Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД на общей системе арендует помещение у единщика

Відправлено користувачем dar_ya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, подскажите пожалуйста, кто знает...
Имеет ли право СПД на общей системе взять в расходы в отчете аренду помещения, которое арендует у единщика на 2 группе ?

"Мінімальна сума орендного платежу визначається за Методикою № 1253"
може хтось знає де я маю це дивитися, не можу знайти, мова йде про Львів
Quote
Open121974
"Мінімальна сума орендного платежу визначається за Методикою № 1253"
може хтось знає де я маю це дивитися, не можу знайти, мова йде про Львів
Ви самУ Методику не можете знайти? Чи не можете нею скористатися?
І хіба в Договорі оренди не зазначено суму орендної плати ?


Quote
dar_ya
Добрый день, подскажите пожалуйста, кто знает...
Имеет ли право СПД на общей системе взять в расходы в отчете аренду помещения, которое арендует у единщика на 2 группе ?
А хіба ФОПи 2-ї групи мають право здавати щось в оренду? Вони ж надають лише послуги населенню,якщо я не помиляюсь....
п.291.4 ПКУ: друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

{Абзац третій підпункту 2 пункту 291.4 статті 291 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}



Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005) , а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи;
А якщо взяти в оренду у ФОПа 3-ї групи,то звичайно ці витрати зменшать оподаткувуваний дохід у фопа на загальній системі, але лише за умов,що вони пов'язані з його господарською діяльністю...
методику я можу знайти,

"При цьому об'єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди. Мінімальна сума орендного платежу визначається за Методикою № 1253 виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників, що встановлюються органом місцевого самоврядування села, селища, міста, на території яких вона розташована, та оприлюднюється у спосіб, найдоступніший для жителів такої територіальної громади. Якщо мінімальну вартість не встановлено чи не оприлюднено до початку звітного (податкового) року, об'єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеного в договорі оренди."
Де шукати ту мінімальну суму?
Це вроді повинно буть рішення місцевої влади - там і шукайте... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
дякую, в тому і проблема не можу знайти
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999997