Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

податок на доходи

Відправлено користувачем ksenia87 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
податок на доходи
я фоп, беру приміщення в оренду в фіз особи.Хто має платити пдфо і військовий збір? які терміни сплати ? в
Re: податок на доходи
Вы - налоговый агент
в день перечисления денег, но не позже 30 следующего месяца, если аренда есть, а выплаты нет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
тобто кожного місяця з усіма податками я плачу додатково від суми договору 18% і 1,5 % ? чи можна раз у квартал при подачі 1 дф?


Интересует этот же вопрос.
Подскажите, пожалуйста, я на едином налоге арендую офис у физ лица.

Как отобразить в 1 ДФ ПДФО и ВЗ? Делаю впервые.

Помогите, пожалуйста, разобраться.
Re: податок на доходи
Quote
ksenia87
тобто кожного місяця з усіма податками я плачу додатково від суми договору 18% і 1,5 % ? чи можна раз у квартал при подачі 1 дф?

Ну Вам же вот ответили как платить

Quote
Р.В.
в день перечисления денег, но не позже 30 следующего месяца, если аренда есть, а выплаты нет

и платите не " додатково від суми договору 18% і 1,5 %", а за минусом данных налогов выплата арендодателю
Re: податок на доходи
Добрый день! Я ФОП беру в аренду магазин у ФОПа, должна ли я платить ВС и НДФЛ, и как отобразить в 1 ДФ, с кодом 106 ?
ні



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: податок на доходи
Quote
foxyLLL
Добрый день! Я ФОП беру в аренду магазин у ФОПа, должна ли я платить ВС и НДФЛ, и как отобразить в 1 ДФ, с кодом 106 ?
ничего не платить, код в 1ДФ - 157
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999