Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Лікарняний, допоможіть розібратись!

Відправлено користувачем juliabalytska 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка розібратись як правильно показати лікарняний лист в звітності єсв і 1 дф!
Працівник має 3 лікарняних листа 28.05-13.06, 14.06-21.06, 21.06-24.06, і ще його продовжив.
ці три лікарняних він приніс 1 липня, я вже почала їх рахувати, ще заяву-розрахунок до фонду не подавала.
показувати ці всі дні в червні чи в липні коли фактично отримаю гроші від фонду?
я так розумію що перші 5 календарних дня я однозначно маю показати в єсв за червень, так як за них платить роботодавець, але що робити з решту лікарняного якщо ще навіть фонду розрахунку не дала, щоб отримати допомогу!
В закон зараз сказано, що платить бюджет єсв з лікарняних, значить роботодавець нічого не мусить платити. Інструкціі немає, але ж це нічого не значитьsmiling smiley
ви можете суму по всіх трьох лікарняних нарахувати в червні, але для звіту з єсв потрібно буде розділити по місяцях (окремо за травневі дні хвороби, окремо за червневі). В самому звіті покажете різними стрічками з категорією 29 і відповідними сумами по травню і червню.


Quote
SPPVV
ви можете суму по всіх трьох лікарняних нарахувати в червні, але для звіту з єсв потрібно буде розділити по місяцях (окремо за травневі дні хвороби, окремо за червневі). В самому звіті покажете різними стрічками з категорією 29 і відповідними сумами по травню і червню.
а як бути з 1 дф?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023600000000001