Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помилка в імені працівника. Як виправити звіт ЄСВ і повідомлення?

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Котег :-)
Quote
Lia21
Quote
Котег :-)
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.

В мене в 2011 році була ситуація коли було пропущено одну букву в прізвищі працівника. Після звільненя працівник оформлював перерахунок пенсії і через дану помилку в пенсійному фонді відмовлялись робити перерахунок, обгрунтовуючи це тим що в звіті числиться під його кодом інша людина (тому прізвище відрізняється на одну букву).
не выдумывайте. в 2011 г в этом отчете вообще фамилии не указывались

Котег, з цікавості підняла звітність коли робила виправлення: СЕРПЕНЬ 2011 РОКУ!!! А Ви розказуєте, що щ е нічого не було smiling smiley

Можливо комусь в майбутньому буде цікаве вирішення проблеми. Дзвонила в пенсійний фонд, сказали помилку виправляти обов'язково.
Робила скасовуючий та початковий на таб.6+ярлик (в одному звіті таб початкова та скасовуюча).Та окремо скасовуючий та початковий таб 5+ ярлик.так само в одному звіті .Всього два зівіти з таб 5 та таб6
Quote
2013svetap
Робила скасовуючий та початковий на таб.6+ярлик (в одному звіті таб початкова та скасовуюча).Та окремо скасовуючий та початковий таб 5+ ярлик.так само в одному звіті .Всього два зівіти з таб 5 та таб6
на момент подачи скасовуючего работник был уволен?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Если нужно уточнить ФИО работающего человека,делаете это в текущем отчете,просто сдаете с правильными ФИО.Если человек уволен или неправильный ИНН,то только через уточненки.
Quote
2013svetap
Робила скасовуючий та початковий на таб.6+ярлик (в одному звіті таб початкова та скасовуюча).Та окремо скасовуючий та початковий таб 5+ ярлик.так само в одному звіті .Всього два зівіти з таб 5 та таб6

А я зробила під одним титульним табл 6 скас + почат, табл 5 скас + почат...і звіт прийнявся...
Скільки всього перечитала по даному питанню,але ніде не знайшла того, що не можна під одним титульним відправлять табл 6 і ще якісь табл...В Порядку написано, що табл 7 і табл 5 можна під одним титульним...
В Пенсійному фонді сказали пробуйте, якщо прийметься - значить можна...smiling smiley
А як виправити таку помилку:
Переплутано суми з/п між двома працівниками.
Наприклад у звіті за березень 2016 р:
Іванов - 3000,00 (а ставка 3500,00)
Петров - 3500,00 (а ставка 3000,00)
Нараховано і виплачено все вірно в 1С, при ручному заповненні звіту ЄСВ в Сонаті "помінялись місцями"...
Я так розумію в поточному звітному періоді в табл 6 я повинна добавити такі строки
Іванов 03.2016 - тип 2 - 500,00 грн
Петров 03.2016 - тип 3 - зі знаком "-" 500,00 грн.

Правильно? чи може я щось не так зрозуміла...?
Lia21, правильно. Если меняются суммы, исправления в текущем отчете.
Quote
Lia21
Quote
Котег :-)
Quote
Lia21
Quote
Котег :-)
никак не виправить. то имя никуда не идет. у них все идет по кодам, этого никто не заметит и никогда не спросит.

В мене в 2011 році була ситуація коли було пропущено одну букву в прізвищі працівника. Після звільненя працівник оформлював перерахунок пенсії і через дану помилку в пенсійному фонді відмовлялись робити перерахунок, обгрунтовуючи це тим що в звіті числиться під його кодом інша людина (тому прізвище відрізняється на одну букву).
не выдумывайте. в 2011 г в этом отчете вообще фамилии не указывались

Котег, з цікавості підняла звітність коли робила виправлення: СЕРПЕНЬ 2011 РОКУ!!! А Ви розказуєте, що щ е нічого не було smiling smiley

Можливо комусь в майбутньому буде цікаве вирішення проблеми. Дзвонила в пенсійний фонд, сказали помилку виправляти обов'язково.
да, они много чего говорят
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997