Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Продажа алкоголю і сигарет після закінчення робочого часу магазину

Відправлено користувачем inspirada 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, по наступній ситуації.
Магазин має визначений графік роботи до 22.00. Але поки продавці готуються до закінчення дня, друкують звіти і т.д. може прибігти покупець за товаром і часто буває так, що це уже після 22 год.
Чи маємо ми право у такому випадку продати акцизний товар з точку зору законодавства (для нас звичайно вигідна продажа) і пробити по касовому апарату, якщо уже зняли Z-звіт? Дані з касового апарату ж відправляються автоматично у податкову. Тому цікавить, чи не передбачено за це штрафні санкції, і якщо є то які.
Если z-отчет уже сделали, можно продать, но после этого нужно делать еще один z-отчет.
Так, дякую. Але чи немає контролю за часом продажі? Податкова ж отримує по ходу усі дані: від назви товару і до часу пробиття чека...


А в Вашем городе нет запрета на продажу алкоголя в ночное время ?
Потому что у нас во Львове ЗАПРЕТ на торговлю алкоголем с 22.00 до 10.00.
Поэтому ситуацию типа Вашей мы даже не рассматриваем : это полный капец, если через РРО пробьётся алкоголь после 22.00.
У нас кафе работает до 23:00, но если есть клиенты, работаем до упора. Тут главное до полуночи z-отчет сделать, а так по времени пока вопросов не было.
Quote
nikon
А в Вашем городе нет запрета на продажу алкоголя в ночное время ?
Потому что у нас во Львове ЗАПРЕТ на торговлю алкоголем с 22.00 до 10.00.
Поэтому ситуацию типа Вашей мы даже не рассматриваем : это полный капец, если через РРО пробьётся алкоголь после 22.00.

В мене вдома теж запрєт, то в Форі якось зробили шо каса
не пробиває - при мені ікспєрємєнтірували)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
У нас кафе работает до 23:00, но если есть клиенты, работаем до упора. Тут главное до полуночи z-отчет сделать, а так по времени пока вопросов не было.
О! Так у нас ЗАПРЕТ на розничную торговлю алкоголем!!!grinning smiley ( Сорри, не написала сразу.......)
Кафе-бары-рестораны могут торговать алкоголем всю ночь, прошу дуже! Вот по какой цене они торгуют - это другое дело......smiling smiley
Quote
Шустрик
Quote
nikon
А в Вашем городе нет запрета на продажу алкоголя в ночное время ?
Потому что у нас во Львове ЗАПРЕТ на торговлю алкоголем с 22.00 до 10.00.
Поэтому ситуацию типа Вашей мы даже не рассматриваем : это полный капец, если через РРО пробьётся алкоголь после 22.00.

В мене вдома теж запрєт, то в Форі якось зробили шо каса
не пробиває - при мені ікспєрємєнтірували)))
Ну.....что Вам сказать.......клиент всегда прав........мы не портим отношения с клиентами, тем более с постоянными (и адекватными ) клиентами......eye rolling smiley
Ну в Форі, нажаль, всьо пробиваєцця по касі - біз нійо нікак confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Даже не знаю, у нас вроде запрета на розничный алкоголь после 22:00 нет. Давно так поздно алкоголь не покупала. smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999994