Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 73 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6869707172737475767778НаступнаОстання
Quote
Alegs
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....

Опт давно подає ОА. А сума яка? 17?
Quote
Ira_Sirena
Quote
Alegs
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....

Опт давно подає ОА. А сума яка? 17?

Так точно.
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
Так оплата штрафа не избавляет от ответственности здать этот отчет, все-равно здать нужно будет


Quote
Ira_Sirena
Quote
Alegs
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)

Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....

Опт давно подає ОА. А сума яка? 17?
Так у опта все понятно, а в рознице что понятно? Да ничего, разве что по накладным вручную приход подсчитать
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
Alegs
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)
Очередная попытка натянуть сову на глобус...

Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....

Опт давно подає ОА. А сума яка? 17?
Так у опта все понятно, а в рознице что понятно? Да ничего, разве что по накладным вручную приход подсчитать
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
Quote
Alegs
Quote
Ira_Sirena
Quote
nikon
Quote
Ira_Sirena
Quote
dar_ya
может кто-нибудь знает, при проверке этих отчетов, штраф единоразовый платится 17 тыс.грн, или за каждый неправильный отчет по 17000 грн ?
Ніхто ще нічого не платить і, надіюсь, не буде)
Але звісно - за кожен окремо.
Вот прочитала Ваш пост - и подумала : если бы придумали штраф за неподачу этой гыдоты эдак гривен....ну, 200....
Представляете, наверное, ВСЕ бухгалтера быстро и молча забашляли бы эти 200....чтобы голову не парить....grinning smiley
Вот бюджет бы попооооолнился......
На такому точно б поповнився)) а то у всіх тільки 17тис.зараз в голові)

Не бійтесь, і не псуйте нерви - якщо дойде до штрафів, то потім будем нервувати, а зараз головне по максимуму правильно і своєчасно ліпити ці звіти.

Є факт вліплення штрафа за неправильну подачу звіту 1 оа, думаю ща роздрібні можуть бути по аналогії... три рази по дереву, тьху., тьху., тьху....

Опт давно подає ОА. А сума яка? 17?
Так у опта все понятно, а в рознице что понятно? Да ничего, разве что по накладным вручную приход подсчитать


Очередная попытка натянуть сову на глобус...
Откуда срок 11.07. Ведь переносов дней не будет вроде бы?

ДФС пропонує власникам РРО детальніше вивчити їхні технічні можливості
[www.siogodennya.org.ua]

червня 28, 2016 Author

Незабаром суб’єкти господарювання, які мають відповідні ліцензії на виробництво та продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів знову складатимуть та подаватимуть Звіти за формами №№1-РС, 2-РС, 3-РС, 1-ОА, 1-ОТ, 1-РА та 1-РТ. Граничний термін подання звітів за червень 2016 року – 11 липня 2016 року. Форми звітів затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 №49.
У зв’язку із зверненнями платників щодо недостатнього інформаційного забезпечення з можливостей автоматизованого оброблення інформації, необхідної для коректного заповнення Звітів шляхом використання програмного забезпечення РРО, начальник відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту Головного управління ДФС у Черкаській області Оксана Гришко відмітила, що в області плануються навчання з доведення вказаним суб’єктам господарювання технічних можливостей РРО щодо програмування та отримання інформації про продані товари для складання звітності, визначеної наказом №49, за участі фахівців центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій. План – графік занять днями буде оприлюднений.
Втім, враховуючи специфіку роботи суб’єктів господарювання у літній час та наближення граничного терміну надання звітів, вона порадила власникам реєстраторів не прив’язуватись до графіків, а самостійно у зручний час звертатись за детальними роз’ясненнями з приводу можливостей кожного РРО до обслуговуючого центру сервісного обслуговування.
Консультацію ГУ ДФС у Черкаській області, як правильно скласти звітність за формами №№1-РС, 2-РС, 3-РС, 1-ОА, 1-ОТ, 1-РА та 1-РТ можна переглянути на канал проекту «Допомога платнику» в YouTube: [www.youtube.com] Тези, презентацію та лист Державної фіскальної служби України за темою завантажуйте: [ck.sfs.gov.ua] Адреса для надсилання додаткових питань help_payer@ukr.net
Також О.Гришко нагадала власникам реєстраторів розрахункових операцій про набрання чинності нової редакції Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання суб’єктами господарювання усіх форм власності. Він затверджений наказом Державної фіскальної служби України від 16.06.2016 №535. З реєстром та коментарем ДФС України можна ознайомитись за посиланням: [sfs.gov.ua]–reestri–perelik/reestri/94957.html
Опубліковано в рубриці Фінанси Мітки: ГУ ДФС у Черкаській області, звітність, РРО
"набрання чинності нової редакції Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання"
Це комусь ще новий РРО прийдеться купувати чи що? Ну я в шоці з цього брєду.
Quote
Ira_Sirena
"набрання чинності нової редакції Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання"
Це комусь ще новий РРО прийдеться купувати чи що? Ну я в шоці з цього брєду.
мій РРО поки що в списку є
а хтось може свого і не знайде
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
"набрання чинності нової редакції Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання"
Це комусь ще новий РРО прийдеться купувати чи що? Ну я в шоці з цього брєду.
мій РРО поки що в списку є
а хтось може свого і не знайде

