Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпускні

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відпускні
Доброго дня!!! Терміново потрібна ваша допомога. Я в бухгалтерії новачок. Працівник пішов у відпустку з 3.06 - 16. 06. Відпускні були виплачені наперед в ЗП 2.06. Було нараховано аванс за два дні 1.06-2.06. Тепер я повинна нарахувати йому ЗП з 16.06 - 30.06. і виплатити налоги з цієї ЗП.У звіті за травень вказувала що працівник у відпустці червень Чи як правильно???І як мені вказувати ЄСВ у звіті???? Допоможіть, будь ласка
Re: Відпускні
По відпускним вірно - ви мали відобразити відпустку за червень у травні 2016. Стосовно з/плати за червень ви нараховуєте заробітну плату в кінці місяця за відпрацьовані працівником дні - за 1-2 червня та 16.06.-30.6. Із загальної суми зарплати за червень (1-2.06+16.-30.06)утримуєте податки із з/плати нараховуєте ЄСВ . У звіті з ЄСВ за червень відображаєте суми зарплати нарахованої за червень .
Re: Відпускні
Тобто, я виплатила аванс за 1.-2.06 і до нього податки. Тепер виплачую ЗП з 16-30.06 і податки до неї ???Відпускні вже нікуди не плюсую????


Re: Відпускні
Quote
crizis
Тобто, я виплатила аванс за 1.-2.06 і до нього податки. Тепер виплачую ЗП з 16-30.06 і податки до неї ???Відпускні вже нікуди не плюсую????
відпускні ви нараховували в травні , отже при розрахунку з працівником за червень ви їх вже не враховуєте . До уваги при розрахунках берете тільки суму нарахованої з/плати за червень 2016 це у Вас зарплата сума нарахованої за 1,2.06+16 -30.06 .
Re: Відпускні
Дякую за допомогу!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024800000000003