Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 139 з 139    Сторінки: ПершаПопередні129130131132133134135136137138139
ну це вже вообщє не страна, а сплошна сліжка буде. Хоча про ці нововведення читала, ще в минулому році
не може наша країна без здирництва жити
особливо сподобалось "... якісь «інспекційні відвідування», які можливі тепер 24 години на добу. А їх причиною можуть бути якісь звернення з приводу порушення законодавства...."
хм, сегодня очередное обновление по Арт-Звит+ установилась
так я чего- и не поняла, там было всего две формы на обновление 1Ра и РТconfused smiley
завтра буду звонить, узнавать, что за недоразумение, когда отчеты отменили, а их обновляют
Quote
buh!
хм, сегодня очередное обновление по Арт-Звит+ установилась
так я чего- и не поняла, там было всего две формы на обновление 1Ра и РТconfused smiley
завтра буду звонить, узнавать, что за недоразумение, когда отчеты отменили, а их обновляют
Жесть. Напишіть результат, будь-ласка.


Доброго дня.А якщо звіти відмінили,то вже не будуть перевіряти період з 01.04.2016-31.12.216?Дякую.
Их не только отменили, но и штрафовать за неправильность не будут. А тот период проверять могут и по другому поводу.
Quote
buh!
хм, сегодня очередное обновление по Арт-Звит+ установилась
так я чего- и не поняла, там было всего две формы на обновление 1Ра и РТconfused smiley
завтра буду звонить, узнавать, что за недоразумение, когда отчеты отменили, а их обновляют

ну так це для роздрібних торгівців відмінили, а є ще оптовики, які мають роздрібні ліцензії. То певно для них... Я так думаю
хорошего мало, наверное опять будут новые отчеты
[www.rbc.ua]
изменены мрц на сидр

Для сидру і перрі та зброджених напоїв, одержаних виключно в результаті природного бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5% об'ємних одиниць (без додання спирту), розлитих у будь-яку тару (посуд) місткістю 1 л, установлено мінімальну роздрібну ціну в розмірі 28,47 грн.

[www.kmu.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 139 з 139    Сторінки: ПершаПопередні129130131132133134135136137138139
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050400000000006