Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

уточненка ндс за 2015

Відправлено користувачем Arlanda 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
уточненка ндс за 2015
а я нашла неучтенный свой дод 2 к налоговой накладной на -13 тыс за 05.2015. Мне ж ничто не мешает сейчас сдать уточненку за май 2015 года?
А він вчасно зареєстрований?!?!?! Якшо так,
то сьогодні ще можна встигнуть нову звітну)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
це 2015 рік, на жаль)


Ой недогледіла...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Объясните ситуацию, Вы просто забыли дод. 2 подать?
додаток 2 к налоговой накладной, то есть минус 13 тыс моих обязательств.
я создала дод 2 в мае 2015 года, контрагент зарегистрировал его с опозданием в июне 2015, поэтому в декларацию за май 2015 я не включила, а потом забыла((
а теперь нашла) и могу ведь подать уточненку? или додатком к декларации?
сейчас уточненка подается только как отдельный доумент
Quote
Arlanda
додаток 2 к налоговой накладной, то есть минус 13 тыс моих обязательств.
я создала дод 2 в мае 2015 года, контрагент зарегистрировал его с опозданием в июне 2015, поэтому в декларацию за май 2015 я не включила, а потом забыла((
а теперь нашла) и могу ведь подать уточненку? или додатком к декларации?

Додатком можна спробувать confused smiley, якшо у вас в деці за червень не буде додатку,
та й про 365 днів треба памнятать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а якже ось це :
"Пpотягом якого пeріоду можна виправити помилку, дoпущену при фoрмуванні податкового кредиту: 365 днів згiдно з п. 198.6 cт. 198 Податкового кoдексу чи 1095 днiв?

Норми п. 198.6 cт. 198 Податкового кoдексу, як бyло роз'яcнено в попередньому зaпитанні, стосуються порядку тa періоду формування податкового кpедиту, а нe його уточнення. Виправлення помилок, дoпущених при фoрмуванні податкового кредиту, здiйснюється з yрахуванням строків давності, визнaчених cт. 102 цьoго Кодексу.

Hаприклад, помилку в формуванні податкового кредиту зa січень 2012 p. за pахунок податкової накладної, складеної в лиcтопаді 2011 p., допущену в cічні 2012 p., може бyти виправлено в бyдь-якому звітному пeріоді, в якoму її виявлено, aле не пiзніше січня 2015 p. включно."

але в мене не кредит, а зобов'язання
Так ви ж РК зменшуєте свої зобов'язання - значить менше заплатите державі... confused smiley

Оххх про 365 днів то я про реєстрацію подумала, а у вас же вона зареєстрована.
Тоді пробуйте - але я б все-таки коригувала б уточнюючою, а не додатком... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ну да)
знайшла ще:
"Стаття 50. Внесення змін до податкової звітності

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку."

"Стаття 102. Строки давності та їх застосування

102.1. Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 цього Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, .... и далее все касательно НО, насчитаных контролируюшим органом

а я ж сама-значит нету срока??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417