Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Доплата в розрахунку відпускних/відряджнггя

Відправлено користувачем Galyunya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Що думаєте з цього приводу.

Працівник виконував роботу за тимчасово відсутнього працівника у травні та червні 2016 р.

Але в травні йому забули заплатити доплату. а заплатили аж у червні.
у червні працівник й де і у відпустку, і ї де у відрядження.
Як буде враховуватися/ не враховуватися така доплата при розрахунку середньої для відпустки та відрядження. Дякую
те, що доплатили в червні за травень, має враховуватися в заробітку травня, а не червня.
а у відрядженні треба не середнє з середнім порівнювати, а зарплату з середнім. треба закон читати, а не листи. листи суперечать закону


а хто порівнює середнє з середнім? не зрозуміла)))
я вважаю, що доплата, яку забули, нарахована у червні за травень, має враховуватися у червні.
панове, приєднуємось до обговорення, тема цікава і важлива))))
Трошки я тут не по темі, але не хочеться плодити кучу приблизно однакових.Підкажіть будь ласка по такій ситуації:
Працівниця пішла у відпустку з 10,05,16 по 06.06.16 р. включно.
25.05.16 захоріла.
стати до роботи 02,07,16.
Залишилося у неї ще 14 к.д. відпустки.
Іде (продовжує)у відпустку з 02.07.16 по 15,07.16 вкл.
1. Який буде розрахунковий період для оплати решти 14 к.д.? травень 2015-квітень 2016 р.? Дякую всим хто відгукнеться.
подія, з якою повязана виплата - відпустка. Вона розпочалася у червні і триває у червні, липні, серпні. Відповідно, розрахунковий період - по травень 2016 р. включно.
Quote
Galyunya
а хто порівнює середнє з середнім? не зрозуміла)))
я про оплату відрядження. Є такі розяснення
Quote
Дімцьом
я вважаю, що доплата, яку забули, нарахована у червні за травень, має враховуватися у червні.
а якщо б оклад забули нарахувати в травні, а в червні нарахували би два оклади, то теж би в червні враховувалося?winking smiley
Quote
Котег :-)
Quote
Дімцьом
я вважаю, що доплата, яку забули, нарахована у червні за травень, має враховуватися у червні.
а якщо б оклад забули нарахувати в травні, а в червні нарахували би два оклади, то теж би в червні враховувалося?winking smiley

логічно. тоді треба перерахувати витрати за травень, доплатити ПДФО і ЄСВ зі штрафом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001