Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Військовий збір в 1ДФ

Відправлено користувачем Malinchic 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
у меня по ссылке пишет Зараз онлайн трансляцій немає eye popping smiley
Quote
Lin@
у меня по ссылке пишет Зараз онлайн трансляцій немає eye popping smiley

Уже смотрите в архиве
У меня выплаты физ.лицам за аренду недвижимости и авто. Всегда ставила код 106. И по начисленным доходам второго раздела полностью поддерживаю, что должно быть без доходов, которые сбором не облагаются. По логике, в "Оподаткування виграшей" я бы не поставила весь доход из первой части, зачем же тогда в строку "військовий" все доходы включать. Хотя логика нашей налоговой иногда... sad smiley


Quote
oksanavK
У меня выплаты физ.лицам за аренду недвижимости и авто. Всегда ставила код 106. И по начисленным доходам второго раздела полностью поддерживаю, что должно быть без доходов, которые сбором не облагаются. По логике, в "Оподаткування виграшей" я бы не поставила весь доход из первой части, зачем же тогда в строку "військовий" все доходы включать. Хотя логика нашей налоговой иногда... sad smiley

да тоже ранее ставила 106 но это не верно т.к. это недвижимость, а вот во 2 разделе ставлю только облагаемый доход
Quote
oksanavK
У меня выплаты физ.лицам за аренду недвижимости и авто. Всегда ставила код 106. И по начисленным доходам второго раздела полностью поддерживаю, что должно быть без доходов, которые сбором не облагаются. По логике, в "Оподаткування виграшей" я бы не поставила весь доход из первой части, зачем же тогда в строку "військовий" все доходы включать. Хотя логика нашей налоговой иногда... sad smiley
Лист ДФСУ від 01.09.2015р. №18655/6/99-99-17-03-03-15... 106 - орендна плата за нерухоме майно, 127 - рухоме
да....на горячей линии одно говорят(это я про 2 раздел).....они другое...и так каждый раз...задолбали
А я все в 106 пихала) Аренда и аренда...) Спасибо, что ткнули, нужно исправлятьсяsmiling smiley
Доброго дня!!! Здала вже 1-ДФ. Відповідно у стрічці військовий збір вказувала дохід, з якого утримується ВЗ, а не весь дохід з першого розділу. Думаю я не одна така. Що будете робити Ви? Подавати уточнення? Думаю виправляти ось так.
В правому верхньому кутку поставити відмітку - новий звітний.
1 розділ - залишаю пустим (оскільки там все правильно вказано). Бо якщо заповню його,то задвою дані?
2 розділ - в стрічці "Військовий збір-виключення" - повторюю ті суми,які вказала в попередній декларації
- в стрічці "Військовий збір" - вказую суму з першого розділу і суму ВЗ із попередної декларації.
Будь ласка, перевірте чи правильно.
Quote
Yulka
Доброго дня!!! Здала вже 1-ДФ. Відповідно у стрічці військовий збір вказувала дохід, з якого утримується ВЗ, а не весь дохід з першого розділу. Думаю я не одна така. Що будете робити Ви? Подавати уточнення? Думаю виправляти ось так.
В правому верхньому кутку поставити відмітку - новий звітний.
1 розділ - залишаю пустим (оскільки там все правильно вказано). Бо якщо заповню його,то задвою дані?
2 розділ - в стрічці "Військовий збір-виключення" - повторюю ті суми,які вказала в попередній декларації
- в стрічці "Військовий збір" - вказую суму з першого розділу і суму ВЗ із попередної декларації.
Будь ласка, перевірте чи правильно.
Вам делать нечего?
Не розумію Вашого коментаря, konstantin .Цікавить думка інших форумчан по даному питанні.
Я имел ввиду зачем сдавать уточненку. У Вас есть нарушение? Почему вы так решили?- только потому, что так написала налоговая?. Вам дали ссылку на вебинар Черкасской налоговой, так у них мнение, что вы заполнили правильно. Выдержка:
Вопрос: Чи має І розділ дорівнювати ІІ розділу, якщо у І відображаються розрахунки з приватними підприємцями? Ответ: Рядок "Військовий збір" розділу ІІ Податкового розрахунку заповнюється всіма податковими агентами, які у звітному кварталі нараховували доходи, з яких утримується військовий збір. Таким чином, якщо у розділі першому зазначено доходи, виплачені приватним підприємцям (157 ознака), то такі доходи не відображаються у розділі ІІ 1 ДФ. У такому випадку І розділ не буде дорівнювати ІІ розділу.
Вот Вам ссылка на их вебинар:
[www.youtube.com]
konstantin, щиро Вам дякую за розгорнуту відповідь. Веселих свят!!!
Добрый день! Подскажите, что делать? В 2016 году за 4 квартал сдала 1ДФ по поставщикам-ФОПам с кодом 157, и Таксер (программа, в которой я подаю отчеты) автоматически посчитал военный сбор около (350 грн.), а увидела я это только сейчас ((. Как это исправить? Или дешевле и проще заплатить ВЗ и забыть...?
Штраф при самостійному виявленні помилки - 510 грн. і при виявленні помилки податківцями такий самий.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003979999999999