Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Юр.лицо на едином нал. без ПДВ может ли заказть услуги у физ. лица не ФЛП!!!!

Відправлено користувачем Aleksey2993 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Юр.лицо на едином налоге без НДС может ли заказать услуги проектировки строительства физ. лица не ФЛП!!!!
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.


Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.
А какие налоги ?
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.

может вы в курсе насчет декларации о доходах физических лиц за 2015 год , если у физ лица был доход по аренде авто сумма не большая 3000,00 грн . за весь год, ему нужно это декларировать или нет?
Quote
Aleksey2993
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.
А какие налоги ?

НДФЛ /ВС/ЕСВ
ну не знаю, строительство лицензированая деятельность как физлицо может оказывать такие услуги confused smiley
так, автор пише "проектування" - ось я і теж поцікавилась, на проектно-кошторисну діяльність має ж бути якись дозвіл чи ліцензія, знаю що окремі фіз. особи чимось схожим займаються, але яким чином їхня діяльність оформлена поняття не маю.
Quote
Anchytka
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.

может вы в курсе насчет декларации о доходах физических лиц за 2015 год , если у физ лица был доход по аренде авто сумма не большая 3000,00 грн . за весь год, ему нужно это декларировать или нет?

це цікаве питання ...
Якщо фоп отримав дохід по безналу. і це пройшло десь по банківських виписках по рахунку підприємця, то точно варто показати деку, а також якщо підприємцю виплачував дохід інший фоп чи юр. особа, які подають форму 1ДФ, і там показали виплату вашому фопу. тоді теж варто на це звернути увагу, так як наші місцеві податківці все "просікають"

______________

Є у мене знайомий фоп, він має двох найманих працівників в магазині, так от, продавці всім підряд штампують чеки на товар з печатками, не питаючи чи це звичайна людина прийшла чи працівник для відчитки перед своєю бухгалтерією чек просить, відповідно знайомий фоп показував свій дохід " від фонаря", а по 1дф різні організації його в 1дф по чеках відображали реально, і вкінці року нашого фопа викликали в податкову, для пояснень чому він недопоказує дохід, і оплати штрафних санкцій
Quote
rainy_days
Quote
Anchytka
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.

может вы в курсе насчет декларации о доходах физических лиц за 2015 год , если у физ лица был доход по аренде авто сумма не большая 3000,00 грн . за весь год, ему нужно это декларировать или нет?

це цікаве питання ...
Якщо фоп отримав дохід по безналу. і це пройшло десь по банківських виписках по рахунку підприємця, то точно варто показати деку, а також якщо підприємцю виплачував дохід інший фоп чи юр. особа, які подають форму 1ДФ, і там показали виплату вашому фопу. тоді теж варто на це звернути увагу, так як наші місцеві податківці все "просікають"

______________

Є у мене знайомий фоп, він має двох найманих працівників в магазині, так от, продавці всім підряд штампують чеки на товар з печатками, не питаючи чи це звичайна людина прийшла чи працівник для відчитки перед своєю бухгалтерією чек просить, відповідно знайомий фоп показував свій дохід " від фонаря", а по 1дф різні організації його в 1дф по чеках відображали реально, і вкінці року нашого фопа викликали в податкову, для пояснень чому він недопоказує дохід, і оплати штрафних санкцій


это не фоп!!!! а гражданин обычное физ.лицо не предприниматель
Anchytka

тоді я все одно наголошу, якщо податковий агент десь "засвітить" дану виплату, то варто подати Декларацію про майновий стан, хоча, звідки проста людина може знати чи його в звітах показали , ті хто йому дохід виплачували
Quote
Anchytka
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.

может вы в курсе насчет декларации о доходах физических лиц за 2015 год , если у физ лица был доход по аренде авто сумма не большая 3000,00 грн . за весь год, ему нужно это декларировать или нет?

цитирую

...зобов’язані подавати річну декларацію якщо протягом податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами одночасно двома або більше податковими агентами. При цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015 р. – 14 6160 грн)...

не надо декларировать
Quote
rainy_days
Anchytka

тоді я все одно наголошу, якщо податковий агент десь "засвітить" дану виплату, то варто подати Декларацію про майновий стан, хоча, звідки проста людина може знати чи його в звітах показали , ті хто йому дохід виплачували

А знать и не нужно, нужно быть законопослушными гражданами, получил доход задекларируй и спи спокойно (прям хочется анекдот процитировать "Заплатил налоги и спи спокойно в парке на лавочке") grinning smiley
Quote
Lin@
Quote
Anchytka
Quote
rainy_days
не знаю що там на рахунок ліцензій, чи якихось дозволів у громадянина , який послуги такі надає, чи вони потрібні, але от вам як податковому агенту прийдеться податки по винагороді фіз. особі заплатити і в 1 ДФ показати, а вашому проектувальнику прийдеться здати Декларацію про майновий стан.

может вы в курсе насчет декларации о доходах физических лиц за 2015 год , если у физ лица был доход по аренде авто сумма не большая 3000,00 грн . за весь год, ему нужно это декларировать или нет?

цитирую

...зобов’язані подавати річну декларацію якщо протягом податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами одночасно двома або більше податковими агентами. При цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015 р. – 14 6160 грн)...

не надо декларировать


спасибо, я тоже так думала)
Если человек получает доход отличный от зарплаты, то вообще-то это нормально, что он должен понимать, что могут возникнуть вопросы по налогам. И, если доходы большие, то надо брать справку у налогового агента, идти в налоговую инспекцию и сдавать декларацию. И ничего страшного тут нету: раз в год поинтересоваться данным вопросом. Я так считаю. eye rolling smiley
Quote
Lin@

...зобов’язані подавати річну декларацію якщо протягом податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами одночасно двома або більше податковими агентами. При цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2015 р. – 146 160 грн)...

Какой пункт Кодекса?
179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

-від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
-виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;
-від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до цього розділу;
-у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 цього Кодексу;
-зазначені у пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу, крім випадків, коли декларування таких доходів прямо передбачено відповідними нормами цього розділу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033399999999995