Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Начисление отпускных

Відправлено користувачем Lina_Lina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сотрудник идет в отпуск с 1 августа. Выплачивать буду 29 июля. Фактически зарплата за июль у меня будет начислена. Вопрос- какой последний месяц брать для расчета - июнь или июль?
июль

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
июль
Спасибо.


А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?
Тоже интересует вопрос)) В очете по ЄСВ отпускные за август показываем в отчете по ЕСВ за август? Думаю начисление в 1С делать августом.
Quote
Lina_Lina
А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?

Я делаю начисление в июле в 1С
Quote
Malinchic
Quote
Lina_Lina
А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?

Я делаю начисление в июле в 1С

Тогда оно вам и в отчёт ЕСВ подтянет в июнь красиво с разбивкой
Ага, а в августовском отчете останется зарплата меньше минималки, и отчет будет ругаться, что недоначислено. Проще начислять в августе и в ЕСВ августовском все будет ровненько, и НДФЛ пересчитывать не придется, если НСЛ есть.
Quote
Blick
Ага, а в августовском отчете останется зарплата меньше минималки, и отчет будет ругаться, что недоначислено. Проще начислять в августе и в ЕСВ августовском все будет ровненько, и НДФЛ пересчитывать не придется, если НСЛ есть.
Тогда в июле выплата будет красным висеть.
Quote
Blick
Ага, а в августовском отчете останется зарплата меньше минималки, и отчет будет ругаться, что недоначислено. Проще начислять в августе и в ЕСВ августовском все будет ровненько, и НДФЛ пересчитывать не придется, если НСЛ есть.

ну в августе еще быть может з/п будет.....и тогда будет понятен доход за месяц и тогда будет понятно надо до ЕСВ до минималки дотягивать или нет...и будет понятно нужно в отчёте разницу с кодом 13 показывать или нет...
Quote
Lina_Lina
А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?
начисляю в периоде отпуска, а не выплаты, т.е. в августе.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Lina_Lina
А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?
начисляю в периоде отпуска, а не выплаты, т.е. в августе.
А переходящие тоже делите по месяцам?
Quote
Lina_Lina
Quote
Ляля - Оля
Quote
Lina_Lina
А как в 1С показать такие отпускные. Выплачиваю в июле, а начисление делать июлем или августом?
начисляю в периоде отпуска, а не выплаты, т.е. в августе.
А переходящие тоже делите по месяцам?
да

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Lina_Lina
Quote
Blick
Ага, а в августовском отчете останется зарплата меньше минималки, и отчет будет ругаться, что недоначислено. Проще начислять в августе и в ЕСВ августовском все будет ровненько, и НДФЛ пересчитывать не придется, если НСЛ есть.
Тогда в июле выплата будет красным висеть.
Ну и пусть висит. Чем оно мешает?
Так и в дальнейшем проще справки разные выдавать или среднюю считать, когда отпуск отражен в месяце, за который он начислен.
Я тоже начисляю в месяце отпуска и если припадает на разные месяцы,то так и показываю в отчетности за разные месяцы.Мне так проще с налогами за каждый конкретный месяц.В 1С8 это немного геморроистое дело начислить отпускные для выплаты в двух разных месяцах отдельно,но я уже привыкла.А то,что красным висит, то действительно никому не мешает и в следующем месяце закрывается.
правильно ли я Вас поняла?......к примеру у человека отпуск с 29.07.2016 по 11.08.2016...
вы в 1С делаете документ "выплата з/п" за каждый месяц отдельно (2 документа),в первом документе месяц начисления ставите - Июль ,во втором Август(соответсвенно светится выплата минусом в оборотке).....а начисления отпуска делаете за Июль 31.07.2016,а начисление за Август 31.08.2016
Quote
Malinchic
правильно ли я Вас поняла?......к примеру у человека отпуск с 29.07.2016 по 11.08.2016...
вы в 1С делаете документ "выплата з/п" за каждый месяц отдельно (2 документа),в первом документе месяц начисления ставите - Июль ,во втором Август(соответсвенно светится выплата минусом в оборотке).....а начисления отпуска делаете за Июль 31.07.2016,а начисление за Август 31.08.2016
документ "НАчисление отпуска" один за период с 29.07.16 по 31.07.16 и второй, с таким же средним (тупо копирую предыдущий) за период с 01.08.16 по 11.08.2016. Начисление отпускных отразится в соответствующих месяцах.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
подскажите, пж. если отпуск начинается 08,08,16 выплачивать отпускные нужно 04,08,16, или 05,08,16?
спасибо
5 норм но можно и 4
Доброго дня!!! Дуже прошу вашої допомоги. При розрахунку середньої зарплати для відпускних 1-с не враховувала суму премії (премії у нас не систематичні, а дуже-дуже рідко). І я сама так думала, що коли премія носить разовий характер, то її не потрібно включати в такий розрахунок. Скажіть, будь ласка, як правильно.Тоді якось потрібно переналаштувати 1-С , щоб ці суми враховувалиь?
Знайшла от таке. І мене так і було.
Премії включаються до заробітку того місяця, на який вони припадають, згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату. Наприклад, якщо премія, керуючись Положенням про преміювання, нараховується щокварталу в останній місяць кварталу, а розрахунковий період — травень 2014 року — квітень 2015 року, то під час розрахунку середньої зарплати для оплати відпустки така премія включається, відповідно, у заробіток червня, вересня, грудня 2014 року та березня 2015 року.

