Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оформлення працівника

Відправлено користувачем ksenia87 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП маю магазин, при пошуку продавця виникає питання про оформлення - але я не можу оформити з вулиці людину одразу, все ж таки товар в магазині і гроші.....Чи можна якось на період стажування неоформляти продавця принаймні на тиждень часу , можливо якись договір існує стажування без оформлення? Бо зараз перевірки ходять треба себе застрахувати якось
Quote
ksenia87
ФОП маю магазин, при пошуку продавця виникає питання про оформлення - але я не можу оформити з вулиці людину одразу, все ж таки товар в магазині і гроші.....Чи можна якось на період стажування неоформляти продавця принаймні на тиждень часу , можливо якись договір існує стажування без оформлення? Бо зараз перевірки ходять треба себе застрахувати якось
Бачу один варіант - отримати майбутньому продавцю статус безробітного і взяти його на стажування за договором із ЦЗ
для продавця нічого не існує. тільки трудовий договір.


Quote
Kisulya
Quote
ksenia87
ФОП маю магазин, при пошуку продавця виникає питання про оформлення - але я не можу оформити з вулиці людину одразу, все ж таки товар в магазині і гроші.....Чи можна якось на період стажування неоформляти продавця принаймні на тиждень часу , можливо якись договір існує стажування без оформлення? Бо зараз перевірки ходять треба себе застрахувати якось
Бачу один варіант - отримати майбутньому продавцю статус безробітного і взяти його на стажування за договором із ЦЗ
И НИКОГДА не брать продавца без рекомендации.
тобто в любому випадку потрібно одразу оформляти?
да, сразу оформлять. только нормальное оформление и договор матотвтетсвенности
договор гражданско-правового характера - договор услуг иногда применяют, но я считаю, что он неприменим в данном случае
А якщо є цпу то податкову потрібно теж повідомляти ?
а как мы боимся сообщать в налоговую, прям ничего страшнее в мире нету ))
не боюсь) перепитую щоб щось не так не зробила ...ніколи не стикалась з цпу і не розумію їх чесно кажучи, незнаю як оформити належним чином
Quote
ksenia87
не боюсь) перепитую щоб щось не так не зробила ...ніколи не стикалась з цпу і не розумію їх чесно кажучи, незнаю як оформити належним чином
по ЦПУ продавця приймати не можна
вопросис по ЦПУ период работы 18/04/16-20/05/16 как мне показать в табл 5 ? это нужно было в апреле показать 18? как мне сейчас исправить ? денежка начислялась в мае и оплата тоже в мае..
или по ЦПУ таб.5 ненужна?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062499999999999