Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

конечная дата реги 14,06 - будет 29,06 или 28,06?

Відправлено користувачем 19821982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на 15 день с даты выписки думаю что 29.06
спасибки, просто сумма приличная боюсь ошибиться


Я би не ризикувала, є лист , де роз'яснення про реєстрацію, яка припадає на святковий день, то реєстрація не переноситься так як з поданням звітності. На жаль, листа цього не зберегла.Якщо знайду, відпишуся.
Так здесь не перенос праздничного дня, а 15 день приходится на 29.06
День выписки не считается.
Если у вас есть Медок, сверьтесь с ним - там в реестре программа указывает конечную дату регистрации

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Inna0208
Так здесь не перенос праздничного дня, а 15 день приходится на 29.06
Совершенно верно, 29-е - последний день для регистрации ПН.
Только, действительно, стрёмно оставлять регистрацию на последний день, тем более, если сумма значительная.
Quote
nikon
Совершенно верно, 29-е - последний день для регистрации ПН.
Только, действительно, стрёмно оставлять регистрацию на последний день, тем более, если сумма значительная.
Это да, то же не люблю на последний день оставлять.
Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється платником ПДВ не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Якщо п’ятнадцятий день, що настає за днем їх виписки, припадає на святковий чи вихідний день, то терміни реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, не переносяться. Дана норма визначена пунктом.201.10 статті 201 Податкового кодексу України

Внесення відомостей, що містяться у податковій накладній або розрахунку коригування, до Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі Державній фіскальній службі з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. Операційний день триває з 0 до 23-ї години. Враховуючи викладене, подавати накладну до реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних потрібно з 0 до 23-ї години.
была б моя воля я регировала бы на 3йдень, а так от лимита зависим.. спасибо всем
А у меня как-то лимита не хватило ,так я зарегистрировала на меньшую сумму , а после корректировкой исправила.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051299999999999