Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Денний заробіток розрахунок

Відправлено користувачем OKOK14 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, виникло таке питання, чи включається до розрахунку денного заробітку для виплати відрядження сума індексації за попередній місяць. Наприклад, відрядження у травні, у травні було нараховано індексацію за березень (тобто індексацію яка мала бути нарахована і виплачена в березні за березень) і за травень. Наскільки я розумію, то індексація за травень включається до розрахунку денного заробітку за травень, а як бути з індексацією, яка була нарахована і виплачена в травні за березень, чи включається вона до розрахунку денного заробітку.
читайте не письма, а закон. причем тут сумма за март в мае?
Котег), справа в тому, що, якщо враховувати суму "березневої" індексації, то денний заробіток більше середньоденного за останні два місяці, а якщо не враховувати, - то ні. По закону сума індексації враховується в денний заробіток, але я не впевнена, чи можна включити суму індексації за березень розрахунок денного заробітку травня. Ось так((


нет, по закону Вы сравниваете не "денний заработок", а зарплату за дни командировки со средним заработком. А денний заробіток придумали в письме Мінпраці
Котег) Я, конечно, восхищаюсь глубиной ваших знаний, но как бы вы поступили в такой ситуации: зарплата за дни командировки была посчитана по окладу, как обычный день, включили бы для сравнения эту индексацию или нет? confused smiley
если у вас среднедневная зарплата за март-апрель за отработанные дни больше, чем оклад + постоянные надбавки за май (в расчете на день), то я бы считал по средней.
Я не считаю, что премии и прочее должно входить в мае. Особенно премии и прочее за прошлые месяцы
Спасибо, Котег), хорошего дня и с первым днем лета!))cool smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004