Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи можна в травень включити квітневу ПН?

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Так сталося...сама не знаю як,що мені програма в декларацію по ПДВ не затягнуло одну ПН і я її не включила в кредит за квітень. Сьогодні оновила випадково подивилася, а вона вже зявилася. Що робити подавати уточнюючу чи можна її включити в травень? Допоможіть..молодий бухгалтер sad smiley
уточненку

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А зачем для кредита уточнёнка?


Quote
Цветик
А зачем для кредита уточнёнка?
ну как зачем? чтоб уменьшить обязательства по деке ?)
Или ты о том, что можно включить в текущую деку?
я считаю, что нельзя

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я включаю апрельскую НН в май только потому, что мне продавец ее зарегистрировал на 16 день

Єслі з реєстрацією всі терміни витримані - тож щитаю шо
тільки уточньонка)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
let_natali
я включаю апрельскую НН в май только потому, что мне продавец ее зарегистрировал на 16 день

А 16-й день травень?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да ну какая уточнёнка? Я включаю в обычную декларацию уже несколько месяцев подряд, тех, кого прозёвываю сделать вытяг. Всё принимается. eye rolling smiley А что будет? Не признают декларацию?
Лист ДФС від 14.01.2016 № 550/6/99-99-19-03-02-15
21.01.2016

Щодо включення до складу податкового кредиту податкових накладних та розрахунків коригування до податкових накладних

У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.

Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше:

ніж через 365 календарних днів з дати складення податкової накладної;

для платників податку, що застосовують касовий метод, – ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;

для банківських установ при одержанні ними права власності на заставне майно.

Таким чином, платник податку має право сформувати податковий кредит на підставі податкової накладної (у тому числі складеної отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами України, місце постачання яких розташоване на митній території України):

своєчасно зареєстрованої у ЄРПН – у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому її складено, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду, але не пізніше ніж через 365 днів з дати складення такої податкової накладної;

зареєстрованої у ЄРПН з порушенням встановленого пунктом 201.10 статті 201 Кодексу терміну – у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому податкову накладну зареєстровано у ЄРПН, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду, але не пізніше ніж через 365 днів з дати складення такої податкової накладної.
прово имеет, но нигде не говорится, что можно включить в текущую.
вот вспомните, как были попытки не признания деки, если включены прошлые НН.
ИМХО, через уточненки.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
тоже считаю в пределах 365 к.дн. можно включить в текущую декларацию....
Quote
Ляля - Оля
прово имеет, но нигде не говорится, что можно включить в текущую.
вот вспомните, как были попытки не признания деки, если включены прошлые НН.
ИМХО, через уточненки.

+100 уже ж обсуждали... і потом це ж писулька - сіводня вона є, а потім її
отозвали і шо дєлать... yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у меня тоже была ситуация, уезжала, нужно было сдать декларацию , еще не все НН были зарегины поставщиками, то включала в следующем периоде.
в том же письме:
Таким чином, платник податку має право сформувати податковий кредит на підставі податкової накладної (у тому числі складеної отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами України, місце постачання яких розташоване на митній території України):

своєчасно зареєстрованої у ЄРПН – у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому її складено, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду, але не пізніше ніж через 365 днів з дати складення такої податкової накладної;

зареєстрованої у ЄРПН з порушенням встановленого пунктом 201.10 статті 201 Кодексу терміну – у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому податкову накладну зареєстровано у ЄРПН, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду, але не пізніше ніж через 365 днів з дати складення такої податкової накладної.

да писюлька, но если она в мою пользу то можно воспользоваться.
Ну а уточнююча фактічєськи ж здаєцця в наступному звітному (податковому) періоді,
і як на мене просто в період більше 365 днів її і ніззя подать - ніде ж не написано шо включаєм
в поточну деку...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну а уточнююча фактічєськи ж здаєцця в наступному звітному (податковому) періоді,
і як на мене просто в період більше 365 днів її і ніззя подать - ніде ж не написано шо включаєм
в поточну деку...tongue sticking out smiley
+100

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Шустрик
Quote
let_natali
я включаю апрельскую НН в май только потому, что мне продавец ее зарегистрировал на 16 день

А 16-й день травень?!?!?!
да.
НН от 26.04 зарег 12.05.16

Quote
ksushasmile
тоже считаю в пределах 365 к.дн. можно включить в текущую декларацию....
Согласна
Quote
let_natali
Quote
Шустрик
Quote
let_natali
я включаю апрельскую НН в май только потому, что мне продавец ее зарегистрировал на 16 день