А от одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається до середнього заробітку шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 1/12 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік.

Зверніть увагу на 2 моменти:

1. Така винагорода включається до середнього заробітку тільки в разі, якщо вона була нарахована в поточному році за попередній календарний рік. Тобто якщо вона, скажімо, нарахована в грудні 2014 року за 2014 рік, а працівник іде у відпустку в травні 2015 року, така річна винагорода під час розрахунку середньої зарплати не враховується. Або ж, коли така винагорода виплачується в січні 2015 року за 2013 рік, урахувати її в заробітку для обчислення середньої зарплати для оплати відпустки також неможливо.

2. 1/12 винагороди включається до середнього заробітку кожного місяця розрахункового періоду. У разі якщо розрахунковий період менше 12 місяців, 1/12 винагороди додаватиметься лише до фактичних місяців розрахункового періоду.
Quote
Котег :-)
5 норм но можно и 4

тоже всегда так выплачивала. а наткнулась на письмо из бух газеты "ИБ" и вот сижу и репу чешу.......??????
неужели я не правильно выплачиваю?


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ



від 26.06.2009 р. № 155/13/116-09



У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто Ваше звернення та повідомляється.

Відповідно до частини третьої статті 115 Кодексу законів про працю України та частини першої статті 21 Закону України "Про відпустки" виплата заробітної плати за час щорічної відпустки повинна бути проведена не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. У зазначеній нормі йдеться про календарні дні. Якщо, наприклад, перший день відпустки - 15 число, то останнім днем виплати заробітної плати за час відпустки є 11 число, якщо перший день відпустки - понеділок (22 червня), то останнім днем виплати заробітної плати є четвер (18 червня).



Директор Департаменту О. Товстенко
Quote
Svetulya
Quote
Котег :-)
5 норм но можно и 4

тоже всегда так выплачивала. а наткнулась на письмо из бух газеты "ИБ" и вот сижу и репу чешу.......??????
неужели я не правильно выплачиваю?


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ



від 26.06.2009 р. № 155/13/116-09



У Департаменті з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянуто Ваше звернення та повідомляється.

Відповідно до частини третьої статті 115 Кодексу законів про працю України та частини першої статті 21 Закону України "Про відпустки" виплата заробітної плати за час щорічної відпустки повинна бути проведена не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. У зазначеній нормі йдеться про календарні дні. Якщо, наприклад, перший день відпустки - 15 число, то останнім днем виплати заробітної плати за час відпустки є 11 число, якщо перший день відпустки - понеділок (22 червня), то останнім днем виплати заробітної плати є четвер (18 червня).



Директор Департаменту О. Товстенко

Я выплачиваю, как в письме.
Підскажіть, будь-ласка, де можна скачати бланк розрахунку відпускних?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386