Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

зарплата на 91 чи 231

Відправлено користувачем ira_k 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
зарплата на 91 чи 231
Доброго ранку!
не можу вирішити , надає мо послуги зорганізації і відвантажанення.
Відповідно адмінперсонал за на 92
відділ відвантаження і планування 93 (менеджери і начальник відділу) правильно? чи потрібно начальника і заступника відділу 92?
і відповідно персонал що займається відвантаженнямна 91 чи всек таки 231?????? виробництва немає.як правильно віднеести? допоможіть хто якробить?????
якщо на підприємстві немає виробництва думаю не логічно вводити 231????
это Ваша учетная политика. В услугах может быть 23й счет.


персонал що займається відвантаженнямна 91 чи всек таки 231 - это тоже 93

начальник отдела и заместитель - в зависимости от того, какую работу они делают, если целиком по отгрузке, то 93, если больше руководящая функция, то 92
ноя все таки склоняюсь к тому, что в наше время даже коммерческий директор - это 93


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
отгрузки - это же основная деятельность. Я, допустим, себестоимость услуг веду на 231, так учет построен. В Вашем случае ЗП относила бы на 231, т.к. это основная деятельность, составляющая себестоимости услуг.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Оля, отгрузки - это 93
при чем здесь себестоимость?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
полистайте ДтКт, гдето в начале лета было две статьи по себестоимости услуг
Quote
Р.В.
Оля, отгрузки - это 93
при чем здесь себестоимость?
так это ж основной вид деятельности - указано в первом посте. "услуги отгрузки (погрузки???)" - я так поняла. Не свою же продукцию отгружают.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999999