Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Свідоцтво соцального страхування

Відправлено користувачем TanyaKobigmirnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, підкажіть чи ще обов'язковим оформлення свідоцтва про державне соціальне страхування (зелененький ламінований папірець). Пенсійний каже що начеб-то вони відмінені ще 2013 році, але яким документом не знають, я нічого не знаходжу з цього приводу. В мене новенький працівник - перше робоче місце, ще й захворів з другого робочого дня, чи ФСС запитає при перевірці це свідоцтво?
В ФСС при подачи заявки на выплату больничных пишется ИНН в колонке "свидоцтво".Это свидетельство пока никому не нужно было.Я тоже хотела в прошлом году оформить свидетельства на новеньких.Но в Пенсионном мне сказали,что бланков нет и вообще что-то новое должно быть.На сегодняшний день ничего нового не придумали.Не переживайте по этому поводу.
Эти зелёненькие ламинированные свидоцтва никому не нужны.
В ПФ мне пару лет назад объяснили, что это планировали делать индивидуальное страхование (типа как за границей), а этот зелёненький - это должен был быть типа страховой полис.
Всё накрылось медным тазом.
Расслабьтесь.smiling smiley


Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026599999999999