Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

подотчетные средва

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вышла с отпуска. Приступила к форме 1ДФ и обнаружила, что подотчетному лицу возместили по авансовому отчету денежные средства за заправку картриджа. Он предоставил квитанцию на 130 грн, и копию свидетельства о гос. регистрации от частного предпринимателя. Я проверила его по базе налоговой, по единоналожникам этот ЧП на едином налоге 2 группа, но кроме торговли автозапчастями и других видов торговли, а так же консультационные услуги, других видов деятельности нет, по базе гос. регистраторов вид деятельности по ремонту компьютеров и другой техники есть.
Мы юр.лицо на общих основаниях, мы насколько я понимаю, во-первых, должны были заплатить за него 18% НДФЛ, на дату оформления авансового отчета поскольку в КВЕДах на которых он находится на едином налоге, нет вида деятельности по ремонту и обслуживанию компьютерной техники, во-вторых он слетит с единого налога как только я его покажу в 1ДФ? И что мне теперь делать, деньги то уже выплачены? Имели ли мы право оплачивать такую квитанцию?
Ну взагалі-то це не ваші проблеми - це проблеми ФОПа.
Для вас достатньо копії свідоцтва. А для того шоб не
підвести ФОПа не показуйте його в 1-ДФ - обов'язку
цього робить для вас нема, то всьо хотєлки здохликів)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
да, фопов в 1дф не надо показывать, уже 3292 раза обсуждалось в форуме


Підкажіть, хто знає, будь-ласка.
Мій директор отримав кошти підзвіт (на відрядження). Відрядження скасував сам для себе усно, тобто ніхто не знав, що відрядження вже не буде, а мало бути на вихідних(субота, неділя). Відповідно документів ніяких не надав і коштів не повернув. Так як це було в червні, то з його зарплати в липні за червень, я сплатила військовий збір і ПДФО помножений на коефіцієнт. А от 25% з фірми не заплатила, забула. Щойно згадала про той штраф... Куди його платити? Що в призначенні писати? А що, якщо дир. гроші так і не поверне? Вперше в такій ситуації. Допоможіть
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000251