Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

утриманя із ЗП суми недостічі бензину

Відправлено користувачем Lydok29091990 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго всім дня! Підкажіть будь ласка по такій ситуації: була інветаризація, виявили недостачу бензину, знайшли винну особу, винна особа написала заяву про те, щоб з її ЗП утримали кошти на суму недостачі, видали наказ, тепер треба зробити проводки. нестача на 60,00 з ПДВ.Я думаю так:
949 203 - 60 грн,
3775 716 - 60 грн.
661 3775 60
791 949 -60
716 791 -60

Але чи це правильно і мені здається дуже просто. Підкажіть будь ласка як правильно. Буду вдячна за відповіді.
я бы так делала:
дт375 кт203 - списание недостач топлива на виновного работника
дт661 кт375 - погашение убытков за счет виновного работника
Надо признать недостачу Дт 947 Кт 203
Признать виновную особу Дт 375 Кт 716
Удержать из зарплаты Дт 661 Кт 375


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


а потім же закрити рах. 947 і 716 на 791? ДЯКУЮ.
а как насчет акцизного налога на ГСМ?
а який акциз, ми ж не раалізатори, а купуємо для служ. авто. якщо щось не розумію-підкажіть.
да, потом все закрывается на 791
по акцизу не знаю
по НДС надо поставить в обязательства сумму, отнесенную ранее на кредит в части размера кражи


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а якже тоді виписати ПН?
чого треба ставити в ПЗ?
Поясніть, дякую.
так, треба
Дт 6435 Кт 6412 выписана НН на эту сумму - самостоятельно доначисленный НДС
Дт 949 Кт 6435 НДС отнесен в затраты


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
возможно, субсчета по НДС будут другие, в зависимости от Вашего плана счетов


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а ПН як виписати і що написати?вибачайте, що надоїдаю, але просто не знаю як.
а вообще какое прекрасное слово: недостічі hot smiley
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
31.12.2015
м. Київ
N 1307
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 січня 2016 р. за N 137/28267
Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної

8. При складанні податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в пунктах 10 - 15 цього Порядку, у верхній лівій частині таких накладних у графі "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини" робиться помітка "X" та зазначається тип причини:
13 - Складена у зв'язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;

и дальше читайте порядок


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Котег :-)
а вообще какое прекрасное слово: недостічі hot smiley
smiling smiley Это патамушта 60,00 грн.
Если бы больше украли - тогда станет настоящая недостача....eye rolling smiley
ну за 60 грн связіваться - єто бред. это меньше трех литров бензина. банальный недолив или погрешности учета.
а 10 грн из ЗП за платную СМС по корпоративной карточке не хошь?
если люди установили виновное лицо и хотят как правильно, то пусть делают


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
смс - это конкретная сумма. а бензин в баке точно измерить невозможно. 3 литра это нормальная погрешность.
как это не возможно? бак до крышки заливается, отнимается объем бака и все, вот тебе остатки


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Котег :-)
ну за 60 грн связіваться - єто бред. это меньше трех литров бензина. банальный недолив или погрешности учета.
Я именно это и имела в виду !
Это примитивная погрешность. Ну, мы же считаем расход бензина в зависимости от места (в городе, за городом, смешаный). Там ещё поправки на температуру за бортом...влажность....состояние автомобиля...качество бензина.....и т.п....и т.д.......
Кароч...точно никто не подсчитает.
Я бы не разводила всю эту катавасию из-за 2,5 литров бензина.
Моё мнение.
Quote
Р.В.
как это не возможно? бак до крышки заливается, отнимается объем бака и все, вот тебе остатки
невозможно до крышки залить. после того, как отобьет отбойник, еще можно 2 литра впихнуть
Quote
nikon
Quote
Котег :-)
ну за 60 грн связіваться - єто бред. это меньше трех литров бензина. банальный недолив или погрешности учета.
Я именно это и имела в виду !
Это примитивная погрешность. Ну, мы же считаем расход бензина в зависимости от места (в городе, за городом, смешаный). Там ещё поправки на температуру за бортом...влажность....состояние автомобиля...качество бензина.....и т.п....и т.д.......
Кароч...точно никто не подсчитает.
Я бы не разводила всю эту катавасию из-за 2,5 литров бензина.
Моё мнение.
да, бензин в сотнях надо мерять ))
1. Тільки зараз побачила недостічіspinning smiley sticking its tongue out
2. сума недостачі насправді 5200,00
3. сума 60,00 була вибрана для зручності обрахунків.

Дякую, особливо Р.В!!!!!
Quote
Lydok29091990
1. Тільки зараз побачила недостічіspinning smiley sticking its tongue out
2. сума недостачі насправді 5200,00
3. сума 60,00 була вибрана для зручності обрахунків.

Дякую, особливо Р.В!!!!!
Предупреждать надо ! (с).smiling smiley
Леша, вот об этом я и говорю - бак заливается до крышки.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Лида
еще надо взять заявление с виновной особы, что прошу удержать из зарплаты конкретную сумму, тобы потом не было проблем


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Р.В., бак до крышки - это да, но ты никогда не знаешь, впихнули ли туда дополнительные 2л. Не спорь, я ж КПИшник grinning smiley
хотя я не знаю объема своего бака. и никогда не знал. странно. просто знаю, что входит каждый раз +/- 2-3 л )))))))
я тебе говорю, что надо впихнуть столько, сколько впихивается, а не до отстрела пистолета
чего ты со мной споришь? у нас уже год тотальная слежка за бензином


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
объем твоего бака даже я знаю, кпишник ))))))))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
я тебе говорю, что надо впихнуть столько, сколько впихивается, а не до отстрела пистолета
чего ты со мной споришь? у нас уже год тотальная слежка за бензином
а откуда ты точно знаешь физический объем бака горловины?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045899999999999