Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 75 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7071727374757677787980НаступнаОстання
Quote
dar_ya
Подскажите пожалуйста, если мы торгуем пивом в рознице и купили у поставщика бутылку пива за 10 гривен...по какой минимальной цене мы можем продать эту бутылку пива ?

На пиво ніколи мін цін і не встановлювали, тому теоретично можна продати за будь-яку ціну. Тільки потім треба сплатити всі податки з цього продажу. Тому, щоб не продати в "мінус", неплатник ПДВ має поставити ціну продажу = ціна придбання *5%(акцизний под.з роздрібного продажу)
Quote
iryna12
Доброго всім ранку!!!
У мене запитання хтоя як показує повернення продукції постачальнику????

в минулому місяці зменшувала прихід на кількість повернення. В коментарях писала - "з врахуванням повернення"
Quote
Natalya2016
Підкажіть код на винний напій "сангрія Тропік" бо на пляшці пише коктель винний червоний, склад виноматеріали винноградні червоні і не можу оприділитись до якого коду віднести. А у поставщиків Овація глугий варіант питатись. Дякую

Якщо це Сангрія Дон Дієго (тропік, вишня і т.д.), то у мене 47


Quote
Vitohka
Quote
dar_ya
Подскажите пожалуйста, если мы торгуем пивом в рознице и купили у поставщика бутылку пива за 10 гривен...по какой минимальной цене мы можем продать эту бутылку пива ?

На пиво ніколи мін цін і не встановлювали, тому теоретично можна продати за будь-яку ціну. Тільки потім треба сплатити всі податки з цього продажу. Тому, щоб не продати в "мінус", неплатник ПДВ має поставити ціну продажу = ціна придбання *5%(акцизний под.з роздрібного продажу)

спасибо огромное за ответ....а на який алкоголь зараз встановлені мінімальні роздрібні ціни ?

Quote
Vitohka
Quote
iryna12
Доброго всім ранку!!!
У мене запитання хтоя як показує повернення продукції постачальнику????

в минулому місяці зменшувала прихід на кількість повернення. В коментарях писала - "з врахуванням повернення"
Дякую
я думала показати в реалізації
Quote
iryna12
Quote
Vitohka
Quote
iryna12
Доброго всім ранку!!!
У мене запитання хтоя як показує повернення продукції постачальнику????

в минулому місяці зменшувала прихід на кількість повернення. В коментарях писала - "з врахуванням повернення"
Дякую
я думала показати в реалізації
а в коментарях написали тільки це - "з врахуванням повернення"??? чи ще писали скільки чого повернули наприклад: "з врахуванням повернення 4 шт. *0,5л. і номер накладної???
Quote
artur2013
[www.krm.gov.ua]

спасибо..так вроде Верховный суд отменил эти цены...или это все неправда ?

Я лично жду официальное разъяснение.
Quote
artur2013
Я лично жду официальное разъяснение.

и я тогда буду ждать....сейчас верить в нашей стране никому нельзя

Quote
iryna12
Quote
iryna12
Quote
Vitohka
Quote
iryna12
Доброго всім ранку!!!
У мене запитання хтоя як показує повернення продукції постачальнику????

в минулому місяці зменшувала прихід на кількість повернення. В коментарях писала - "з врахуванням повернення"
Дякую
я думала показати в реалізації
а в коментарях написали тільки це - "з врахуванням повернення"??? чи ще писали скільки чого повернули наприклад: "з врахуванням повернення 4 шт. *0,5л. і номер накладної???

я вважаю, що це вже занадто. Нас же не просять розписувати всі прихідні накладні по номерам і штукам (не дай Боже, додумаються і до цього)!!!
Quote
Vitohka
Quote
iryna12
Quote
iryna12
Quote
Vitohka
Quote
iryna12
Доброго всім ранку!!!
У мене запитання хтоя як показує повернення продукції постачальнику????

в минулому місяці зменшувала прихід на кількість повернення. В коментарях писала - "з врахуванням повернення"
Дякую
я думала показати в реалізації
а в коментарях написали тільки це - "з врахуванням повернення"??? чи ще писали скільки чого повернули наприклад: "з врахуванням повернення 4 шт. *0,5л. і номер накладної???

я вважаю, що це вже занадто. Нас же не просять розписувати всі прихідні накладні по номерам і штукам (не дай Боже, додумаються і до цього)!!!
ну да, ви праві!!!
я опять за безалкогольное пиво...
не относим на 84?
Р О З К Л А Д
засідань Верховної Ради України
на 5-8 липня 2016 року
Реєстр. номер
Суб¢єкт ініціативи
Назва законопроекту (питання)
Відповідальні
за підготовку

5 липня (вівторок)


Д
4841
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо скорочення звітності для суб'єктів малого бізнесу) (проект н.д. Н.Южаніної надано 22.06.2016) БОЖЕ,ПОМОГИ ПРИНЯТЬ!!!!!
Quote
Иногда могу
я опять за безалкогольное пиво...
не относим на 84?

Мені постачальники дали листи, що безалкогольне пиво - це напій з кодом УКТ ЗЕД 2202 (типу вода газована) і всі, крім Оболоні б/а НЕ включають в код 84 і не сплачують акциз з роздрібу. Оболонь теж дали лист, що це має бути напій газований, проте в податкових вказують код пива і в травні включали в код 84. В цьому міс знову буду звірятись.
Наче, на 6.07. розгляд того законопроекту.
А, не бачила повідомлення вище. Мені з Ради КМУ писали чогось, що 6.07.
А в календарі бухгалтера на липень ( в журналі Все про бух.облік) останній термін подачі 1-ра 08.07.16.
Так 08.07 чи 11.07???
Таня! Это письмо мне пришло на почту из ДФС.[mail.google.com]
11 июля 2016 заканчивается срок подачи:
Налоговая (ДФС):


Звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» за червень 2016 р

Звіт № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» за червень 2016 р.
Цитирую Приказ №49


«Порядок заповнення форми звіту № 1–РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі»
5. Звіт складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подається до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання.»

ИМХО. Сдача отчета 11 числа это «шутка» от ДФС.
То ж 10 - неділя, то мабуть що 11 останній день.
Сьогодні винесено на порядок денний №4841
Quote
Tanya159
Сьогодні винесено на порядок денний №4841
Так Ляшко ж не даст работать Раде...
Quote
Kisulya
Quote
Tanya159
Сьогодні винесено на порядок денний №4841
Так Ляшко ж не даст работать Раде...

Чекаю-чекаю....хоч би до нього сьогодні дійшли
Quote
artur2013
11 июля 2016 заканчивается срок подачи:
Налоговая (ДФС):


Звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» за червень 2016 р

Звіт № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» за червень 2016 р.
как это они поблажку сделали, удивительно, ведь эти отчеты к налоговым не относятся
Quote
Tanya159
Quote
Kisulya
Quote
Tanya159
Сьогодні винесено на порядок денний №4841
Так Ляшко ж не даст работать Раде...

Чекаю-чекаю....хоч би до нього сьогодні дійшли
уже час 16-15, а вони застрягли на 13-57 і після цього часу більше нічого, тільки і голосуваня, що за Онищенка та звільнення суддів
05 ЛИПНЯ 2016, 16:00
Прес-служба Апарату Верховної Ради України

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України
Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, сесійна зала).
Засідання відбуватиметься з 16-00 до 18-00.
Вхід за картками акредитації
==================================
може до 18-00 буде щастя
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 75 з 139    Сторінки: ПершаПопередні7071727374757677787980НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075500000000006