Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ

Відправлено користувачем Katya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Re: 1 ДФ
Quote
Ляля - Оля
Quote
Malinchic
Quote
Ляля - Оля
ну что ж тут не ясно
во 2 кв за 06 месяц, то, что прошло по расчетной ведомости, начислено 292 и НДФЛ 52,64 без НСЛ
в 3 кв все то, что прошло по расчетной ведомости в 07 общей суммой (за 06+07+...)

Загалом можлива ситуація коли коригування проводять за звітний період, за підсумками якого ф. № 1ДФ уже подано. У такому випадку слід пам’ятати, що коригування — це не виправлення помилки, а нововиявлена обставина, результат якої, як ми вже казали, відображають за фактом надання лікарняного листа. Тому результати коригування відображають у Податковому розрахунку за той період, у якому (а не за який!) її проводять. Такий висновок випливає з пп. 169.4.1 ПКУ, де сказано: при нарахуванні заробітку за час відпустки або перебування на лікарняному нарахований дохід відноситься до періоду його нарахування. І ні в якому разі у зв’язку з коригуванням не потрібно подавати уточнюючий розрахунок за ф. № 1ДФ. Податківці напевно відреагують на надання такого розрахунку штрафом за п. 119.2 ПКУ (510 – 1020 грн), трактуючи це як факт відображення недостовірних відомостей у ф. № 1ДФ.

Хотела у Вас уточнить,при начислении больничного у вас проводки по НДФЛ и ВЗ с больничных есть в 1с? нужно ли чтобы НДФ и ВЗ по больничному был пропорционален.....к примеру доход 1900, с него больничные 800 грн и з/п 1100, НДФЛ всего=(1900-689)*18%=217,98 грн, НДФЛ по больничному=800/1900*217,98=91,78 грн, НДФЛ с з/п=1100/1900*217,98=126,20 грн....нужно ли чтобы в 1с так пропорционально всё отражалось?

а в 3 квартале будет сумма оставшаяся 677,46 грн (969,91-292,45)....а по налогу что ставить....ведь по всему месяцу налога надо было удержать 50,56 всего,во 2 квартале пошло уже 52,64...выходит -2,08
ну отчет-то квартальный. Вот общую сумму с учетом этого минуса и поставите.

Вот повторюсь, во избежание всех этих недоразумений с отчетностью, предпочитаю БЛ проводить месяц в месяц. И не только БЛ smiling smiley
Re: 1 ДФ
Хотела у Вас уточнить,при начислении больничного у вас проводки по НДФЛ и ВЗ с больничных есть в 1с? нужно ли чтобы НДФ и ВЗ по больничному был пропорционален.....к примеру доход 1900, с него больничные 800 грн и з/п 1100, НДФЛ всего=(1900-689)*18%=217,98 грн, НДФЛ по больничному=800/1900*217,98=91,78 грн, НДФЛ с з/п=1100/1900*217,98=126,20 грн....нужно ли чтобы в 1с так пропорционально всё отражалось?
Re: 1 ДФ
я бы по возможности НСЛ применяла к ЗП, получили бы НДФЛ с ЗП, остальной НДФЛ - с БЛ.
т.е. (1100-689)*18% = 73,98 грн НДФЛ с ЗП и 217,98-73,98=144,00 грн НДФЛ с БЛ
1С вроде все лепит как с ЗП, приходится руками корректировать. Точно не помню, не было последнее время БЛ

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Re: 1 ДФ
если в "Начисления организации" зайти в "Больничные за счёт предприятия" и "Больничные за счёт ФСС" и в карточке этого начисления в строчке НДФЛ поставить "101 Больничные",то оно само высчитывает НДФЛ отдельно по больничным и отдельно по з/п
Re: 1 ДФ
может уже доработали, у меня давно не было БЛ.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: 1 ДФ
Якщо лікарняний надав 19.05 м-ці за період з 24.03 - 22.04.
03 м-ць нарахувала і сплатила в 05 м -ці. Показую цю суму 2 кв. в ДФ ?
Re: 1 ДФ
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Здали 1ДФ "звітну", побачили помилку і надіслали випрвлену 1дф із усіма працівниками "звітну" вдруге, замість "звітна нова". Дохід задвоївся? Як тепер виправити?
Re: 1 ДФ
Тепер вам треба одну відмінити - подати ще одну нову звітну на
лишні рядки з 1-ю в кінці... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ДФ
Подскажите пожалуйста, заполняю 1квартал, по одному сотруднику две строчки (одна с соцльготой и другая без) в этом отчетном периоде он был уволен, я дату увольнения ставлю в обеих строчках? что-то меня тормознуло
Re: 1 ДФ
Re: 1 ДФ
Quote
Иногда могу
Подскажите пожалуйста, заполняю 1квартал, по одному сотруднику две строчки (одна с соцльготой и другая без) в этом отчетном периоде он был уволен, я дату увольнения ставлю в обеих строчках? что-то меня тормознуло
А я в таком случае создаю одну строчку и льготу ставлю...так же тоже можно?
Re: 1 ДФ
я бы тоже не ставил две
Re: 1 ДФ
Мнения разделились .есть еще какие то мысли ?
Re: 1 ДФ
Почитайте Порядок заполнения 1-ДФ:[www.profiwins.com.ua]
Раздел ІІІ, пункт 3.6.
Щодо кожної фізичної особи потрібно заповнювати стільки рядків, скільки ознак доходів вона має.

