь активно писаниною
Quote
Ira_Sirena
Хлопці і дівчата, у мене виникла величезна проблема, яку я не в змозі вирішити - для організації протесту потрібно занести заявку в канцелярію КМДА на Хрещатику і затвердити її там. Без цього це буде незаконна несанкціонована акція, на яку просто прийде купка людей і чогось постоять під ВР. Крім того треба скласти резолюцію, написати і розмножити копії наших вимог, щоб якщо до нас вийдуть депутати, ми могли їх передати до ВР.
На мої листи відгукнулось багато впливових людей, у яких більше інформації, ніж у нас - сидячих ночами за звітами. Всі керівники великих спілок підприємців твердять одне - нікого не штрафують, звіти відмінять, просто треба ще трохи почекати. Зараз за допомогою цих звітів збирається інформація. Так, вона недостовірна, бо не всі показують реальні об"єми, але вони знають приблизний відсоток прихованого об"єму. Всі радять зачекати.
Вчора не проголосували за відміну цих звітів і законопроект 2476 відкликали. Натомість зареєстрували законопроект 4646, в якому при розгляді буде внесено всі поправки і зауваження викладені в 2476.
Фортеця радить поки зачекати, або якщо йти, то вимагати пришвидшити розгляд зак-ту 4646. Але повторюсь - потрібно подати заявку до КМДА і організувати на місці плакати і розумно написані вимоги. Я не можу брати на себе таку відповідальність - зібрати людей просто неорганізовано і несанкціоновано постояти під ВР.
Стіна і Фортеця запевняють, що звіти рано чи пізно відмінять і штрафувати нікого не підуть. Якщо ж все-таки щось зміниться в гіршу сторону - вони обов"язково будуть організовувати мітинги і протести.

Будь-ласка, відписуйтесь, що ви думаєте і що нам робити.

Яка ж Ви молодчинка! Довідалися про такий об'єм інформації.
Я зверталася в Спілку підприємців Львівщини. В більшості такі спілки створені у формі громадських організацій і залучаються у діяльність проектів, в т.ч. і протестів, якщо їх організовує хоча б один з їх членів...

Якщо так важко організувати акцію протесту, то потрібно залучити юристів до написання звернень у всі можливі організації підприємців, міністерства, відоства, але робити це організовано, підписуватися не одній людині під зверненням, а колективно.
Написала письмо всем депутатам ВР на те адреса что на сайте ВР.
Вот содержание письма. Еще и Гройсману в Фейсбуке написала. По уведомлениям о прочтении его открыли только 9 человек!!!

Добрий день.
Сьогодні весь малий бізнес був шокований несправедливістю. Всі бугалтера чекали прийняття законопроекту 2498а як останньої надії. На превелиий жаль він сьогодні просто був відхилений та знятий з розгляду. Цей закон мав відмінити для малого бізнесу подання звітів 1 РА та 1 РТ які були введені КОРРУПЦІЙНИМ наказом Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016. Подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17 000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Найгірше що нема ні нормального роз'яснення по заповненні, цей звіт неможливо уточнити або виправити!!!! Виходить що цей наказ призведе до банкрутства підприємців. Цей закон просто робить бухгалтерів рабами та роботами, НЕМОЖЛИВО НЕ ПОМИЛЯТИСЬ.

Тому прошу від всіх підприємців і бугалтерів ТЕРМІНОВО В ЦЬОМУ МІСЯЦІ СКАСУВАТИ АБО ЗМІНИТИ ЦЕЙ НАКАЗ. Бо через кілька місяців почнеться закриття кафе, барів і алкогольних магазинів через неможливість платити такі нереальні штрафи.
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
18+
Коллеги, прошу написать дату пикета, планируем ехать с Харькова. Или еще не определились?

Вже, мабуть, не визначились))
Заявку в Києві нема кому подати, резолюції немає, їхати нема з чим і нема кому. Чоловік 5 максимум є. А то й 4.
ціна питання 1,5-2 години часу, щоб поїхати і подати
розумію, що треба, а тому поїду і подам, але немає дати мітингу, немає списку бажаючих, да немає нічого пока що
здам звіти і займусь активно писаниною


Друзі, будь-ласка, хто все-таки може і хоче піти на протест - напишіть мені тут конкретне ТАК і номер телефону, щоб я для себе розуміла скільки нас може бути. За 5-10 чоловік я не бачу сенсу шукати куди всунути малу дитину і пертись з 7-місячним животом автобусом до Києва. Але якщо нас буде більше, то ми хоч якось зможемо показати свою небайдужість до того, що нас щемлять і щемлять.
Завтра в другій половині дня, мабуть, стане зрозуміло скільки нас готові йти. Якщо хтось може допомогти розумно викласти наші вимоги на папері - допоможіть.
ще раз вказую свої контакти
093 347 16 44
067 79 26 760
Але якщо київстар не відповідає, то дзвоніть на лайф.
Можливо ту заявку можна подати вранці в п"ятницю, якщо ми точно визначимось, що йдемо.
Quote
sigmanight
Написала письмо всем депутатам ВР на те адреса что на сайте ВР.
Вот содержание письма. Еще и Гройсману в Фейсбуке написала. По уведомлениям о прочтении его открыли только 9 человек!!!

