Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Держпродспоживслужба просит зарегистироваться

Відправлено користувачем costa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто сталкивался? Прислали письмо, без номера без названия компании, с угрозами если не зарегистрируемся, то оштрафуют.
відпишіть на їхній Лист незрозумілий, таку ж відповідь, мол, ваш лист розглянули, він не містить обов"язкових реквізитів, не зазначено до кого він адресований, без посилань на статті Закону і підзаконних актів, прохання оформити все належним чином і в прийнятому порядку.

гарно це опишіть і відсилайте таких куди подалі
Quote
rainy_days
відпишіть на їхній Лист незрозумілий, таку ж відповідь, мол, ваш лист розглянули, він не містить обов"язкових реквізитів, не зазначено до кого він адресований, без посилань на статті Закону і підзаконних актів, прохання оформити все належним чином і в прийнятому порядку.

гарно це опишіть і відсилайте таких куди подалі

Спасибо! Не хочу даже письмо писать, вот думаю может это какой-то общий психоз...


хтось на форумі вже таке питання також задавав, наскільки я пам"ятаю, і теж автор не знав чому їм таке прислали.
Quote
Котег :-)
ну они же на чтото ссілаются?

ст.25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів"
и как єто прошло, єто ж коррупционная схема?!
Что- то не могу найти этот закон? Он вообще принят? Дайте ссылку, если найдете.
Вот Закон [zakon2.rada.gov.ua]

стаття 64
2) виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, -

тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат,
А ФОП, что торгует спиртным, регистрируется?
теж цікавить. Зареєстрували ФОПа, що торгує продуктами. А що з тим, що торгує алкоголем - не знаю...
Quote
Vitohka
теж цікавить. Зареєстрували ФОПа, що торгує продуктами. А що з тим, що торгує алкоголем - не знаю...
А что тут знать ? Алкоголь - тоже харчовий продукт. И тютюн, кстати, тоже.
ну да, логічно... Прийдеться реєструвати.

А що буде, коли не зареєструю?
Quote
Vitohka
ну да, логічно... Прийдеться реєструвати.

А що буде, коли не зареєструю?
Там штрафы сАмАшедшие....за нерегистрацию....
Правда, я нигде не вычитала, до какого срока нужно зарегиться. Эту всю петрушку с регистрацией в Держпродспоживслужбе активизировали только в апреле.....Все статьи в нете пишут типа "реєстрація триває". А сколько она может вот так спокойно тривать - кто знает....
Мой ФОП не торопится, позвонил туда (знакомому), ему сказали типа дайте больших порегим, потом и до вас мелких очередь дойдёт......типа, не гони лошадей, дядя, успеешь...smiling smiley
а ще цікавить, чи реєструвати фопів, які в цьому році працювали, а в наступному працювати не будуть? (тобто, не будуть торгувати продуктами харчування)? Чи на таких будуть розповсюджуватись штрафы сАмАшедшие за нереєстрацію ???
Quote
Vitohka
теж цікавить. Зареєстрували ФОПа, що торгує продуктами. А що з тим, що торгує алкоголем - не знаю...


В п.6 Вы ставили просто галочку - роздрибна торгиля прод.харч. и все?
Та можить всьо будить як з персональними даними - помніте drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Девочки, а никого еще не проверяла эта служба? Мы у них в плановой проверке стоим.К чему готовится?
Quote
sim
Девочки, а никого еще не проверяла эта служба? Мы у них в плановой проверке стоим.К чему готовится?


А где Вы это увидели ?
Вот, скачайте таблицу плановых проверок,поищите себя по ЗКПО,Ссылка на сайт
[me.gov.ua]-
Quote
sim
Девочки, а никого еще не проверяла эта служба? Мы у них в плановой проверке стоим.К чему готовится?

ого-го... вони ще нікого не перевіряли. Це от перший раз, в 2017 році будуть. Але повноважень вони мають ду-у-уже багато. Читала десь їхнє положення. Це ж санстанція, споживачі і ветеринари разом узяті. Перевірятимуть все...
Quote
Vitohka
Quote
sim
Девочки, а никого еще не проверяла эта служба? Мы у них в плановой проверке стоим.К чему готовится?

ого-го... вони ще нікого не перевіряли. Це от перший раз, в 2017 році будуть. Але повноважень вони мають ду-у-уже багато. Читала десь їхнє положення. Це ж санстанція, споживачі і ветеринари разом узяті. Перевірятимуть все...
Говорю же ж - три в одном !!!smiling smiley
Получается тройная проверка.......Не слабо, однако...sad smiley
Quote
nikon
Quote
Vitohka
Quote
sim
Девочки, а никого еще не проверяла эта служба? Мы у них в плановой проверке стоим.К чему готовится?

ого-го... вони ще нікого не перевіряли. Це от перший раз, в 2017 році будуть. Але повноважень вони мають ду-у-уже багато. Читала десь їхнє положення. Це ж санстанція, споживачі і ветеринари разом узяті. Перевірятимуть все...
Говорю же ж - три в одном !!!smiling smiley
Получается тройная проверка.......Не слабо, однако...sad smiley
ото ж. И к чему готовится? Сроки годности, акциз.марки,смывы, маркировки. Что еще? ценообразование? это приказы ,дальше? куда смотреть
Санстанция - это медкнижки !!! Пересмотрите у всех, чтобы мед. осмотры были с актуальной датой, не просроченые ! Чтобы у всех были допуски к работе.
Не можете мне в личку сбросить свои Должностную инструкцию и Трудовой договор.
Я тоже хочу на бухгалтера взвалить ряд дополнительных функций, которые не предусмотрены его обязанностями.
("маркировка", "срок годности", "ценообразование", "уровень загрязнения воздуха", "наличие выводов СЭС", "правильно ли указали данные в ТУ" и пр. и пр. моменты, что сопровождают жизнедеятельность предприятия).

P.S. Как же здорово, когда вопросами, решением которых ты должен был бы платить дополнительно другому работнику, а может даже и большему количеству людей, занимается твой родной бухгалтер! )
Quote
don2000

P.S. Как же здорово, когда вопросами, решением которых ты должен был бы платить дополнительно другому работнику, а может даже и большему количеству людей, занимается твой родной бухгалтер! )
у нас именно так, да еще и звонки после работы и в выходные eye rolling smiley
[news.dtkt.ua] А если меню-прайс на русском? "Інформація споживачеві повинна надаватися відповідно до законодавства про мови"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047000000000001