Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

коммунальное предприятия

Відправлено користувачем lfxfvjz 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста коммунальное предприятие должно быть плательщиком ндс. ( по документам только видела что было заплачено налог на прибыль) если доход заходит 50% от бюджета и 50% сами зарабатываем ?
Бюджетные деньги заходят без ндс. А с бюджетные деньги считаются как доход фирмы? с них платиться налог на прибыль?
Каму и какие отчеты нужно отчитываться за бюджетные деньги?
В статуте не написано что мы не прибыльная организация.
Помогите пожалуйста ни когда с коммунальным предприятием не работала.
Вибачаюся, що не в тему пишу, але не хочу "плодити" схожі теми. Питання таке: комун. п-по здає в оренду приміщення, нараховує ПЗ з ПДВ, потім в кінці кожного місяця вичтавляємо рах.+акт на компенсація комунальних послуг. Воду, охорону пріміщення, вивіз мусора, тел., опалення обкладаємо ПДВ, а компенсація земельного податку треба обкладати чи ні?А то виходить податок на податок нараховуємо?Дякую всім небайдужим.
коммунальное предприятие не является плательщиком НДС до тех пор пока не зарегистрируетесь а только платит податок на прибыль а таже дивыденты тем кто вас создал и и ещё процент с чистой прибыли в бюджет .Отчеты сдается каждый месяц в казначейство и ЕСВ
это у меня так квартал -1ДФ, в конце года прибыль


Quote
krus38mailru
коммунальное предприятие не является плательщиком НДС до тех пор пока не зарегистрируетесь а только платит податок на прибыль а таже дивыденты тем кто вас создал и и ещё процент с чистой прибыли в бюджет .Отчеты сдается каждый месяц в казначейство и ЕСВ
это у меня так квартал -1ДФ, в конце года прибыль
А ми в казначейство нічого не подаємо - теплопостачальна організація (комунпідприємство)...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051499999999999