Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декрет до 3х р., неповн.роб.день, ЄСВ

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, підскажіть будь ласка, директор-сумісник (0,5 ставки по шт.розпису) у відпустці по догляду за дитиною до 3х р., яка ще не закін., планує вийти на роботу на 2 год:
1. якщо в шт.розписі вже стоїть 0,5ставки, то в даному випадку 2 год це скільки (0,25 ставки чи 0,125?) - для полегшення розрахунків зп? чи так можна? чи розраховувати 2 год щодня і неморочитись:
2год*к-сть роб.днів/заг.к-сть годин роб.днів* ставку(ту, яка 0,5від окладу в шт.розписі)?
2. як краще: чи переривати відпустку чи під час відпустки на непов.роб.день у випадку якщо отримують допомогу при народженні одноразову (вже після змін і відміни виплат до 3х років), чи втрачаються "по нових правилах" ці виплати по 860,00грн щоміс?
3. і чи є різниця в поданні табл. 5 звіту ЄСВ ящо не переривати відпустку?і чи взагалі подавати?
4. можливо ще якісь "граблі", які не знаю?

Дуже дякую за будь яку інфо)
1/ це 0,25 від окладу повного.
працює 2 год з 8 годин при повному.
2. працівник має право не переиваючи відпустку працбвати неповний роб день/тиждень. нче ці виплати ще не додумались відмінити при виході на роботу.
3. ЄСВ подається, табл 5-ні, у вас змін ніяких немає про працевлаштування
1. розраховувати 2 год щодня і неморочитись
розраховуйте погодинно- 2 год. за кожен р.д. від 0,5 ставки (наприклад- повна ставка директора 2000 грн, 0,5 ставки- 1000,00 , відповідно в травні вона відробить 19 р.д *2 год =250,0 грн.
2. якщо працівник виходить на роботу на неповний робочий день- підстав для не виплати допомоги (будь-якої) немає- але 860 грн- це напевно розбита помісячно одноразова допомога при народженні- тому вона зберігається.
3.якщо працівник виходить на роботу з відпустки по догляду- подається таб. 5 з кодом 6.
4. граблі- це у вашому випадку- ЄСВ - якщо ваш директор не інвалід і не сумісник- скільки б вона не відпрацьовувала в день годин- ЄСВ вам прийдеться платити з мін. зп- а саме 1450 грн. тобто 319,0 грн.


1. tanyalyas, Ві людині запатили за 1 год роботи.
Повний оклад за 8 год на день 19 р.д. при 152 годин норма = 2000 грн, за 2 години на день 19р.д. *2 = 38 год з/п= 2000/152*38= 500 грн
. 2. Тут йде размова про сумісника, тому ЄСВ з фактичної з/п
3. людина не виходить з відпустки по догляду , вона працює на період відпустки по догляду скорочений роб день.
IRINA_KASYAN@bigmir.net , повна ставка -2000,0, 0,5 ставки- 1000,0 - 2 год- від 0,5 ставки-250 грн., я зрозуміла- що людина перериває відпустку, про сумісника пропустила- багато тексту- але так і вказала- якщо ваш директор не інвалід і не сумісник...
чому Ви рахуєте 2 години від 0,5 ставки.
В штатному розписі оклад стоїть за повне навантаження, за повну норму годин роботи, при 40 год роб тижні це 8 годин на день.
Людина виходить на 2 години на день.
чому Ви рахуєте що людина працює 0,5 ставки від 0,5 ставки?
треба відштовхуватись від кількості годин роботи на день.
у них сумісник працював на 0,5 оклада, тепер він працює на 0,25 від оклада.
Дуже дякую!
"повна ставка -2000,0, 0,5 ставки- 1000,0 - 2 год- від 0,5 ставки-250 грн" - це якщо в міс не було скорочених днів і якщо у наказі і заяві зазначити чітко 2 год.
за травень: 19днів*2год/152год*1000,00грн = 250,00 грн
а от за червень вже буде: 20*2/159*1000,00=251,57грн

