Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виплата відпускних в зручний для працівника час

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
[news.dtkt.ua]

Поділіться, будь ласочка, якщо в кого є приклад такої Заяви чи Угоди.

Дякую!
я у заяві фіксую "прошу виплатити суму відпускних разом із ЗП за ..,"

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
А можна ж зробити це однією Заявою на старті роботи працівника?


та хто зна... мені здається краще кожного разу...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
"Все про бух. облік" радять писати в заяві так, як написала вище Ляля-Оля, а в наказі вказувати конкретну дату виплати з посиланням на параграф 2 ст. 7 Конвенції про відпустки
это все фигня smiling smiley можно не париться, оно не спасает от штрафа, если все такое пишут
Була на семінарі, інспектор по праці сказав, що можна виплачувати відпускні разом із з/п. Підстава: Конвенція. Необхідно тільки, щоб були заяви від працівників.
Почитайте роз"яснення

Quote
accountent
[news.dtkt.ua]

Поділіться, будь ласочка, якщо в кого є приклад такої Заяви чи Угоди.

Дякую!
Шо розяснення читати, якщо заява одного працівника - це його бажання. Якщо всі під копірку пишуть таку заяву - це порушення з боку роботодавця
Quote
Котег :-)
Шо розяснення читати, якщо заява одного працівника - це його бажання. Якщо всі під копірку пишуть таку заяву - це порушення з боку роботодавця
тю, чого це? якщо всім так зручно?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Котег :-)
Шо розяснення читати, якщо заява одного працівника - це його бажання. Якщо всі під копірку пишуть таку заяву - це порушення з боку роботодавця

так цеж розяснення Мойсеенко hot smiley
конвекція востаннє переглянута в 1970 році!!!! хіба можнана неї рівнятись? графік відпусток, затверджений в січні-це неактуально в час коли всі працівникі підписані на "горящие путевки")
а что не так с Мойсеенко? не заслуживает доверия? я как раз читаю ее мнение))
Quote
Котег :-)
ну, тут є ризики
ну, ризик - то ж не порушення... от аудитори smiling smiley скрізь їм ризики ...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Оля, не морочь голову. Это нарушение. Нормы я привел.
Любой сотрудник напишет обьяснение, что ему дали такой образец писать, и будет штраф.
А якщо не напише...????
На семінарі виступав начальник з держпраці і сам про ці заяви розказував і про Конвенцію теж.
Quote
Котег :-)
Оля, не морочь голову. Это нарушение. Нормы я привел.
Леша, я тебе не морочу голову. Если сотруднику реально так удобнее - где тут нарушение? И с чего бы ему жаловаться.
Из приведенных выше норм я лично не вижу. Ты сам написал - риски.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Придраться могут, но иногда нет другого выхода, ко мне сегодня пришёл сотрудник,попросил отпуск с сегодняшнего дня (у него ребёнок родился), отпуск, конечно, дали отпускные получились с опозданием
Если один сотрудник напишет, которому так удобно, это одно. Если 100проц так пишет по образцу, это другое. То же самое с невыплатами авансов
Quote
Ляля - Оля
Quote
Котег :-)
Оля, не морочь голову. Это нарушение. Нормы я привел.
Леша, я тебе не морочу голову. Если сотруднику реально так удобнее - где тут нарушение? И с чего бы ему жаловаться.
Из приведенных выше норм я лично не вижу. Ты сам написал - риски.
Удобство сотрудника - не аргумент вообще. Сотруднику удобно получать ЗП в конверте, ходить в отпуск каждую пятницу, сообщать о том что он в УЖЕ два дня как отпуске из-за границы (директора грешат) или получать ЗП каждую неделю, например.
Но факт нарушения законодательства от этого не перестанет быть фактом. Предписано - за три дня выплатить отпускные.

Кстати, о Конвенции. Кто-нибудь ее смотрел или все на слово лектору поверили? К кому она применяется? К работнику Цитирую: "1. Конвенція застосовується до всіх осіб, які працюють за наймом, за винятком моряків." Т.е. Конвенция регулирует права и обязанности для работников и государства, как члена, ратифицирующего Конвенцию. Ну а государство реализовало свои обязанности изложив уже предприятиям эти правила путем издания местных нормативных актов. Предприятие не является объектом этой Конвенции. У него есть Закон от государства - будь добр, исполняй.

Но с другой стороны, работать в нормальном цикле и не нарушить трудовое законодетельство - не возможно, в принципе.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
я смотрел Конвенцию. конечно, можно на нее ссылаться, если уж такое дело, но зачем? лучше отпускные заранее платить да и все
Иногда денег нету, чтобы выплатить вовремя отпускные.
Доброго дня! Чи входить до розрахунку відпусних різниця в окладі???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042900000000001