Нам за один день доработали старого типа РРО,чтоб отсылал каждый пробитый чек сервисный центр.
Недорого брали. Но если снимут эту модель РРО с производства,то...
Quote
buh!
Quote
Ira_Sirena
"набрання чинності нової редакції Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, які дозволені до використання"
Це комусь ще новий РРО прийдеться купувати чи що? Ну я в шоці з цього брєду.
мій РРО поки що в списку є
а хтось може свого і не знайде

Мої наче теж. Але ж як це все дратує! Мало того, що РРО тільки на сім років( чи скільки там) (наче йому щось потім станеться), так ще й бери новий купуй, бо хтось бабло хоче рубати на цих довбаних касових.
а где посмотреть список этих кассовых аппаратов? А я вообще не сдала этот отчет за 2 месяца!hot smiley
Quote
v_kov1982
а где посмотреть список этих кассовых аппаратов? А я вообще не сдала этот отчет за 2 месяца!hot smiley

[sfs.gov.ua]–reestri–perelik/reestri/94957.html
спасибо! Слава Богу есть! кто ж такие конченные законы придумывает? Зачем так усложнять бухам жизнь???
Quote
v_kov1982
спасибо! Слава Богу есть! кто ж такие конченные законы придумывает? Зачем так усложнять бухам жизнь???
ха, что б жизнь малиной не казаласьgrinning smiley
чувствую отчет 1-РА меня до инфаркта доведет!angry smiley.Я уже 4 ночи не сплюhot smiley
Quote
v_kov1982
чувствую отчет 1-РА меня до инфаркта доведет!angry smiley.Я уже 4 ночи не сплюhot smiley

спрашивайте тут. Чем можем - поможем.
Підкажіть, як виправити помилку в приході звіту 1РА за травень, пропустив накладну, як бути з залишком
Подскажите еще раз Напій винний Наомі ягоди годжі - код 47 или 49 уктзед 2205101000
на сколько надо поделить литры чтобы получились декалитры? в единицах измерения смотрела что 1 декалитр=10 литров! ну как получить 6 знаков после запятой? на 1 000 000 делить? Я вообще затупела!>grinning smiley<
и еще кто знает код Самбуки , Бехеровки, вино десертное белое? поставщик говорит код 59 и 33
как исправить ситуацию если не сдала этот гр... ый отчет за апрель. май? Сразу в петлю лезть или повременит?smileys with beer
Quote
v_kov1982
как исправить ситуацию если не сдала этот гр... ый отчет за апрель. май? Сразу в петлю лезть или повременит?smileys with beer
вы что? в петлю? не стоит это говно человеческой жизни
ничего не делайте, даже если вы его сейчас попытаетесь здать, от штрафа вас это не спасет, так зачем его здавать уже
мдяяя.....
завтра 01-06-2016 и опять все по-новому
норматичной лексики не хватает, очень хочецца матюкаться
Quote
v_kov1982
и еще кто знает код Самбуки , Бехеровки, вино десертное белое? поставщик говорит код 59 и 33
вино тончо код 33
значит квартиру надо продавать чтобы 34 тыс грн штрафа этим ублюдкам платить!руководство мое эти деньги платить не будет!
как будет правильней поставить код Самбуки , Бехеровки- 83 "Інше не зазначене в переліку" или 59 "Лікеро-горілчані вироби"? и код шампанского 31? еще раз спрошу за пиво БА Балтика 0- его тоже показывать с кодом 84 ( я за БА- акциз не плачу)??? Спасибо всем! Всем нам сил и терпения!smileys with beer
я его уже по любому за апрель-май не сдам, а вот над июньским уже колдую!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 73 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6869707172737475767778НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044599999999995