Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

можно ли вернуть ошибочно перечисленные налоги

Відправлено користувачем Ласочка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!

кто знает, как можно вернуть ошибочно перечисленный ЕСВ.

в процессе перехода из одной ДФС в другую, в предыдущей зависли деньги.
Quote
Ласочка
Добрый день!

кто знает, как можно вернуть ошибочно перечисленный ЕСВ.

в процессе перехода из одной ДФС в другую, в предыдущей зависли деньги.
навряд ли деньгами сможете вернуть. Должны были передать остатки по лицевому. Там должна быть видна переплата. Можно оформить Справку-рсчет, подписать в ГНИ и при выплате ЗП предоставить ее в банк, чтобы не платить ЕСВ.
==
Додаток 1
до Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я так поняла, что я перечислила налоги уже после того как "справу" передали. вроде бы и следила и звонила, но так уж получилось.

не платить никак нельзя. возникнет недоимка.

а, интересно, они могут не возвращать мне на счет, а передать на новую ДФС..


Quote
Ласочка
я так поняла, что я перечислила налоги уже после того как "справу" передали. вроде бы и следила и звонила, но так уж получилось.

не платить никак нельзя. возникнет недоимка.

а, интересно, они могут не возвращать мне на счет, а передать на новую ДФС..
для начала я бы сверку сделала...
я не предлагаю тупо не платить. Есть утвержденный порядок учета переплат. Я же написала - Справка подписывается в ГНИ и при выплате ЗП предоставляется в банк.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
я, что-то туплю, реально не понимаю, Ляля - Оля , для чего банку предоставлять справку о том, что есть переплата.

если платить всё равно надо.

какая-то сумма зависла в старой ДФС, они эти остатки не передали в новую и висят там на лицевом счету.

может Вы мне предлагаете создать недоимку в новой ДФС и им предоставить справку?
если банку предоставите эту справку, то платить не надо.
Для начала я предлагаю свериться с ГНИ

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Щодо повернення платникам помилково або надміру сплачених коштів

13.07.2016 У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області пояснили як має діяти платник податків у випадку помилкового або надмірного перерахування ним коштів на бюджетні рахунки. Отже, у разі якщо платник податків сплатив кошти на бюджетні рахунки помилково чи надміру, то протягом трьох років з дня такої сплати він може скористатися правом на повернення цих коштів на свій рахунок або ж перерахувати їх у рахунок погашення грошових зобов’язань, що виникли по інших податках. Порядок такого повернення визначається статтею 43 Податкового кодексу України. Щоб повернути чи перерахувати такі кошти, платник повинен звернутися до податкового органу з заявою, написаною в довільній формі. У цій заяві необхідно вказати суму та напрям повернення коштів (на поточний рахунок або ж в погашення грошових зобов’язань з інших платежів). У разі наявності у платника податкового боргу повернення помилково та/або надміру сплачених сум проводиться лише після повного погашення такого боргу платником податків. Варто зазначити, що у 2016 році із введенням системи електронного адміністрування ПДВ повертати надміру сплачені кошти із цього податку дозволяється лише на електронні рахунки, відкриті платникам Державною казначейською службою України.



Редаговано разів: 1. Востаннє 08/08/2016 20:40 користувачем DK-admin.
Или справка из налоговай, как рекомендует Ляля-Оля. Есть специальный бланк расчета ЕСВ для таких ситуаций.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000266