Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декретні виплати

Відправлено користувачем slyusar_e1975 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня форумчани. Потрібна допомога по питанню нарахування декретних. Ситуація. Директор іде у декретну відпустку, але протягом року вона не нараховувала собі зарплату оскільки вона і директор і засновник підприємства яке на даний момент не веде діяльності. Хоче отримати допомогу по вагітності і пологах. Як розрахувати декретні? І чи зможу я їй нарахувати декретні якщо листок непрацездатності вона надала мені через 5 місяців післяйого оформлення? Чи є термін виплат по листкам непрацездатності?
якраз на днях читала інформацію по декретних. ось хороша стаття - [www.i-law.kiev.ua]
Дякую за статтю. Я її прочитала уважно, але запитання у мене залишились ті самі. Термін нархування декретних 10 днів, але вже пройшло пів-року з часу як його оформили у мед.закладі. Чи є термін наданя листка непрацездатності? І чи не буде порушенням якщо я його таки прийму та проведу усі відповідні нарахування? А саме головне - як розрахувати середньоденну з/п якщо вона не отримувала доходів протягом останніх 12 місяців, тобто не було страхових відрахувань? Розраховувати згідно окладу?


Re: Декретні виплати
якщо не було нарахувань - то нема і середньої ЗП. Який оклад може бути, якщо директор не отримувала ЗП? А листок непрацездатності хай собі залишить напам'ять.
Quote
slyusar_e1975
А саме головне - як розрахувати середньоденну з/п якщо вона не отримувала доходів протягом останніх 12 місяців, тобто не було страхових відрахувань? Розраховувати згідно окладу?

Сумма декретных в любом случаи не должна быть меньше 5 704грн. Расчет с меньшей суммой соцстрах не примет.
Re: Декретні виплати
Quote
Ghost4000
Quote
slyusar_e1975
А саме головне - як розрахувати середньоденну з/п якщо вона не отримувала доходів протягом останніх 12 місяців, тобто не було страхових відрахувань? Розраховувати згідно окладу?

Сумма декретных в любом случаи не должна быть меньше 5 704грн. Расчет с меньшей суммой соцстрах не примет.
Думаю, соцстрах никак не примет...........Ведь когда подаёшь заяву-розрахунок, первое что они делают - смотрят свою базу. Они по своей базе увидят, что не было ни начислений ЕСВа, ни тем более оплат ЕСВа.
Моё мнение.
Останні нарахування та відрахування у неї були у 2014 році
Re: Декретні виплати
Ну вот.....А для начисления любого больничного берётся последние 12 кал. месяцев. И именно этот период, я думаю, соцстрах и смотрит. И даже просит принести последнюю платёжку по уплате ЕСВа (коллеги писАли). У нас во Львове ничего кроме заявы-розрахунка и пояснительной ( при больших суммах больничных) не требуют.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000527