Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

відпускні і вихідні дні

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго всім дня. Проошу допомоги з приводу того, як правильно розрахувати кількість днів відпустки. Працівник написав заяву на відпустку з 01.05.16 р. по 31.05.16 вкл. на 31 к.д. Як правильно мені написати наказ, а потім і порахувати відпускні. В наказі я пишу, що надати відпустку на 28 к.д., оскільки 1,2,9 травня вихідні. Правильно чи як? Наперед дякую за відповіді.
Quote
Згідно зі ст. 5 Закону України «Про відпустки» тривалість відпусток визначається цим Законом, іншими законами та іншими нормативно-правовими актами України і незалежно від режимів та графіків роботи розраховується в календарних днях. При цьому святкові та неробочі дні (стаття 73 Кодексу законів про працю України) при визначенні тривалості щорічних відпусток та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей (стаття 19 цього Закону), не враховуються. Отже, при визначенні тривалості відпусток враховуються усі дні (включно з вихідними), окрім святкових та неробочих днів, передбачених ст. 73 Кодексу законів про працю України.


Тобто якщо працівник узяв відпустку на 31 к. д. то у в звязку зі святами йоно відпустка подовжується на 3 дні. Вихід на роботу не 01.06 а 04.06
ще такий приклад
Quote
Підкажіть, будь ласка, як правильно оформити наказ про відпустку, якщо на цей час припадає 8 березня - червоний день календаря. Яким чином додається 1 додатковий день?
Відповідно до ст. 5 Закону України "Про відпустки" при визначенні тривалості щорічних відпусток святкові та неробочі дні (ст. 73 КЗпП) не враховуються. Наприклад, при наданні щорічної відпустки з 1 березня тривалістю 14 календарних днів останній день відпустки буде 15 березня, тобто на роботу працівник повинен вийти 16 березня.

Раджу вам зазвичай щоб у заяві писали з якого числа і на скільки днів. А ви вже у наказі правильно пишете з якого по яке, наприклад я б вказала з 01.05.2016року по 03.06.2016р. на 31 кал.день, тоді зрозуміло що св'яткові дні випали і на них відпустку продовжено.


Дякую, але все усугубляється тим, що 01,06,16 буде вже лікарняний по вагітності і пологам. через те думаю написати з 01,05,16 на 28 к.д. як думаєте правильно буде?
Сто відсотково правильно!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026199999999998