Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Неправильна ПН - виправлення

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здраствуйте! Така ситуація: у січні 2016 р. було виписано помилкову ПН (замість на платника ПДВ з його ІПН на неплатника, тип причини 02 з ІПН1 і 11 нулів). Відповідно і у дод.5 декларації заповнено невірно. Як виправити? Зробити РК зі зміною найменування та ІПН? УР за січень 2016 р. зі змінами в Дод.5 потрібно подавати? Дякую, за допомогу.
нужно делать РК, которым обнулить ошибочную налоговую накладную, а затем выписать и зарегистрировать новую правильную НН
по отчету нужно подать уточненку
Quote
Ksunyasha
нужно делать РК, которым обнулить ошибочную налоговую накладную, а затем выписать и зарегистрировать новую правильную НН
по отчету нужно подать уточненку
і при реєстрації правильної ПН , так як це було у січні 2016 р. штраф платити?


Quote
konta
Quote
Ksunyasha
нужно делать РК, которым обнулить ошибочную налоговую накладную, а затем выписать и зарегистрировать новую правильную НН
по отчету нужно подать уточненку
і при реєстрації правильної ПН , так як це було у січні 2016 р. штраф платити?

Ну за помилки ж розплата(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
konta
Quote
Ksunyasha
нужно делать РК, которым обнулить ошибочную налоговую накладную, а затем выписать и зарегистрировать новую правильную НН
по отчету нужно подать уточненку
і при реєстрації правильної ПН , так як це було у січні 2016 р. штраф платити?

Ну за помилки ж розплата(((
Це так, але по факту Пн зараєстрована, тільки на неплатника( Десь читала статтю, що у разі такої помилки виправляти нічого непотрібно...тільки от не можу тепер знайти її(
Ну якшо ця ПН непотрібна контрагенту, то можна і не виправлять.
Головне шо ви ж її задекларували...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Прошу поради від колег бухгалтерів.

Виписані ПН на відвантаження товару у травні місяці. Вчасно зереєстовані.
І тут телефонує контрагент, що у Розділі А у рядку Х стоїть 0,00.......( а повинно, звичайно бути пусто)
Що це тех.помилка при експорті з 1С я вже зрозуміла сьогодні. Бо при створенні ПН в 1С тих нулів немає.

Але проблема , що покупець вимагає зняти всі податкові накладні (за допомогою РК) та виписати нові, з відповідно невчасною реєстрацією та штрафами для нас.

Чомусь мені здається, що то є не обов"язковий реквізит ,і на ПК покупця аж ніяк не впливає. Але бухгалтер покупця наполягає.

Цікавить Ваша думака.
а через какую программу Вы отправляете на регистрацию НН?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
а через какую программу Вы отправляете на регистрацию НН?
На регистрацию отправляю через Сонату.Но проблема была в 1С7.7. там какой то прокол после обновления появился. Программист уже поправил, но все накладные за май с такими 0,00 в сточке Х в Разделе А
Я бы не исправлял:
п.201.10........... Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.
Quote
konstantin
Я бы не исправлял:
п.201.10........... Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.
поддерживаю...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
konstantin
Я бы не исправлял:
п.201.10........... Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.
Спасибо большое, мое мнение аналогичное вашему. Но уж сильно настойчивый и простите, занудный покупатель попался)))
Я ему этим 201.10 уже три дня апелирую.А она мне- не исправите напишу жалобу.....
А других аргументов с ссылкой на нормативку я найти не могу.
А других и не надо, пускай они Вам предъявят свои аргументы что вы нарушили. Вы боитесь проверки? Пускай жалуется.
Quote
sp-inna
Quote
konstantin
Я бы не исправлял:
п.201.10........... Податкова накладна, що містить помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, є підставою для віднесення покупцем сум податку до податкового кредиту.
Спасибо большое, мое мнение аналогичное вашему. Но уж сильно настойчивый и простите, занудный покупатель попался)))
Я ему этим 201.10 уже три дня апелирую.А она мне- не исправите напишу жалобу.....
А других аргументов с ссылкой на нормативку я найти не могу.
ну и что та жалоба даст??? ни ему НК, ни Вам особых проблем.
Вы свои НО отразили, он свой НК имеет право отразить.. к чему раздувать... вот есть бухгалтера, которым, видимо, больше нечем заняться..

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Вот 100% Я ей тоже сказала, что если это единственная проблема, которая у вас есть по роботе, то вы самый счастливый и уникальный бухгалтер. Кстати я и в налоговую звонила и сказали,что не нужно ничего корректировать -идентифицировать можно...сумы соответствуют...все.
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як виправити помилку в податковій накладній - невірно заповнений розділ А. Замість того, щоб вказати суму в рядку "обсяги постачання на митній території України за ставкою 0%код ставки 902" занесли в рядок "Експорт 0% (901)". І в табличній частині графа 8 стоїть код 901. Чи можна виправити одним розрахунком-коригуванням - поставити - на код 901 і + на код 902 в табличній частині. Чи краще "обнулити" помилкову ПН і виписати нову?
У мене теж була така проблема з "0" ы вредним клієнтом))) але я вписалась в 15 днів з корегуванням без штрафу, про нулі в НАКАЗі

31.12.2015 № 1307(Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної) написано:
У клітинках податкової накладної, які не підлягають заповненню, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.(п.16)

Дурниця, але "шалених клєнтів" теж втрачати не хочеться
Саме такий аргумент у мого клієнта. Але штраф платити зовсім не хочеться, за невчасну реєстрацію, бо вже минуло більше місяця. Клієнт каже, що друкує усі ПН. Ну я порадила в редагуванні видалити 0,00 та роздрукувати без них, підшиваючи під витяг. Написала листа зі своїми аргументами (бо усно дуже важко сперечатись), що підстав для коригування немає. Пока тиша)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001