Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

як облікувати чайник і мікрохвильову піч на підприємстві?

Відправлено користувачем ira_k 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Допоможіть розібратися. Купили по безналу чайник і мікрохвильову а ще газонокосилку. тяк це все правильно облікувати? є якісь нові розяснення, можливо консультації?
і як бути з пдв? потрібно робити умовний продаж????
а прихідні документи на це все добро у вас є ? smiling smiley
Я б обліковувала це,як негосподарські основні засоби.Але якщо ви доведете податковій,що використовуєте все це в господарській діяльності, то податковий кредит відображайте.Якщо ні,то тоді прийдеться ще зобов"язання нараховувати (умовний продаж).


Ну, чайник и микроволновку ещё можно протащить под соусом "охорона праці"...режим харчування (їдальні поруч немає, а співробітникам харчуватися треба ... ) и т.д...и т.п....
И то - всё это ооооочень скользко....
А вот куда газонокосилку впереть? пардон... У Вашей фирмы есть какая-то территория, которую можно/нужно косить ?
Самое смешное, что вслед за газонокосилкой начнут покупать для неё масло.....всяко-разно.....
ну от так і є вже накупляли до газонокосилки і лески і мастила((((
прихідні док то є....але щось так я їх не знаю............
краще таки мабуть віднести як негосподарські але не основні засоби а мнма? і нарахувати пз (умовний продаж)
Quote
ira_k
ну от так і є вже накупляли до газонокосилки і лески і мастила((((
прихідні док то є....але щось так я їх не знаю............
краще таки мабуть віднести як негосподарські але не основні засоби а мнма? і нарахувати пз (умовний продаж)
ОСы или МНМА - это Вы по цене ориентируйтесь. И посмотрите свою обликову политику - как там написано, свыше какой суммы идут ОСы.
Чайник - это прибл. 2000,00.
Микроволновки - они очень разные по цене.
Газонокосилка - в районе 1000.
И таки да, самое безопасное - на негосподарские, и начислить себе ПЗ по ПДВ.
Моё мнение.
я вас умоляю, ну хай бі при проверке было бы что найти smiling smiley
Quote
Котег :-)
я вас умоляю, ну хай бі при проверке было бы что найти smiling smiley
Пару лет назад к нам приходила проверка, пересмотрели все контрольки с РРО, все ценники, поколупали ноготком все акцизные марки (вдруг отклеится !), перерыли кассовые книги....
А потом, вздохнув и вытерев пот со лба, спросили : " Ну, і скільки вам не шкода для рідної держави?">grinning smiley<
метод фінансового контролю називається: "отдайтесь" )
Quote
Котег :-)
метод фінансового контролю називається: "отдайтесь" )
Угу!winking smiley
скажите,а шкафы,столы,модем для интернета, они же используются в хоз.деятельности, то есть и налоговый кредит мы в праве использовать, верно ж?
Верно.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999