в нашому штатному розписі вже закладено, директор отримує 0,5 окладу

от я і думала, щоб може якось "упростити" собі розрахунок зп директору і чітко зазначити % від зп?
Тому що я сама сумісник.
0,5 СТАВКИ- ЦЕ КОЛИ В ШТАТНОМУ РОЗПИСІ У ВАС СТОЇТЬ- ДИРЕКТОР- ПОВНА СТАВКА 2000,0 ГРН. (ви не маєте права директору поставити ставку менше мінімальної зп) відповідно 0,5 ставки - 1000, грн. От на ці 0,5-1000 ГРН. ставки людина ходить на роботу ПОВНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ 8 ГОД.
Але так як ви сумісник, tanyalyas, по "правильному" то не повинні 8 год там бути, так як і основне місце роботи є))))!!!!!
Люди Ви що шуткуєте?
Ви працюєте на 0,5 оклада і отримуєте з/п за 4 години роботи, не маєте там бути 8 годин.
Те що там у вас по кешам, то не цікаво, а офіційно при роботі на 0,5 ставки, у вас у табелі стоїт 4 години.
Це питання не до мене)))) людина чітко вказала 0,5 ставки для сумісника на повний робочий день- мене це теж бентежить- але хто як може так і працює)))) я в свій час гралася теж з цими 0,5 ставки, поки не прийшла перевірка з управління праці((((- тому зараз я всім сумісникам рахую з повного оклада- погодинно- наприклад- собі- оклад 2000,0 відробила- 4 год- відповідно нарахування.
IRINA_KASYAN@bigmir.net,
в нашому штатному розписі:
Посада Кількість штатних одиниць Посадові оклади, грн. Місячний фонд заробітної плати, грн.
Директор 0,5 2800,00 1400,00
Про що й була мова- не 0,5 окладу- а 0,5 штатної одиниці- відповідно у наших попередніх розрахунках- 2000,0 грн- повний оклад- 1000,00 грн-0,5 окладу, якщо вона- сумісник - то скільки годин працює? відповідно нарахування у вашому випадку - від 1400 грн.
Такий розрахунок буде вірний, щось я вже запуталась? тільки там замість 1000,00 буде 1400,00 чи може 2800,00??
за травень: 19днів*2год/152год*1000,00грн = 250,00 грн
а от за червень вже буде: 20*2/159*1000,00=251,57грн

Чи може буде правильніше і легше прописати в наказі і заяві 0,25 зп?
людина чітко вказала 0,5 ставки для сумісника на повний робочий день
І де Ви таке побачили?

0,5 ставки - это 4 часа, нельзя на 0,5 ставки полное время работать, тем более если эти 0,5 меньше минималки. Следовательно 2 часа - это 0,25 ставки.
Я вибачаюсь, можливо не вірно спочатку донесла інфо(
Quote
katiatk
Такий розрахунок буде вірний, щось я вже запуталась? тільки там замість 1000,00 буде 1400,00 чи може 2800,00??
за травень: 19днів*2год/152год*1000,00грн = 250,00 грн
а от за червень вже буде: 20*2/159*1000,00=251,57грн

Чи може буде правильніше і легше прописати в наказі і заяві 0,25 зп?
Правильнее и легче считать 0,25 ставки. И в штатном расписании изменить на
Директор 0,25 2800,00 700,00.
я вже Вам написала, директор буде працювати 0,5 від 0,5, тобто на 0,25 оклада ( ходитиме 2 години з 8 можливих при повному роб дні. 2/8=0,25, або 2 годи з 4 при 0,5 норми робочого часу = 2/4*0,5=0,25)
у вашому випадку в сумі це 700,00 грн на місяць.
При погодинному обліку робочого часу я розраховую з/п в залежності від норми годин на місяць та відпрацьованого фактично часу, тобто розрахунок веду в годинах, розраховую середньогодинну тар ставку на поточний місяць.

