Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штраф за прострочену реєстрацію розрахунку коригування до ПН

Відправлено користувачем 22nata 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня,
склалась така ситуація: наш контрагент (постачальник) прислав 15.04. разрахунок коригування (від 31.03) до ПН, з від"ємним значенням. Ми (покупці) маємо його зареєструвати. У квитанції 1 вказано: НЕ прийнято (невірний розрахунок). Які мої дії?
Відправила контрагенту. Він має виправити і прислати мені знову для реєстрації в Реєстрі?
Сьогодні 15-й день реєстрації. Якщо Розрахунок буде зареєстрований із запізненням (не по-нашій вині), хто має сплачувати штраф? Адже обов"язок за реєстрацією лежить на покупцю, тобто ми?
У меня была такая ситуация. Контрагент нам прислал РК на 16 день, мы сразу же зарегистрировали. Штрафанули нас, т.к. оказывается мы должны были побеспокоиться, чтобы нам вовремя выслали РК. А так как в НКУ не прописано ответственности за несвоевременное присылание РК контрагенту для регистрации, а только ответственность за несвоевременную регистрацию РК - то крайний тот, кто несвоевременно зарегистрирует РК.
epolyanskaya, скажіть , будь ласка, Ви самі нарахували собі штраф і куди ви його платили?


Я такі свої РК прошу постачальників переробляти пізнішим числом, щоб встигнути зареєструвати, адже дійсно, штраф передбачений за невчасну реєстрацію, Правда, це все відбувалось при повернення тов. без компенсації вартості...
подскажите что писать в причине если мы вернули деньги покупателю?
Я конечно могу ошибаться, но скорее всего при возврате средств причина должна быть указана как "возврат средств" (по укр. повернення коштів)
Зателефонувала на гарячу лінію ДПІ на рахунок штрафу за порушення термінів реєстрації ПН. Цього потрібно було очікувати, відповідь на дане питання відсутня у ЄБПЗ ((( Невже ні в кого не було порушення строків? Будь ласка, відгукніться, що Ви робили в такій ситуації. Одна знайома каже, що вони знімають цей штраф з електронного рахунку, а інша каже, що це неправда (((Я в повному ступорі...
в мене прострочка більше 100 днів, тому й спішу )))
Потрібна дуже ваша допомога.
1. ПН №100 від 21.12.2015 (ставка 0% - сума 12500,00)
2. РК №133 від 31.12.2015 до ПН №100 від 21.12.2015 (зміна номенклатури ставка 0% - сума 12500).
Тепер мені потрібно виписати РК оскільки 12400 за ставкою 0%, а 100 за ставкою 20%.
Тобто РК №134 від 31.12.2015 на суму 12500,00.
І тоді правильна податкова накладна ПН №135 від 21.12.2015 12400-0,100 - 20%.
Чи правильно я збираюся це коригувати?
Чи можливо потрібно РК виписати сьогоднішнім днем? А тоді правильну ПН 21 грудня 2015.
Quote
Yulka
epolyanskaya, скажіть , будь ласка, Ви самі нарахували собі штраф і куди ви його платили?

Штраф начислила налоговая, прислали "Податкове повідомлення-рішення" з порушенням строків реєстрації ПН/РК. Платить - не платили, тк. ранее мы подавали на бюджетное возмещение, которое нам еще не перечислили и они этот штраф списали в уменьшение суммы БВ.
Quote
epolyanskaya
Quote
Yulka
epolyanskaya, скажіть , будь ласка, Ви самі нарахували собі штраф і куди ви його платили?

Штраф начислила налоговая, прислали "Податкове повідомлення-рішення" з порушенням строків реєстрації ПН/РК. Платить - не платили, тк. ранее мы подавали на бюджетное возмещение, которое нам еще не перечислили и они этот штраф списали в уменьшение суммы БВ.


Прошу прощения, но не просто прислали Повідомлення, а вместе с Актом камеральной проверки данных, задекларированных в налоговой отчетности по НДС, по поводу терминов регистрации РК
И у меня висит такой РК за 31.03.16. Отправила сообщение поставщику, ни слуху, ни духу, а сумма там приличная...
Штрафы с СЕА не снимаются!!! Ждите повидомлення-решения с налоговой!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032999999999994