Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Прийом на роботу бухгалтера

Відправлено користувачем trans27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
На роботу приймаємо бухгалтера. Чи можливо не подавати в податкову 1-опп, і залишити право підпису тільки за директором?
які штрафні санкції, якщо 1-опп подати пізніше ніж у 10-денний строк?????


Прошу вибачення якщо безглузді питання((((
Quote
trans27
Доброго дня!
На роботу приймаємо бухгалтера. Чи можливо не подавати в податкову 1-опп, і залишити право підпису тільки за директором?
які штрафні санкції, якщо 1-опп подати пізніше ніж у 10-денний строк?????


Прошу вибачення якщо безглузді питання((((

Штраф здаэться 510,00 грн, якщо виявлять дане порушення....Не памятаю звідки ця інформація, просто пів року тому виникло таке ж питання ...
Якщо у Вас є бухгалтер, то всетаки ведення бух. обліку покладено на бухгалтера, тому згідно ЗУ "Про бух.облік", ведення обліку може бути покладено або на керівника (якщо не організовано бух.служби на підприємстві), або на бухгалтера, або на бухгалтерську службу на чолі з головним бухгалтером, або на третю особу (наприклад: бухгалтер ФОП, або бухгалтерська фірма)....тому на мою думку залишити бухгалтера без права підпису і не подавати 1-опп буде неправомірним...
Повідомлення про прийнятих працівник Ви вже подали? і запис в трудовій зробили?
1-ОПП штрафов нет
бухгалтер может быть и без подписи на отчетах и без подписи в банке, ничего за это не будет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


так подавали повідомлення прийняття про працівника. значить нічого не буде якщо я 1 опп пізніше подам?
ничего не будет, просто в карточке предприятия в налоговой не будет данных про бухгалтера, пока Вы их не подадите


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Якшо бух. захоче зробить звірку по податкам
чи забрать якусь довідку, то поки його не буде
у них в базі - можуть і в більшості ДПІ таке є)
вимагати доручення(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
простая доверенность на бланке предприятия с подписью директора - это не проблема


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Нєєє... так не в самой жи довєрєнності проблєма - а в том,
шо бух. приходить (без бОмажки) і йому інфу не дають,
пока не принєсьот доверєнносць smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
та пусть с доверенностью сразу ходит
smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Так такі вєщі ж надоть знать - от я і написюкала для інхвормації)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А подскажите номер сего чудного повидомлення в медкеeye rolling smiley

F3001001, правда в мене СОТА, но думаю він скрізь однаковий...winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
F3001001, правда в мене СОТА, но думаю він скрізь однаковий...winking smiley

спасибоsmileys with beer

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999