Добрий день.
Сьогодні весь малий бізнес був шокований несправедливістю. Всі бугалтера чекали прийняття законопроекту 2498а як останньої надії. На превелиий жаль він сьогодні просто був відхилений та знятий з розгляду. Цей закон мав відмінити для малого бізнесу подання звітів 1 РА та 1 РТ які були введені КОРРУПЦІЙНИМ наказом Міністерства фінансів № 49 від 11.02.2016. Подання цієї звітності тягне за собою додаткові витрати часу та коштів. Не у всіх є можливість встановити програмне забезпечення, яке б полегшило роботу та мінімізувало помилки. Багато підприємців змушені рахувати «вручну», а потім перераховувати і перераховувати, бо кожен раз десь пропустиш то 0,5 алкоголю, то 20 сигарет… Не у всіх є можливість найняти бухгалтера.
В свою чергу штрафи за будь-яку неточність неадекватно великі – 17 000!!! Зрозуміло, що, наприклад, для п’яних водіїв можна збільшити штраф, бо вони загрожують своєму життю і життю оточуючих, а з нами так за що? Це щастя, що податкова поки не увійшла в колію і не почала накладати штрафи, бо у кожного другого в цьому звіті або неточні цифри, або неправильні коди продукції. А що нас чекає далі? – 17000 щомісяця чи через раз?
Найгірше що нема ні нормального роз'яснення по заповненні, цей звіт неможливо уточнити або виправити!!!! Виходить що цей наказ призведе до банкрутства підприємців. Цей закон просто робить бухгалтерів рабами та роботами, НЕМОЖЛИВО НЕ ПОМИЛЯТИСЬ.

Тому прошу від всіх підприємців і бугалтерів ТЕРМІНОВО В ЦЬОМУ МІСЯЦІ СКАСУВАТИ АБО ЗМІНИТИ ЦЕЙ НАКАЗ. Бо через кілька місяців почнеться закриття кафе, барів і алкогольних магазинів через неможливість платити такі нереальні штрафи.

2498 знято з розгляду. Замість нього буде 4646.
Щодо штрафів. Була в нашій районній податковій. Мені тактовно пояснили, що штрафи почнуться в липні місяці. Оскільки вони мають обробити надану інформацію за квартал і передати її далі. Тоді і почнуться зустрічні перевірки з усіма наслідками. А взагалі вони ще "не переймаються". Сподіваються що відмінять цей чудовий звіт.
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.

користуйтеся програмою FreeZvit, тут звіти набираєте, все крім акцизу скидаєте Сонатою, акциз, 1-ра та 1-рт програмою ZvitOK і все буде у Вас безкоштовно
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
18+
Коллеги, прошу написать дату пикета, планируем ехать с Харькова. Или еще не определились?

Вже, мабуть, не визначились))
Заявку в Києві нема кому подати, резолюції немає, їхати нема з чим і нема кому. Чоловік 5 максимум є. А то й 4.
ціна питання 1,5-2 години часу, щоб поїхати і подати
розумію, що треба, а тому поїду і подам, але немає дати мітингу, немає списку бажаючих, да немає нічого пока що
здам звіти і займусь активно писаниною


Друзі, будь-ласка, хто все-таки може і хоче піти на протест - напишіть мені тут конкретне ТАК і номер телефону, щоб я для себе розуміла скільки нас може бути. За 5-10 чоловік я не бачу сенсу шукати куди всунути малу дитину і пертись з 7-місячним животом автобусом до Києва. Але якщо нас буде більше, то ми хоч якось зможемо показати свою небайдужість до того, що нас щемлять і щемлять.
Завтра в другій половині дня, мабуть, стане зрозуміло скільки нас готові йти. Якщо хтось може допомогти розумно викласти наші вимоги на папері - допоможіть.
ще раз вказую свої контакти
093 347 16 44
067 79 26 760
Але якщо київстар не відповідає, то дзвоніть на лайф.
Можливо ту заявку можна подати вранці в п"ятницю, якщо ми точно визначимось, що йдемо.

На п'ятницю немає сенсу йти, їх там майже не буде!!!!
Quote
mister_zvit
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.

користуйтеся програмою FreeZvit, тут звіти набираєте, все крім акцизу скидаєте Сонатою, акциз, 1-ра та 1-рт програмою ZvitOK і все буде у Вас безкоштовно
Я користуюсь FreeZvit через Медок відправляю ,до слова дуже вдячна розробникам FreeZvit за чудову безкоштовну программу ,до речі можна їм і коштами віддячить - заходимо - Про програму - інформація - далі номер карти , я трохи скинула туда коштів і час відчасу думаю бажано усім це робити.
Quote
Свет-Лана
Quote
mister_zvit
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.

Я робила єдинщика і загальну через Приват24 для бізнесу. Наче все ок.

користуйтеся програмою FreeZvit, тут звіти набираєте, все крім акцизу скидаєте Сонатою, акциз, 1-ра та 1-рт програмою ZvitOK і все буде у Вас безкоштовно
Я користуюсь FreeZvit через Медок відправляю ,до слова дуже вдячна розробникам FreeZvit за чудову безкоштовну программу ,до речі можна їм і коштами віддячить - заходимо - Про програму - інформація - далі номер карти , я трохи скинула туда коштів і час відчасу думаю бажано усім це робити.

а звіток через який можна відправити акциз та 1ра, 1рт прибрали з інтернету, сильно постаралися приватні фірми, щоб купували ліцензії, кому треба в мене є установочний файл ZvitOK
Я чето в 4646 ничего не видела про отмену наказу 46
Будет завтра митинг возле Верховной рады
Quote

Может к 16 июля День бухгалтера сделают подарок и отменят эти отчеты.
Думаю для более достоверных данных нужно внести изменения в отчёт, а именно: сигареты бывают разные количественный учёт не точен... их нужно взвешивать измерять и переводить в миллиграммы и микроны, алкоголь сортировать ещё по цветовым оттенкам и форме тары по спец. таблицам, а штрафы за эти очень серьёзные ошибки повысить, хотябы до 34 000 грн.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 68 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6364656667686970717273НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044899999999998