Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ

Відправлено користувачем Katya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Re: 1 ДФ
Quote
Blick
Я пишу во втором разделе только сумму, которая облагается ВС, чтоб ее умножение на 1,5% дало сумму ВС.
По сути ВС - сбор временный. Помнится, как только его ввели, за 1 квартал (или даже больше) мы вообще не отчитывались пока новую форму не ввели, и не отчитались до сих пор. Да и на лицевом счете он не начисляется, там только оплаты проходят. В общем это я к тому, что не так уж и существенно какая там сумма стоять будет. Сумма ВС правильная, да и ладно.

Я делаю так-же. Только облагаемую сумму отображаю.
Re: 1 ДФ
Quote
Blick
Я пишу во втором разделе только сумму, которая облагается ВС, чтоб ее умножение на 1,5% дало сумму ВС.
По сути ВС - сбор временный. Помнится, как только его ввели, за 1 квартал (или даже больше) мы вообще не отчитывались пока новую форму не ввели, и не отчитались до сих пор. Да и на лицевом счете он не начисляется, там только оплаты проходят. В общем это я к тому, что не так уж и существенно какая там сумма стоять будет. Сумма ВС правильная, да и ладно.

+1
Надоели уже со своими хотелками moody smiley
Re: 1 ДФ
Доброго дня! Можливо у когось була така ситуація - є працівник, прийнятий на роботу 31.03.17, нарахованого і виплаченого доходу нема, чи потрібно такого працівника показувати в 1-дф? Враховуючи, що по ньому буде показано тільки дата прийому на роботу?


Re: 1 ДФ
Quote
Нечемнуся
Доброго дня! Можливо у когось була така ситуація - є працівник, прийнятий на роботу 31.03.17, нарахованого і виплаченого доходу нема, чи потрібно такого працівника показувати в 1-дф? Враховуючи, що по ньому буде показано тільки дата прийому на роботу?

Звісно потрібно ,його було прийнято у звітному періоді.
Re: 1 ДФ
Свет-Лана дякую!
Re: 1 ДФ
Больничные,отпускные -все суммируется и ставиться по работнику в доход??
Re: 1 ДФ
Quote
Lilya
Больничные,отпускные -все суммируется и ставиться по работнику в доход??
Да.
Re: 1 ДФ
Спасибо!Полученные от соц страха выплаты в том числе?
Re: 1 ДФ
Доброго ранку!!! Підкажіть будь-ласка як правильно відобразити:
Пацівник прийнятий 20.04.17 на одну посаду і 31.05.2017 звільнийвся. Потім 01.06.2017 прийнятий на іншу посаду. Як в такому випадку відобразити дані дати відобразити в 1ДФ????
Я думала 2 радками, але як правильно??? Може у когось була така ситуація?????
Re: 1 ДФ
І ще цікавить ось що: у штаті працюють двоє працівників одна з яких на лікарнаному повагітності та пологах з березня 2017 року. Що ставити в 1ДФ за 2 квартал у "Працювало за трудовими договорами": 1 чи все таки 2 (разом з декретчицею)???
Re: 1 ДФ
На лікарняному ж, канєшно працювала
Re: 1 ДФ
Quote
Котег :-)
На лікарняному ж, канєшно працювала
Но нарахувань по даній декретчиці не було, Всерівно показувати у Працювало за трудовими договорами?
Re: 1 ДФ
Quote
iryna12
Quote
Котег :-)
На лікарняному ж, канєшно працювала
Но нарахувань по даній декретчиці не було, Всерівно показувати у Працювало за трудовими договорами?
В 2 кв. 2017 мається на увазі.
Re: 1 ДФ
Подскажите пожалуйста, на фирме 4 человека, з/п за май и июнь выплатили только 25.07 (денег не было), нарушили сроки, налоги выплачены вовремя, как показать в 1 ДФ.?
Re: 1 ДФ
Quote
vbfgrt
Подскажите пожалуйста, на фирме 4 человека, з/п за май и июнь выплатили только 25.07 (денег не было), нарушили сроки, налоги выплачены вовремя, как показать в 1 ДФ.?

Я бы показала в 3а в 3 как-будто все правильно выплачено, зачем привлекать к себе внимание, самим на себя ябедничать? найдут при проверке, spinning smiley sticking its tongue out если глубоко копать будут, а если проверки ближайшие 3 года не будет ? >grinning smiley<
Re: 1 ДФ
Спасибо за ответ, я тоже к такому варианту склоняюсь
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000508