Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Імпорт програмного забезпечення для подальшого продажу

Відправлено користувачем Yulliana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Допоможіть будь- ласка розібратися в ситуації. Збираємося придбати у нерезидента програмне забезпечення для його подальшого продажу на тер. України. Договір з нерезидентом оформляємо як дог. поставки, прописуємо передачу ПЗ каналами інтернет. Закриваємось актом прийому- передачі. Які мають бути проводки, чи можу я оприбуткувати ПЗ на 281 рах, чи дійсно така операція не обкладається ПДВ, як при придбання у нерезидента так і в подальшому продажі та тер. Укр.? Буду дуже вдячна за допомогу.!
у нас продажа ПО без НДС -это 100%. А вот как покупка, не подскажу
Почитайте вот эту консультацию - может поможет: Наказ Міндоходів України від 07.10.13 № 536 "Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання програмної продукції "
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028399999999998