А 16-й день травень?!?!?!
да.
НН от 26.04 зарег 12.05.16

Ну тоді всьо у вас правильно, но єслі 16-й день ше квітень - то
треба в квітень включать)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну а уточнююча фактічєськи ж здаєцця в наступному звітному (податковому) періоді,
і як на мене просто в період більше 365 днів її і ніззя подать - ніде ж не написано шо включаєм
в поточну деку...tongue sticking out smiley
как и многие положения законов, написано двусмысленно, есть возможности толкования
Включение в текущую деку может и пройдет, а может и нет
Quote
FyDD
Quote
Шустрик
Ну а уточнююча фактічєськи ж здаєцця в наступному звітному (податковому) періоді,
і як на мене просто в період більше 365 днів її і ніззя подать - ніде ж не написано шо включаєм
в поточну деку...tongue sticking out smiley
как и многие положения законов, написано двусмысленно, есть возможности толкования
Включение в текущую деку может и пройдет, а может и нет

Згодна шо написано двояко - тому й вважаю шо краще уточнюючою,
аби потім не доводить шо ти "не козьол"...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
gallaa
Quote
ksushasmile
тоже считаю в пределах 365 к.дн. можно включить в текущую декларацию....
Согласна

Включаю в текущую декларацию уже подавала так несколько раз, вопрос не было со стороны налоговой.
Я пару недель звонила на гор.линию ДФС - мне тоже подтвердили, что можно включать в текущую Деку без Уточненки вовремя зарегиные НН прошлых периодов.
Quote
Шустрик

Згодна шо написано двояко - тому й вважаю шо краще уточнюючою,
аби потім не доводить шо ти "не козьол"...yawning smiley

Шустрик, Ви "обережний заєць" )))) "Уточньонка" має право на життя. Але право скористатися податковим кредитом протягом 365 днів підтверджується нормою ПКУ на даний час, тому немає підстав для сумніву.
Quote
Саня
Quote
Шустрик

Згодна шо написано двояко - тому й вважаю шо краще уточнюючою,
аби потім не доводить шо ти "не козьол"...yawning smiley

Шустрик, Ви "обережний заєць" )))) "Уточньонка" має право на життя. Але право скористатися податковим кредитом протягом 365 днів підтверджується нормою ПКУ на даний час, тому немає підстав для сумніву.
якби в ПКУ було прописано порядок включення до поточної декларації, тоді б питання не стояло.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля

якби в ПКУ було прописано порядок включення до поточної декларації, тоді б питання не стояло.

"...у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому її складено, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду"

Ключове слово "АБО", тобто платнику надається право вибору smiling smiley
Quote
Саня
Quote
Ляля - Оля

якби в ПКУ було прописано порядок включення до поточної декларації, тоді б питання не стояло.

"...у податковій звітності того звітного (податкового) періоду, у якому її складено, або будь-якого наступного звітного (податкового) періоду"

Ключове слово "АБО", тобто платнику надається право вибору smiling smiley
Но термин "Декларация" ОНИ почему-то не применили ! Тобто, опять скользко "растолковали"!!! Об этом Вам Ляля-Оля и написала.
А Уточнёнка - это тоже податкова звитнисть.....
Включала в текущую деку-проблем не было.И еще ,по маленькой фирме время от времени вылазит небольшой минус,так как бывает поставка последним днем месяца,так вот сами налоговики порекомендовали такую НН переносить/как в старые добрые времена/
Quote
wabaw111
Включала в текущую деку-проблем не было.И еще ,по маленькой фирме время от времени вылазит небольшой минус,так как бывает поставка последним днем месяца,так вот сами налоговики порекомендовали такую НН переносить/как в старые добрые времена/
знаем мы их советы...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
wabaw111
Включала в текущую деку-проблем не было.И еще ,по маленькой фирме время от времени вылазит небольшой минус,так как бывает поставка последним днем месяца,так вот сами налоговики порекомендовали такую НН переносить/как в старые добрые времена/
знаем мы их советы...

Дєвочки - шо сказать - робите, ну і робіть... тільки ж ніхто не дає
гарантії шо воно з часом не вилізе боком. Ну і ще один аспект,
пройде час - прийде перевірка і тлумачитиме цей лист саме так,
як я його бачу - і шо тоді будете робить?!?!?! Ви ж прохання
здохликів в папочку з документами не підіш'єте...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ляля - Оля
Quote
wabaw111
Включала в текущую деку-проблем не было.И еще ,по маленькой фирме время от времени вылазит небольшой минус,так как бывает поставка последним днем месяца,так вот сами налоговики порекомендовали такую НН переносить/как в старые добрые времена/
знаем мы их советы...
...а потом приходит проверка и говорит "это вы своему инспектору услугу оказали, а мы вас оштрафуем"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0004519999999999