tanyalyas , Ви дуже цікаво рахуєте з/п, при окладі в 2000 грн, людина працює 4 години, Ви собі нарахували 2000 грн.
скільки тоді у Вас людина получить на 1,5 ставки?
0,5 штатної одиниці!!!!!! Повна штатна одиниця- 2800,0, 0,5 штатної одиниці- 1400,00, сумісник працює неповний робочий день, наприклад 2 год., розрахунок- травень- 19 р.д- 38 год = 1400*38/ 152=350,0 грн. Дівчата, не путайте грішне з праведним.
tanyalyas , якби Ви нараховували мені з/п, я б Вас вже побила. значить як на роботу ходити то 2 години, тобто як 0,25 одиниці, а як з/п платити, то як за 0,125 оклада.
//розрахунок- травень- 19 р.д- 38 год = 1400*38/ 152=350,0 грн//
ваша помилка в тому що ви ділете 1400 грн на 152 години, а треба 2800 грн / 152, або 1400/76 годин.
Ви не думайте що в управлінні праці працюють шибко грамотні люди, вони наговорять.
У мене в штатному розписі- бухгалтер повна штатна одиниця- 1 - оклад 2000,00 (за 8 год.) я відпрацьовую 4 год., в наказі- прийняти на роботу на неповний робочий день з окладом в 2000,00 грн за відпрацьований час.
Не грайтеся з цими 0,5 ставки- 0,25 ставки,є штатний розпис, є посадовий оклад- є відпрацьовані години (для сумісників). У травні я працювала по 4 год. 19 р.д. - тому нарахувала собі 1000,0 грн.
а за дві години ви б собі скільки б нарахували?
IRINA_KASYAN@bigmir.net, (tanyalyas , якби Ви нараховували мені з/п, я б Вас вже побила).
не переходьте на особистості- нараховуйте як хочете- якби там не було- а перевіряє вас управління праці- побийте їх))))
Ви гадаєте нас не перевіряли?
Ще раз питаю скільки Ви б собі нарахували за 2 години роботи при Вашому окладі ?
"Ще раз" можете спитати в своїх підлеглих- якщо вони в вас є))) я не буду більше продовжувати розмову в такому тоні- купіть собі 1-с - допомагає))) і нікого не треба буде бити....
Дякую всім дуже-дуже! я зрозуміла (я щось ніколи раніше не стикалася з таким) якщо в шт.розписі вказано 0,5штат.одиниці то це вже передбачає 4год.роб.день?0,25 шт.од.-2 год?
Quote
tanyalyas
"Ще раз" можете спитати в своїх підлеглих- якщо вони в вас є))) я не буду більше продовжувати розмову в такому тоні- купіть собі 1-с - допомагає))) і нікого не треба буде бити....
в якому тоні? я Вас не ображала. я написала якби Ви були моїм бух по з/п, нащастя Ви ним не є. якщо то Вас образило, то вибачайте.
Ви доводите що при окладі в 2000 грн на місяць при повному роб дні, людина буде працювати 2 години та отримуватиме 250 грн?
Ви знаете підлеглі в мене є, навіть 1 С є, але вона рахує так як її запрограмуєшь, а програмує її користувач.
На зорі своєї діяльності я нараховувала з/п 350 працівникам, Ви не уявляєте що то таке розлючений народ коли йому неправильно нараховують з/п.
а в вашому штатному є вакансія 0,5 бухгалтера.
Ви так і не відповіли скільки Ви б собі нарахували за 2 години робти щодня в травні 16 р.
katiatk ,не забувайте що є скорочені дні на 1 годину перед святами, та норма на місяць змінюється, тому змінюється середньогодинна тарифна ставка в тому місяці. Тому б радила Вам розраховувати з/п не в днях , а годинах. в наказі ви маєте обумовити режим роботи працівника з якої і по яку годину вона працює.
tanyalyas, не спорьте, Вы не правы. Не может человек работать на полставки полный день. Полставки - это половина рабочего времени, т.е. 4 часа, или 8 часов, но через день. И управление по труду нас тоже проверяло. В штате 2,5 продавца, в табеле 5 продавцов по 4 часа - это по полставки. Уборщица на 0,25 ставки - в табеле 2 часа.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043399999999993