Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку ставимо на баланс

Відправлено користувачем Tanya1250 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будьласка виникло питання.
Підприємство юридична особа придбали металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку. Ставимо на баланс підприємства. До якої групи основних засобів віднести, та на який рахунок віднести. Ціна бульше 200000 грн.
Quote
Tanya1250
Допоможіть будьласка виникло питання.
Підприємство юридична особа придбали металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку. Ставимо на баланс підприємства. До якої групи основних засобів віднести, та на який рахунок віднести. Ціна бульше 200000 грн.

Я би ставила на споруди, р.103, термін використання згідно акта комісії, але не меннше тих, які прописані у ПКУ.


Quote
Mariyana
Quote
Tanya1250
Допоможіть будьласка виникло питання.
Підприємство юридична особа придбали металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку. Ставимо на баланс підприємства. До якої групи основних засобів віднести, та на який рахунок віднести. Ціна бульше 200000 грн.

Я би ставила на споруди, р.103, термін використання згідно акта комісії, але не меннше тих, які прописані у ПКУ.
ну так категорично , що термін не менше ніж в ПКУ, я б не стверджувала.
По ПКУ для р.103 - 20 років для споруд 15 років, та не має різниці б/в чи новий. А тому гаражу може вже років 20, та комісія постановила що може ще протяне років десь 7. Тому , якщо є податкові різниці, то враховуємо різницю, а якщо немає різниць, то по бух обліку.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
Mariyana
Quote
Tanya1250
Допоможіть будьласка виникло питання.
Підприємство юридична особа придбали металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку. Ставимо на баланс підприємства. До якої групи основних засобів віднести, та на який рахунок віднести. Ціна бульше 200000 грн.

Я би ставила на споруди, р.103, термін використання згідно акта комісії, але не меннше тих, які прописані у ПКУ.
ну так категорично , що термін не менше ніж в ПКУ, я б не стверджувала.
По ПКУ для р.103 - 20 років для споруд 15 років, та не має різниці б/в чи новий.
У нас стверджувати категорично має право тільки ПКУ ))
Quote
Котег :-)
Або інші
спасибо за помощь я в інші его определила а срок корисного використання как в спорудах 15 лет
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
Mariyana
Quote
Tanya1250
Допоможіть будьласка виникло питання.
Підприємство юридична особа придбали металевий каркас (гараж) без купівлі під нього земельного участку. Ставимо на баланс підприємства. До якої групи основних засобів віднести, та на який рахунок віднести. Ціна бульше 200000 грн.

Я би ставила на споруди, р.103, термін використання згідно акта комісії, але не меннше тих, які прописані у ПКУ.
ну так категорично , що термін не менше ніж в ПКУ, я б не стверджувала.
По ПКУ для р.103 - 20 років для споруд 15 років, та не має різниці б/в чи новий. А тому гаражу може вже років 20, та комісія постановила що може ще протяне років десь 7. Тому , якщо є податкові різниці, то враховуємо різницю, а якщо немає різниць, то по бух обліку.
металический каркас новый, под него залитый бетон
это не титульные сооружения 113 счет


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000002