В данном случае у сотрудника ОДНА ознака дохода, просто в одном месяце льгота есть, а в другом месяце её же - нет.
Re: 1 ДФ
С одним признаком дохода ОДНА строчка!
Re: 1 ДФ
Quote
nikon
Почитайте Порядок заполнения 1-ДФ:[www.profiwins.com.ua]
Раздел ІІІ, пункт 3.6.
Щодо кожної фізичної особи потрібно заповнювати стільки рядків, скільки ознак доходів вона має.

В данном случае у сотрудника ОДНА ознака дохода, просто в одном месяце льгота есть, а в другом месяце её же - нет.


Значит пишу общей суммой в одной строчке, но ознаку доходу ставить, правильно?
Re: 1 ДФ
А как тогда Раздел ІІІ, пункт 3.8 ????
Re: 1 ДФ
Quote
Иногда могу
А как тогда Раздел ІІІ, пункт 3.8 ????
А что непонятного в этом пункте ???eye popping smiley
Re: 1 ДФ
"Допускається наявність кількох рядків з однією ознакою доходу тільки у разі наявності у фізичної особи кількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу)." Или это когда например в одном - 01, а в другом - 04? А в моем случае она есть (04) и просто нет, да ?
Re: 1 ДФ
Quote
Иногда могу
"Допускається наявність кількох рядків з однією ознакою доходу тільки у разі наявності у фізичної особи кількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу)." Или это когда например в одном - 01, а в другом - 04? А в моем случае она есть (04) и просто нет, да ?
Угу.
Ключевые слова "наявність різних пільг".
А у Вас льгота одна и та же, но она или есть в каком-то месяце (месяцах) отчётного квартала, или её просто нет.
Re: 1 ДФ
вроде узразумела, спасибо
Re: 1 ДФ
Можно еще раз уточнить, если ознака доходу 101 по одному работнику и у него два месяца нет соц льготы, а в третьем есть (ознака пільги 01), то я ставлю все равно, что льгота применялась и в колонке ставлю 01?
Re: 1 ДФ
одна строка с пильгой
Re: 1 ДФ
Подскажите пожалуйста по такому вопросу: есть учредитель, который выполняет функции директора. Приказа на назначение нет. Зарплата начисляется. Как его показывать в 1ДФ в штатной численности? Других работников нет.
Re: 1 ДФ
Во как бывает)
Re: 1 ДФ
Друзі, підкажіть мені по розрахунках з ФОПами - отримали пиво 20 числа на 1000грн, 2 числа наступного місяця наступного кварталу розрахувались 900грн.без ящиків, бо ящики забрали відразу.
Що і якою датою Ви покажете в 1ДФ? 900грн.аж за наступний квартал? Бо я щось чула за нарахований і ще не виплачений дохід...
Дякую.
Re: 1 ДФ
Quote
Ira_Sirena
Друзі, підкажіть мені по розрахунках з ФОПами - отримали пиво 20 числа на 1000грн, 2 числа наступного місяця наступного кварталу розрахувались 900грн.без ящиків, бо ящики забрали відразу.
Що і якою датою Ви покажете в 1ДФ? 900грн.аж за наступний квартал? Бо я щось чула за нарахований і ще не виплачений дохід...
Дякую.
Ничего не покажем. Зачем?
Re: 1 ДФ
Quote
Kayras91
Quote
Ira_Sirena
Друзі, підкажіть мені по розрахунках з ФОПами - отримали пиво 20 числа на 1000грн, 2 числа наступного місяця наступного кварталу розрахувались 900грн.без ящиків, бо ящики забрали відразу.
Що і якою датою Ви покажете в 1ДФ? 900грн.аж за наступний квартал? Бо я щось чула за нарахований і ще не виплачений дохід...
Дякую.
Ничего не покажем. Зачем?
Нічого за цей квартал, Ви маєте на увазі?
Re: 1 ДФ
Quote
Котег :-)
smoking smiley
Що то за загадковий смайлик?)))

Податкова ж каже показувати виплати ФОПикам, хоча й ми не є їм податковими агентами, чи як воно там...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046999999999997